• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TETA_JELENACestujeme s detmi...kdykoli a kamkoli
    PETATA
    PETATA --- ---
    ANNAWA: manzel jeste vcera nasel nejaky okruh od nadr. Jilove, pres ten zeleznicni viadukt
    ANNAWA
    ANNAWA --- ---
    PETATA: tak to by určitě nedal, pak by mozna dal davle - pikovice, ale to neni zdaleka tak hezky.
    PETATA
    PETATA --- ---
    DYNK: diky moc, ale to je to jedine, co si pamatuji z detstvi, ze jsme chodili, ale to je na ne jeste hodne dlouhe
    synovi jsou 3
    DYNK
    DYNK --- ---
    PETATA: Da se vystoupit v Kamenném Přívoze a dojít do Pikovic (zastávka vlaku Petrov) po posazavske stezce. Je to ale už docela výlet, nevím jak moc turisticky založené děti budete mít s sebou.
    TOULASE
    TOULASE --- ---
    PETATA:
    V Čerčanech je úplně bezvadný kino ( jezdili jsme tam na Krtečka:), vedle kina krásné dětské hřiště a u toho všeho ještě restaurace (tuším že U Škvorů) kam se dá jít na oběd
    PETATA
    PETATA --- ---
    Máte prosím tip na kratší výlet Posázavím?
    Pojedeme vlakem, to je hlavní zážitek (pro šotouše.. jezdí tam historický vlak Krokodýl), takže buď kolečko a návratem na stejné nádraží nebo dojít na jinou zastávku.

    Případně to jede až do Čerčan, takže pokud je tam něco zajímavého, klidně to protáhneme až tam
    SHUKI
    SHUKI --- ---
    PROMETHEA: v kocaru byl vcera oblecen navic jen o ty puncochacel a mikinu,protoze bylo dneska tak nejak tepleji. noc vic v kocaru nema. a pres body mel soft prave kvuli tomu vetru.
    PROMETHEA
    PROMETHEA --- ---
    SHUKI: právě.
    Srovnávám to s dítětem v kočárku. To sedí dlouho, a i v tomto počasí má fusak, sice ovčí, aby se nepotila, a vlastně jen přes břicho/ nohy, ale stejně. A dítě na kole je vystaveno většímu větru...i když vlastně softshell by měl být i windstopper
    SHUKI
    SHUKI --- ---
    PROMETHEA: jako,zkusim to udrzet,ale nic neslibuju:-) ja mela triko s kratkym a triko s dlouhym a v pohode. ale ono v tomhle pocasi dost zalezi na tom,jestli clovek jede na slunicku nebo ve stinu,jestli treba jen trochu fouka a tak.
    PROMETHEA
    PROMETHEA --- ---
    SHUKI: no tak mi rekni za dva dny, jestli se nenachladil :)) ja jela dneska sama: tricko s dlouhym rukavem a lehka softshell bunda, a kdybych se nehybala, asi by to bylo málo. Ale já jsem zimomřivá :)
    SHUKI
    SHUKI --- ---
    PROMETHEA: dneska jsme byli - kalhoty ze zimniho softshellu,nahore bodycko s dlouhym rukavem a softshell bundu. s sebou jsem teda mela pro jistotu puncochace a mikcu,ale nebyly treba. po prijezdu domu mel trochu studeny ruce. nebyli jsme ale na kdovijaky vyjizdce,jen tradicnich 5km na hriste,tam jsme celkem pobyli a zpet.
    PROMETHEA
    PROMETHEA --- ---
    Co oblikate detem na kolo v tomhle pocasi? Kdyz maji sedet vzadu na cyklosedacce?
    Do privesu oblikam normalne jako ven plus maji treba slabou deku, ale to je chraneny pred vetrem a kdyz sviti slunicko, je v tom teplo....
    Ale na ty sedacce fouka, a pocitove bych dala na normalni obleceni treba i zimni bundu navic ...???
    LORAIN
    LORAIN --- ---
    MIDORI: Teď je Týden mozku a v Akademii věd na Národní je výstava z IQ Landie a Memory park.
    MEDVED007
    MEDVED007 --- ---
    MIDORI: nafilm
    MIDORI
    MIDORI --- ---
    KATIA: to vypadá dobře, to by se dětem líbilo, díky! :)
    KATIA
    KATIA --- ---
    MIDORI: Ted si lidi kolem mě docela pochvalují to muzeum iluzí - Jindřišská, jestli jsem to dobře chytla...
    MIDORI
    MIDORI --- ---
    ANDREJKA: jedinýho města na světě - Prahy :)
    MIDORI
    MIDORI --- ---
    Nevíte co by se dalo podniknout s dětmi (8 a 5 plus jeden kočárek) v centru?
    MUFLONEK
    MUFLONEK --- ---
    ALTAIYA: Hele mám starší typ hamaxky siesta. Zvládla jsem s ním i maraton horských kol na Pálavě. Ono s tím zakloněním se mění těžiště. Moje mládě baví, mě pipohanět, jako tlačit rukama na zadek, když jedeme do kopce, vždy mu řeknu, že teď mi musí pomoci. Vyhodou je i to, že se dá dokoupit ten bazmek na sedlovku samostatně, takže přendaní sedačky na druhé kolo je otázka minuty. Na kratší popojíždění ok, ale na delší trasy dávám raději přednost chariotu.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam