• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TETA_JELENACestujeme s detmi...kdykoli a kamkoli
    VENIKA
    VENIKA --- ---
    MIDORI: Dobble asi znas?
    BALAENA
    BALAENA --- ---
    MIDORI: brain box je na párkrát, než si kartičky zapamatujete. totéž platí pro TimeLine
    MIDORI
    MIDORI --- ---
    Nemáte prosím tip na nějaké hry pro 6 let dítě, které se snadno převážejí? Hledám nějakou zábavu k moři. Nějaké karty nebo mě napadl ten brain box? Kdyby to bavilo i nás dospělé, bylo by to fajn.
    MARKYSHA
    MARKYSHA --- ---
    YELI: doporučuju sem http://podmonincem.cz/
    VVENDY
    VVENDY --- ---
    ANDREJKA: rekla bych Zemeraj. U vstupu semeni penize na jejich, v arealu se za ne plati vse, dilny, jidlo, ...
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    jen odlozim povzbuzeni. ci dite jeci v letadle, tak mozna to prejde. moje trileta cerstve ted letela dvakrat a hodnoucka. a to i kdyz bylo dvouhodinove zpozdeni
    IBERIA
    IBERIA --- ---
    GUDRUN: grafitovy dul jsem tu hodnotila pomerne nedavno a hodne kladne. Plus jsem prilisovala dalsi zazitky z Krumlova.
    PETATA
    PETATA --- ---
    PROMETHEA: jeste nikdo nezminil Sladovnu v Pisku, kde byvaji uzasne interaktivni vystavy pro deti

    Sladovna Písek o.p.s
    https://www.sladovna.cz/
    COQUINE
    COQUINE --- ---
    HOJ_TY_STEDRY: moc diky, pisu si a mrknu na to. s tim kolem je to takove osemetne, sice tam budeme s rok a pul starym, ale taky s pulrocnim a to bych se asi docela bala...

    hlubokou dame pozdeji, jedeme do ponesic na AMU, tak to se primo nabizi. mimochodem areal AMU muzu doporucit :)
    HOJ_TY_STEDRY
    HOJ_TY_STEDRY --- ---
    COQUINE: my byli u Lipna v srpnu s 15 měsíčním. Stezka korunami stromů nám přišla taky dobrá, docela koukal i na bobovou dráhu, která byla pod kopcem, ale je dost bojácnej, takže jsme se spokojili s okouněním. Pak jsme půjčovali kolo+elektrokolo+dětský vozík a byli na výletě z Nový pece do Černého kříže a zpět (půjčovna byla přímo v Peci, volali jsme den předem, aby tam měli ten vozík). Pak jsme byli na Vítkově hrádku a na obědě ve svatém Tomáši. Teď v jeho 22 měsících jsme si dost užili i Krumlov - na hradním nádvoří fontána, zábava skoro na půl hodiny, další půl hodina pozorování medvědů v příkopu. Původně jsme chtěli i do klášterů, ale nakonec bohatě stačila návštěva tamní kovárny a trhu na nádvoří. A kdybyste měli čas cestou na jih, tak se nám líbila zoo v Hluboké a moc dobře jsme se najedli ve Lhenicích v restauraci Na Verpánku.
    RYBKA
    RYBKA --- ---
    MEDVED007: Těm menším se tam taky líbilo, to ne že ne, ale stejně tak by se jim libilo normálně v lese, starší si víc užili ty atrakce.
    MEDVED007
    MEDVED007 --- ---
    RYBKA: taky jsme tam byli, ale popravdě mi přijde, že tříleté a mladší dítě má stejně ten repetoár pro něj zajímavých aktivit dost úzký, takže i zeměráj by se mohl chytit. mě zaujala stezka bosou nohou :-)
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    GUDRUN: no sakra, to by možná stálo za hřích :)) zvážím, díky!
    RYBKA
    RYBKA --- ---
    MONI: Tam jsme byli a líbilo se nám tam, ale přišlo mi, že si to víc užívaly starší děti, tak 6+.
    RYBKA
    RYBKA --- ---
    PROMETHEA: Na Příbramsku skanzen Vysoký Chlumec a záchranná stanice živočichů Hrachov. Případně zřícenina Kamýku s hřištěm a rozhledničkou.
    MONI
    MONI --- ---
    PROMETHEA: poblíž Orlíku je zážitkový park Zeměráj https://www.zemeraj.cz/ (osobní zkušenost nemám, tohle místo máme již dlouho v plánu navštívit, ale bohužel jsme se tam ještě nedostali)
    COQUINE
    COQUINE --- ---
    DYNK: diky moc, hotel znam z doslechu. mrkneme se tam :)
    DYNK
    DYNK --- ---
    COQUINE: ve Frymburku je ještě hezky (ale i drahy) podmořský svět. Nejvíc tam zaujalo akvarko s živými Nemo a Dory, ale jsou tam všemožné ryby. Některé se dají i krmit. Je to v hotelu Frymburk, kde je i velký bazén a wellness.
    PROMETHEA
    PROMETHEA --- ---
    Mate nekdo tipy na vylety, restaurace, indoor aktivity, cokoliv pro děti 3r a 15m v okoli Orlika? Příbramsko/ Písecko
    COQUINE
    COQUINE --- ---
    VENIKA: maji tam pár zvířat :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam