• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TETA_JELENACestujeme s detmi...kdykoli a kamkoli
    MEDVED007
    MEDVED007 --- ---
    VALENTINA: taky něco plánuju, akorát u nás to nejde pojmout jako ženský víkend, když máme dvě dcery, takže do toho ještě uvažuju, jak to zbytku rodiny zdůvodnit :-)
    EDERA
    EDERA --- ---
    VALENTINA: Budapešť.
    ANNAWA
    ANNAWA --- ---
    DINEN: mně zrovna prater přijde jako taková ušmudlaná nuda z 19. století, matějská, prostě :-D Vídeň jinak je skvělá, ale už je to zbytečně daleko vlakem na jeden víkend.
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    YELI: kupujeme místní bazmeky do zásuvky, měly by být líp přizpůsobené řeckým komárům...
    YELI
    YELI --- ---
    Prosím máte někdo zkušenost s něčím do zásuvky proti řeckým komárům? :)) Loni byla dcera fakt brutálně postipana, tak bych se tomu ráda vyvarovala, ale nemám žádnou zkušenost... My spíš nepoužíváme klimu, ale větrání...jedeme tedy takže ještě není takové vedro...
    DINEN
    DINEN --- ---
    KATIA: Tam jsem nikdy nebyla, ale v plánu je už dlouho :) Já mám ve Vídni ráda ještě muzea... ale hlavně by pro patnáctiletou slečnu mohl být lákavý Prater!
    KATIA
    KATIA --- ---
    IKARIE: obdobne platí i pro větší města jako Plzeň, Ostrava, Brno... zoo, výběr aktivit, příjemné kavárny vše included
    KATIA
    KATIA --- ---
    DINEN: taky mě napadla, je tam i pěkné akvárium
    IKARIE
    IKARIE --- ---
    VALENTINA: ze zahranici me jeste napada Budapest, to mesto zije, je tam toho fura co delat, ale co se zoo tyce, to po pravde nevim. z prahy lita ryanair a da se vychytat cena, ktera je srovnatelna s cenou za vlak (cca 750 jedna cesta)

    v cr me jeste napada liberec, tam je super zoo, da se vyjet na jested, da se vykoupat v babylonu, dobre se najist, je tam dobry iq park..
    DINEN
    DINEN --- ---
    VALENTINA: Co Vídeň? Zoo je fakt moc pěkná!
    HOZYM
    HOZYM --- ---
    ANNAWA: Pravda. Dá se to kdyztak obejít ubytováním na Mezne, ráno sebehnout na "konec" Soutesek, a projet to odzadu, než nabehnou turisti. Pak vyjet busem zas na Meznou a další den zase ráno jít z Mezne na Pravcickou. Tak se dá davům vyhnout.
    Případně pokud Děčín, tak ta ferrata, to je podle mě super adrenalin a je to unikátní v ČR, pokud se nepletu.
    Jinak pokud jsou lidi v Děčíně autem, tak doporucuju skalní stěny Tisa, nebo min proflakly místa v Ceskosaskym Švýcarsku, jako Mariina vyhlidka, Šaunštejn, Dolsky Mlýn, nebo obecně Chřibská.
    VALENTINA
    VALENTINA --- ---
    Super tema akorat pro me, planuju pro sebe a dceru pristi rok k 15 nejaky zensky vikend a potrebuju inspiraci, aby to bavilo nas obe, muze byt i zahranici, ale nic draheho. Spolecne mame to, ze mame rady zvirata a ani jedna nejsme moc na pamatky.
    KATIA
    KATIA --- ---
    ANNAWA: v Plzni je několik bazénů i přírodní koupaliště, tam se dá v pohodě vybrat.
    v případě návštěvy doporučuji kavárnu Frenchie
    IKARIE
    IKARIE --- ---
    ANNAWA: jen doplnim, ze v brne moc pekne zrekonstruovali koupaliste Riviera.
    a v brne rozhodne nuda nebude, v noci to tam dost zije, ale na to mozna pubertacka bude jeste mlada :)
    kazdopadne gastro zazitku tam bude nepocitane.
    PETATA
    PETATA --- ---
    ANNAWA: v Hřensku jsme byli min víkend a přišlo nám, že je tak fakt dost lidí, ale paní v pokladnách nám říkali, jak jsme to časově vychytali, že za chvíli tam bude peklo...
    takže v létě to musí být masakr...
    MONI
    MONI --- ---
    EDERA: Co Olomouc? Z Prahy něco přes 2h, je tam velký aquapark https://www.aqua-olomouc.cz a zajímavostí je tam také dost, např. historické památky, zoo, lanové centrum, strašidelný dům, ...
    MONI
    MONI --- ---
    LIA09: ANNAWA: v Děčíně je ještě ZOO a zámek s růžovou zahradou
    ANNAWA
    ANNAWA --- ---
    HOZYM: hrensko a soutesky jspu krásný, ale v lete je tam proste MOC lidi.
    ANNAWA
    ANNAWA --- ---
    IKARIE: koupaliště je relativně blizko u vlakoveho nádraží kh město, ne u hlavního, ale z něj je to daleko vsude. Jinak mi KH přijde fajn a GASK mam vyloženě rada, ale pres den jsou tam turisti a navečer ve meste chcipl pes ;-) Prijde mi to pro pubertacku trochu nuda.

    Co Brno? To je jeste porad pohodlne a rychle vlakem, ale typicka koupaci lokalita to nebude. Stejně tak mam rada Plzeň, ale zase ta potíž d koupáním - vim, ze u Bolevaku neco je, ale ty chceš aquapark?

    Zmíněný Děčín mam rada, ale město je spis vychozim bodem, coz neni ideální, jsi-li autem.





    HOZYM
    HOZYM --- ---
    LIA09:

    EDERA:
    Doplnim Děčín, koupání v Aqua parku, vnitřní a 4 venkovní bazény, jídlo třeba skvelej burger v Karl, 's, a vedle Karla začíná ferrata, vybavení se půjčuje na místě, je tam několik tras dle obtížnosti, a od Karla je možný se taky nalodit na lodní dopravu po Labi směr Hřensko ( Pravcicka brana, Soutěsky). EC z Prahy za 1,20.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam