• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TETA_JELENACestujeme s detmi...kdykoli a kamkoli
    GUDRUN
    GUDRUN --- ---
    Sázava tenhle víkend - plavčík 11m

    IKARIE
    IKARIE --- ---
    GREVE: ja jsem ostuda, ac ziju v praze a mam 3lete dite, jeste jsem v prazske zoo nikdy nebyla. letos v lete napravim takze dekuju za tip :)
    COQUINE
    COQUINE --- ---
    GREVE: o te restauraci u vchodu jsem mluvila.
    GREVE
    GREVE --- ---
    COQUINE: V Mirakulu je ta hlavní restaurace u vchodu, která dělá relativně normální jídla (hotovky), k tomu je kousek dole ten stánek z pizzou. Super je, že tam jsou všude mikrovlnky, takže se dá velmi komfortně jíst i vlastní jídlo.

    IKARIE: Tak zrovna v pražské ZOO je výborná restaurace tam vzadu u afrického pavilonu. Jestli si dobře pamatuju, tak tam dělají napůl i etno kuchyni.
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    to bude asi ono.
    KATIA
    KATIA --- ---
    TRAMIN: vida centrum na výstavišti?
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    vyskov zoo a dinosauri, olomouc, v brne je nejake velke centrum (videno u @dvatatove)
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    PROMETHEA: mela jsem tam cca 2,5 holku a dobry. zalezi taky ktera cast. ja ji vzala na ten vlacek a pak prohlidku strojivny uz vynechala a cekala venku
    ZEMINO
    ZEMINO --- ---
    ADUSH_: do Ostravy do Zoo..ale doporučuji všední den,o víkendu milióny Poláků :( dají se krmit kozy, morčata, králíci.. spoustu hřišť pro děti (hlavně v horní části) i pro starší, hřiště s vodou,safari.. za poslední léta prošla hodně změnou, dá se tam strávit celý den.
    LADAVAZA
    LADAVAZA --- ---
    COQUINE: Ja tam byla loni a jedli jsme u stanku grilovanou rybu se salatem z kuskusu a prislo mi to ok. Ale byl to jediny stanek, ktery Mel neco takoveho.
    ADUSH_
    ADUSH_ --- ---
    Ahoj.
    Poradíte mi prosím kam na celodenní výlet se 4letou? Pojedeme autem z Prostějova a nejlépe do 2/3h autem :) díky!
    KATIA
    KATIA --- ---
    IKARIE: v zoo poslední dobou podle mě jsou restaurace s celkem normální nabídkou, ale doplněk stánky se smaženým - holt je to prostě dobrý poměr cena výkon, skladování atp. s menšíma dětma naprd. třeba u nás na jezeře jsem vždy chytla jen tyhle stánky se smaženým...
    PROMETHEA
    PROMETHEA --- ---
    Znáte někdo hornické muzeum v Příbrami? Asi to nebude pro děti 1,5 a 3r?
    A nebo třeba nějaký tip na procházku v okolí?
    COQUINE
    COQUINE --- ---
    IKARIE: no hele ja jsem diteti v mirakulu vzala polivku, jsem si rikala, nejmensi zlo a ty jo, ta byla pekelna :) jeste tam meli, abych jim nekrivdila, grilovanou zeleninu jako prilohu, ale ta svou nejlepsi chvilku zazila snad loni :) ja je nechci pomlouvat, urcite si to lidi najde.

    sobehrdy - my tam byli snad v dubnu, sice vikend, ale jeste nebyla uplne sezona, takze stanky taky bida. jo pockej, ale byl otevreny ten dole. a asi uz jsem vytesnila z hlavy, co jsem tam diteti davala, ale urcite to nebylo nic zdravyho.

    holt brat s sebou no. nebo aspon sklenicku, v takovych chvilich mi ta sklenicka prijde jako mensi zlo.
    IKARIE
    IKARIE --- ---
    COQUINE: me by zajimalo, jestli je v ramci detskych atrakci a zabavnych parku nekde jidlo ok.

    vylozene jsem se tesila do farmparku sobehrdy, kde meli mit stanek s grilovanyma rybama, ale byli jsme ve vsedni den a vse krome “tackarny” v hlavni budove vse zavrene. tackarna hruza.
    o nabidce v ruznych zoo ani nemluvim.

    pritom mi prijde, ze by neco jinyho nez smazene sve kupce melo, ale mozna na to koukam jen optikou sve bubliny ..
    COQUINE
    COQUINE --- ---
    jenom odlozim zkusenost s 1,5 letym ditetem v mirakulu. uzila si to tam i pres nizky vek. ten vodni svet byl super, tam by mohla travit hodiny. zviratka taky fajn a detske hriste pro nejmensi taky dobry, trampoliny oblibuje, takze to bylo taky dobry.

    za me bych to doporucila i pro takhle maly (chodici) deti, ta cena mi neprijde tak strasna, protoze se tam da urcite prozit dost hodin, ne-li den. samozrejme zdaleka nevyuzije vsechny atrakce, ale i tak si myslim, ze to za navstevu stoji.

    jen to jidlo mi prislo.. ponekud nevhodne pro deti, samy smazeny atd., ale nic nebrani vzit si vlastni.

    jo a prvni zkusenost, kde dite fakt premerili, jestli ma pod 90 cm, a tudiz vstup zdarma.
    COQUINE
    COQUINE --- ---
    Dekuji :)
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    COQUINE: jo je, jen je občas trochu písku
    IKARIE
    IKARIE --- ---
    COQUINE: urcite jo, jen teda asfaltka to neni, ty cesty jsou piskove
    COQUINE
    COQUINE --- ---
    nevite nahodou nekdo, jestli radouc v mlade boleslavi je sjizdna kocarkem? nejak se mi tato info nedari dohledat. diky
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam