• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TETA_JELENACestujeme s detmi...kdykoli a kamkoli
    PETATA
    PETATA --- ---
    PETATA: léky
    PETATA
    PETATA --- ---
    MIDORI: letíme s ČSA
    nic jsem tam nenašla, tak na to asi kašlem

    ale překvapilo mě, že lély, patří do kabinového zavazadla, nikoliv dolu do kufru..
    mám plně vybavenou lékarnu a své léky a injekce.. takže fakt do batohu k sobě?
    MIDORI
    MIDORI --- ---
    MIDORI: ještě jsem se raději znova podívala do pokynů k odletu a je tam toto:

    Přeprava slunečníků
    Slunečníky nelze přepravit ZDARMA (pouze jako dokoupené zavazadlo za 800 Kč/jeden směr), nelze přepravit ani připevněné k zavazadlům.
    MIDORI
    MIDORI --- ---
    PETATA: nevím, s kým letíte, ale my jsme letos letěli se Smart Wings a pozor - nově zpoplatnili převoz slunečníků, za jeden chtělí 800 Kč. Takže jsme je nechali doma a pořídili ho až tam. Během těch dvou týdnů dostal docela zabrat, takže jsme ho tam pak i nechali. Pořád je to levnější než zaplatit 1600 Kč.
    HANELA
    HANELA --- ---
    Dřív brali slunečníky zvlášť, snad je to pořád tak, aniž by se počítal do počtu zavazadel.
    VENIKA
    VENIKA --- ---
    PETATA: My ho teda kupovali az na miste, rekli jsme si, ze nam ho bud vezmou, nebo ho nechame na letisti (nez to platit). A vzali ho do nadmernych zavazadel, nerekli nic. Ale syn na sebe nemel zadne zavazadlo, tak mozna proto. Zkusila bych si zavolat/googlovat tu konkretni spolecnost.
    PETATA
    PETATA --- ---
    takový blbý dotaz.. ale slunečník a letadlo ... naivně jsem si myslela, že se vejde na štorc do kufru, ale to bylo fakt naivní :)
    lze nějak přepravit (připoutat freshfolií z boku kufru) nebo se na to radši vykašlat a koupit na místě?
    KATIA
    KATIA --- ---
    KATIA: na toomixove mape to vlevo u vody
    KATIA
    KATIA --- ---
    TOOMIX: ještě je menší hřiště kousek od nádraží směrem do města, konec ulice Hakenova za velkým panelákem. ty hřiště za nádražím jsou taky spíš menší, velká jsou ty dvě i Labe.
    a pochopitelně ve vedru nejvyšší koncentrace dětí je u sochy Masaryka v horní části kolonády - fontánky ze země na ochlazení...
    KATIA
    KATIA --- ---
    IKARIE: nejlíp u Labe oranžové hřiště (naproti streetfood), to je pod velkejma stromama
    PETUL_KA
    PETUL_KA --- ---
    a to si objednavala dopredu nejaky vetsi auto?

    ja nakonec objednala pana ze sousedstvi, co vozi vozickare a melo by to stat 280,-
    ANNAWA
    ANNAWA --- ---
    BEBERA: díky!
    MARKYSHA
    MARKYSHA --- ---
    PETUL_KA: z Dejvic na hlávák to nestojí 600. Já vezla dvě děti na tábor, kola, bagáž a stálo to z Evropské na Hlavák 270 korun.
    TRAMIN: Uber vychází levněji než Jetax
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    IKARIE: buď za nádražím nebo u Labe ;)

    IKARIE
    IKARIE --- ---
    rychly dotaz na podebrady - mame to dneska na pul ceste na vysocinu, mam tam kolem poledne sraz s muzem na obed (jete nevim kde, bud na kolonade nebo sotto vento). vyrazim ted s detma 3 roky a 4 mesice. je nekde v centru nebo u kolonady nejake detske hriste, kde budeme moct kdyztak pockat?
    BEBERA
    BEBERA --- ---
    ANNAWA: trička/plavky z tenké látky jsou na ochranu před sluncem. A pak jsou neopreny (podstatně tlustší a pevnější materiál) proti chladu.
    MUFLONEK
    MUFLONEK --- ---
    ANNAWA: Ale to Mára se koupe taky v běžných teplotách, ale těch 20 teplota vzduchu mi to přišlo už moc jen na plavky.o) Jinak se v Baltu dá koupat taky v plavkách...
    ANNAWA
    ANNAWA --- ---
    MUFLONEK: nn, tos to určitě pochopila dobře, na rozdíl ode me. B se holt v Baltu koupel v plavkach.
    MUFLONEK
    MUFLONEK --- ---
    ANNAWA: Já právě neopren používám, aby mu u baltu nebyla zima.o))) Ehm... Možná jsem něco nepochopila...
    ANNAWA
    ANNAWA --- ---
    MUFLONEK: ja si vzdycky myslela, ze tyhle plavky se pouzivaji kvuli sluníčku a UV záření :-))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam