• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TETA_JELENACestujeme s detmi...kdykoli a kamkoli
    LORD_DE_SEIS
    LORD_DE_SEIS --- ---
    Nemáte někdo tip na nějakou klidnou lokalitu s mírným kopcem pro dva lyžaře začátečníky (4 a 6 let), kteří na lyžích nikdy nestály?
    Úplně ideálně s ubytováním poblíž svahu a kdyby u toho byla i pujčovna lyží, bylo by to perfektní (ale neni to nutné)

    Destinace nerozhoduje, ale čim méně lidí, tim lépe (určitě ne Bedřichov apod.)
    MUFLONEK
    MUFLONEK --- ---
    VVENDY: v listopadu ne. Ale byli jsme v prosinci a lednu... GC nebo Tenerife... většinou je příjemné teplo na kraťasy. Večer stačí na sebe hodit mikinu. A to nejezdíme vyloženě na jih. Na Tenerife jsme si oblíbili El Medáno... a odtamtud vyjíždíme na výlety.

    Ubytování většinou v apartmánu. většinou bytové kondominium a u nich bazén.
    VENIKA
    VENIKA --- ---
    IKARIE: Minulej rok dva tydny na Tenerife a bylo to bozsky. Teplo furt a ocean prekvapive tak teplej, ze i muj beztucnej syn, kterej je jinak v neoprenu furt, se koupal porad a bez. Ovsem bazeny studeny, rozdil mezi aspon prihrivanym byl dost citelnej.

    (s vyhrivanyma bazenama stejna zkusenost jako Ikarie, a i tak se clovek musi dost pidit, co to vlastne vyhrivanej znamena, protoze nekdy je to z dvaceti na dvacet jedna)
    IKARIE
    IKARIE --- ---
    VVENDY: my byli prvni tyden v prosinci na fuerteventure par let zpatky. pres den kolem 25, atlantik chladny, na koupani to uplne nebylo, ale syn mel neopren a na blbnuti na brehu to bylo ok. v jednom ubytku jsme meli vyhrivany bazen a to byla pecka, ale bylo to dost slozite to sehnat, vlastne kvuli tomu bazenu jsme byli par dni v hotelu s all incl :) - pak jsme meli jeste dve obycejnejsi ubytka s nevyhrivanym bazenem a v tom sme se teda nekoupali, to bylo studene.

    v tomhle terminu bych priste volila urcite tenerife nebo gran canarii, jizni cast ostrova.
    VVENDY
    VVENDY --- ---
    Máte někdo zkušenost s počasím na Kanárech v listopadu?
    KLAIR
    KLAIR --- ---
    HELOUN: já se tam chystám, ale propásla jsem tu fázi, kdy tam bylo teplo.... no, tak uvidíme, co večer... ale šla bych :D
    HELOUN
    HELOUN --- ---
    COQUINE: Koho světýlka zaujala, tak na Džbánu je podobná akce na motivy Alenky v říši divů. Osobně jsem tam zatím nebyla, ale kamarádka byla nadšená, tak doplňují k tématu :)
    Lumina Park Prague
    https://luminapark.cz/
    COQUINE
    COQUINE --- ---
    COQUINE: p.s. je znat, ze je to u vody, oblecte se :)
    COQUINE
    COQUINE --- ---
    Světla vyprávějí - Žluté lázně - sportovní a relaxační areál
    https://www.zlutelazne.cz/program/svetla-vypraveji_779/

    krize energii v praxi :-D svetelne instalace ve zlutych lazni, vstup od 16 hod. do 21. jako jo, detem (skoro 4 a 5) se tam libilo hodne no, ale cenove mi to prijde dost, kdyz porovnam jine aktivity v praze. na druhou stranu tolik svetel v takovem mnozstvi nevidely, takze dobry. vstupenky jsme koupili online na miste pres qr kod, vyhnuli jsme se fronte.

    znova tam ale asi uz nepujdeme, jednou stacilo.
    PETATA
    PETATA --- ---
    ENDEE: díky moc, mrknem na to
    ENDEE
    ENDEE --- ---
    PETATA: Cesta kocoura Mikese. Jde to uz od Hrusic, ale v lete jsme sli s detmi (vcetne 2 kocarku) ze Svetic do Rican, neco pres 5 kilometru. Prijemna prochazka castecne lesem, kolem rybniku. Zakoncili jsme to obedem v ricanskym pivovaru, kde je venku fajn hriste, ale to uz je ted asi po sezone.
    PETATA
    PETATA --- ---
    Prosím, nemáte tipy na nějaký kočárkový výlet v okolí Prahy s použitím MHD. Nejideálněji vlak na trati Uhřiněves směr Benešov
    Nějaký pěkný okruh, ale klidně dojedeme i busem a dojdeme na vlak
    Max 10km, ale ideálně méně
    MONI
    MONI --- ---
    KLAIR: Drážďany rozhodně lepší až na konci listopadu nebo v prosinci, když tam jsou vánoční trhy (letos začínají 23.11.)
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    VVENDY: Díky za info, tak to necháme na jindy (ale rozhodně tam děti někdy beru!)
    VVENDY
    VVENDY --- ---
    QUANTI: Ostravu schvaluju, jen pozor, některé expozice v DOV jsou od listopadu uzavření z důvodu rekonstrukce.
    FUNTL
    FUNTL --- ---
    FUNTL: ještě muzeum tvarůžků v Lošticích jsem zapomněla- pravá hanácká exotika:)
    KATIA
    KATIA --- ---
    ANNAWA: Je to dědičný :-)
    ANNAWA
    ANNAWA --- ---
    KATIA: moje děti nejsou chillu schopné a mají to po nás ;-)
    KLAIR
    KLAIR --- ---
    COQUINE: ted jsi mne inspirovala!!! to by stálo za to realizovat někdy na konci listopadu na dva, tři čtyři dny. Ono je to totiž fakt kousíček!!!!
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    FUNTL: dík. Ještě je teda ve hře varianta, že 17. půjdeme na Národku jako každý rok a odjeli bychom až 18. ráno :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam