• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TETA_JELENACestujeme s detmi...kdykoli a kamkoli
    BEBERA
    BEBERA --- ---
    QUANTI: krom níže zmíněného mě napadá ještě balet (v Hybernii je večer Louskáček) a čajovna. Naši kluci byli letos v létě poprvé v čajovně a hrozně se jim to líbilo (sezení na zemi, supersladký mátový čaj, druhý nějaký mléčný tlamolep, vodní dýmka u stolku vedle, celá atmosféra)
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    VENIKA: Tam už jsme byli 😁 jinak super tipy, děkuju i všem ostatním. Něco vyberu ❤️
    VENIKA
    VENIKA --- ---
    QUANTI: Nepsala jsi nekde, ze rada kresli/tvori? Ulozila jsem si kavarnu, kde se daji malovat hrnky, pak se teda ceka na vypaleni https://www.kafeahrnky.cz/
    MEDVED007
    MEDVED007 --- ---
    VERCA_ZABA: Ano, byli jsme tam celá rodina. Šli jsme rovnou i do knihovny. Výstava je vkusně udělaná.
    VERCA_ZABA
    VERCA_ZABA --- ---
    MEDVED007: byla jsi? Já bych chtěla, sice nemám s kým, doma to nikoho netankuje, ale sama si to uziju asi stejně nejvíc:D
    VERCA_ZABA
    VERCA_ZABA --- ---
    QUANTI: kromě těch dvou světelných zmíněných je ještě výstava Lumia Exhibition v Celetné. Pak mě napadlo vzít ji do kina? Nebo jestli hraje hry, tak do nějaký arkadovy herny?
    MEDVED007
    MEDVED007 --- ---
    QUANTI: Hezká výstava o Libuši Šafránkove je ve strahovském klášteře. Jen do nového roku.
    HANELA
    HANELA --- ---
    QUANTI: v Praze? V Betlémské kapli je vánoční výstava, u Panny Marie Sněžné betlémy.
    Co ty světelné expozice, už to tu někde někdo psal - Žluté lázně nebo Džbán.
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    Nevím, jestli to sem patří, ale nenapadá mě kam jinam. Zítra mají kluci pánskou jízdu a já byl chtěla vyrazit někam s desetiletou dcerou. Problém je, že už s ní začíná pomalu cloumat puberta a nejradši by strávila celý den v posteli u mobilu a televize. Nějaký nápad na kompromis, abychom byly spokojené obě? Já jsem bez fantazie. Cukrárna, running sushi nebo nějaký výlet...?
    ANNAWA
    ANNAWA --- ---
    MUFLONEK: no jasně, tam to jde, ale ty ceny, proto říkám, je to občas problém něco najít.
    MUFLONEK
    MUFLONEK --- ---
    ANNAWA: na Airbn´b to jde... ale ty ceny...
    COQUINE
    COQUINE --- ---
    GREVE: ja jsem u tech vyhledavacu mela problem v tom, ze jsem potrebovala zadat rodinny pokoj = dve oddelene mistnosti. vyresil to email do cestovky, tam si me prevzal nekdo na onlinu a bylo to raz dva (exim a dobra zkusenost, kdyz tak me filtruj, byli jsme s nimi v recku 2x, naposledy letos v cervnu).
    HUJERKA
    HUJERKA --- ---
    VERCA_ZABA: hledá se blbě, ale dá se, na těch mých odkazech jsme kromě prvního byli v 5
    LA_PIOVRA
    LA_PIOVRA --- ---
    KATIA: dyt o hygiene taky je!:) Resp hodne s presahem, ale cast expozice o sanitaci, kanalizaci a verejnem zdravi tam je. Plus tedy ten blurovany koutek rasove hygieny.
    RYBKA
    RYBKA --- ---
    ANNAWA: Tak já asi měla štěstí, vždycky k
    jsem našla fajn ubytko...
    ANNAWA
    ANNAWA --- ---
    RYBKA: pro pět a víc lodi se to blbě hledá i na bookingu.
    KATIA
    KATIA --- ---
    MONI: Jj, už jsem se taky dovzdělala :-) jinak fakt doporučuju od menších dětí po teens podle mě super.
    ATUARFIK
    ATUARFIK --- ---
    MONI: "Průhledný muž" je použitý ve znělce jednoho dokumentu o nacismu, takže jsem si to tak nějak v duchu spojila a připadalo mi logické, že je to muzeum RASOVÉ hygieny... ale teď si čtu, že ho založil německý obchodník s hygienickými potřebami, konkrétně pan Lingner, zakladatel značky Odol.
    MONI
    MONI --- ---
    KATIA: Ten název muzea jsem také kdysi při první návštěvě nechápala a co teď koukám na jejich web, tak od roku 1991 funguje jako muzeum člověka a jeho zdraví a název má ponechaný historický...
    KATIA
    KATIA --- ---
    Teď jsme byli na vikend v Drážďanech (kdo chcete tip na byt pro až 6 osob, tak pište;-) a moc se nám to líbilo, akorát jsem zklamaná, že Muzeum hygieny není o hygieně!?!? Ale jinak je skvělé, byli jsme tam asi 5 hodin včetně vynikajícího oběda.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam