• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TETA_JELENACestujeme s detmi...kdykoli a kamkoli
    ANABEL_LEE
    ANABEL_LEE --- ---
    ANABEL_LEE: anebo mastnacky akvapark, ale je docela prima, decka to milujou a i dospely si zablbne. a bus tam take jezdi.. najdi si Aqualand Korfu
    ANABEL_LEE
    ANABEL_LEE --- ---
    TOOMIX: urcite hlavni mesto a pokud jsi s dětma tak projížďka piratskou lodi a pevnost. pPaleokastrica, tam snad jezdi i busy. Nebo ten Pantokrator, ale to je na auto... kousek od hl. mesta je jeste zamecek Achilleon, trosku kyc ale patrilo to Sissi takze i historie. v hlavnim meste je jeste hezky areál Mon Repos, tam se narodil pronc Philip a kousek vedle bajecny planespotting na hrazi u letiste + mini klasterek a Mysi ostrov
    MASOUMEH
    MASOUMEH --- ---
    IKARIE: Skiathos od Ryanairu.
    ZEMINO
    ZEMINO --- ---
    DA_NIELA: Na 1.stupni se určitě děti zabaví jak ve Velkém světě, tak v U6 - Malý svět techniky. Velký svět techniky je na delší čas než U6. Landek je super, ale spíš pro 2.stupeň a starší. Mladší děti zase tak moc nezajímá, co dělali horníci. Každopádně tam provádí staří horníci, takže zajímavé to je dost.
    DA_NIELA
    DA_NIELA --- ---
    VVENDY: dik. Myslela jsem tim muzem potravin a zemedelskych stroju. Ale to je na okraji nasich zajmu... Prvni stupen.
    VVENDY
    VVENDY --- ---
    DA_NIELA: Dolní Vítkovice i Landek super. Záleží pro jak staré děti. Řekla bych, že ve Vítkovicich si najdou zábavu i mladší. Landek je spíš pro starší, aby si to užili naplno. Muzeum traktoru neznám. Kde to je?
    DA_NIELA
    DA_NIELA --- ---
    Byli jste nekdo v Dolnich Vitkovicich ve svete techniky nebo.muzeu traktoru? Prip. v hornickem muzeu pod Landekem? Ma to smysl?
    MUFLONEK
    MUFLONEK --- ---
    Mám tu doporučení na lyžařskou školu. Najdete ji ve skiarealu U Vodárny v Bedřichově. Vede to Ivan Jarolím. Úžasný přístup všech instruktorů. Syn (3,5) tam byl teď celý týden na lyžáku a každý den se mi vracel nadšený. A po tom týdnu sjede celý kopec pluhem
    MUFLONEK
    MUFLONEK --- ---
    QUANTI: Tu výstavu, tehdy ještě nebyla putovní, jsem pomáhala budovat. Jsem ráda, že to furt jede. Je dobrá
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    V Mělníku je zdarma výstava Lidé odvedle

    https://lideodvedle.cz/

    Je možné si tam "zkusit", jak se žije s různým postižením - vozíky, masky přes oči a pomůcky pro nevidomé, sluchátka s tinnitem... přišlo mi poněkud morbidní vidět vlastní zdravé dítě na vozíku, ale strašně ji to bavilo (11 let, ale byly tam i o hodně mladší) a strávili jsme tam přes hodinu, i když je to poměrně malý prostor.
    MARI
    MARI --- ---
    Jaký je prosím nejvýhodnější transfer z letiště v Rimini do okolí? Máte zkušenosti?
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    TOOMIX: My jsme si ze serveru Korfu vyjeli na Pantokrator, i když teda ta půjčená Ibiza měla tehdy co dělat :))
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Nemáte prosím někdo tip na výlet na řeckém ostrově Korfu, na severu u Sidari? Případně někde v dojezdové vzdálenosti místní dopravou. Díky
    DINEN
    DINEN --- ---
    Prosímvás, neexistuje nějaké ubytování, ideálně penzion, ve stylu "kočičí kavárny"? Prostě místo, kde by člověk mohl týden dva bydlet ve vlastním pokoji a v mezičase se ve společných prostorách družit s kočkami? Zásadní jsou kočky, nikoli "prodětský přístup", protože i když by mě to lákalo i s dětmi, tak primárně na nějaké takové místo potřebuju poslat svoji matku :D
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    IKARIE: Sarajevo.
    VVENDY
    VVENDY --- ---
    IKARIE: road trip Bosnou jsme absolvovali loni a pak právě navázali Černou horou. Když to vezmu po naší trase, tak Jajce - hradby nad městem, vodopády a staré vodní mlýnky kousek od nich. Pak jezera Plivsko a Prokosko. Jeden den jsme spali v Sarajevu, takže centrum, zastávka u skokanského můstku a stará bobová dráha. Pak jsme prošli pohoří Bjelasnica a návštěva izolované vesnice Lukomir. A taky ten park Una.
    IKARIE
    IKARIE --- ---
    VVENDY: a do cerne hory je zrovna na leto akce pro ty, co potrebuji k cestovani kufr :)
    Černá Hora přes prázdniny s kufrem z Prahy, Brna i Ostravy. Letenky od 2 950 Kč
    https://www.cestujlevne.com/akcni-letenky/cerna-hora-pres-prazdniny-s-kufrem-z-prahy-brna-i-ostravy

    MEDVED007: na tom lopudu jsme byli v lete prave na jednodenni vylet, to byla uplna nadhera!

    u me se to na zacatek prazdnin vyresilo klasicky samo, ryanair mel ted nejakou akci a vyskocily na me letenky v terminu co potrebuju do zadaru za 1000 na osobu, tak jsem je koupila, bookla ubytovani na Pagu a vymyslela to tak, ze po tydnu prijede muz autem a pojedem na dalsi tyden na roadtrip do Bosny a pak domu. tak kdyby mel jeste nekdo tip na Bosnu, budu rada. mame v planu primarne NP Una.
    IKARIE
    IKARIE --- ---
    HUGILA: aha, tak to ID jsi ty :)
    IKARIE
    IKARIE --- ---
    HUGILA: to bych poprosila o info :)

    z vidne leta do kalamaty ryanair a na pelopones si myslim od te doby, co tu nejake id popisovalo roadtrip balkanem az uplne na jih recka a ubytovani ve fantastickych kamennych domech prave v jiznim cipu poloostrova.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam