• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TWORBOgrand trunk road cinema project
    TWORBO
    TWORBO --- ---
    to mam na dvd uz leta. dziga vertov, a soundtrack cinematici. to je intelektualstina.... to by lid prosty nebavilo domnivam se...
    BOREC
    BOREC --- ---
    Muzes jim pustit treba man with the movie camera, navrch jsou dve zvukovy varianty jedna origo a druha od cinematic orchestra. Jinak krom hudby je to nemy film, ale krasnej, zcekni
    JEUX
    JEUX --- ---
    TWORBO: myslim ze bude spis poptavka po tzv blockbusterech , ne?
    TWORBO
    TWORBO --- ---
    DEIKSAC: no od tebe budu chtit neco jineho, minimalne konzultaci ohledne pripadnyho zvuku pokud nemudu poustet ty nemy filmy.
    DEIKSAC
    DEIKSAC --- ---
    vidim, že na cestu budeš potřebovat tu správnou kosmetiku, aby Ti vydržela sluníčkovost :-)

    TWORBO
    TWORBO --- ---
    primarne jo, ale jakejkoli partak/partacka na jakejkoli usek vitan.
    KAAKA
    KAAKA --- ---
    konečně! jedeš sám?
    TWORBO
    TWORBO --- ---
    JANDOUR: asi koupit tam, ale klidne nahod link sem na podivnokola...
    JANDOUR
    JANDOUR --- ---
    TWORBO:

    A ty kola chcete kupovattam nebo brát odsud? Kdyžtak znám jednoho modela co různý podivnokola sváří..
    LA_PIOVRA
    LA_PIOVRA --- ---
    ZIVA: to mi pripomina kamarady "vypraveni o vypraveni pohadky o Otesankovi skupine mistnich", pry to pro ne bylo solidni WTF:)

    TIGRE: uradu bych se v tomhle pripade nebal, ta Indie je porad hrozne decentralizovana a cizinec je sahib (ne 100%, ale jo:)
    ZIVA
    ZIVA --- ---
    LA_PIOVRA: takovej svankmajer....:)
    TIGRE
    TIGRE --- ---
    já jsem "dělal" doku klub ve slumu v brazílii, ale to je techologizovaný čtvrtý svět, navíc náš civilizační okruh. snažil jsem se vybírat dokumenty v místním jazyce (s anglickýma titulkama), většinou sociální témata, ideálně tematicky blízká, aby na to navazovala hezky diskuze, kte které má každý co říct...

    jinak mi zrovna pro tenhle region příjde zkousnutelná aj + pro lidi, který jí nevládnou, to může být příjemná atrakce. Jinak mi příjde, že spolupráce s nějakou neziskovkou, případně lokálními neziskovkami, je nabíledni, už jenom praktickým věcem, tlumočení, uchlácholení úřadů apod.
    TWORBO
    TWORBO --- ---
    no zvlast v dobe kdy nedotknutelni ze slumu mohou disponovat dotykacema a videama z jutubu....
    LA_PIOVRA
    LA_PIOVRA --- ---
    TWORBO: uz jsem mu napsal.

    TWORBO: nazor nejakyho svagrova Karzaiho synovce z IV. kolene, co dostal flek na Ambasade v nejakym miniaturnim stredoecropskym protektoratu je zcela o hovne at uz bude takovy, nebo makovy, ale jak myslis:)

    TWORBO: premyslim, do jakym miry jsou kulturne prenositelny a zda by nevzbuzovaly spis otazky:)
    TWORBO
    TWORBO --- ---
    LA_PIOVRA: nebo nemy grotesky, coz byl puvodni zamer
    TWORBO
    TWORBO --- ---
    LA_PIOVRA: ted jsem volal na afghance, chtej zvaci dopis, /novinka oproti minulejm letem, a turisticke vizum davaji jen na mesic a jednovstupovka coz by nevadilo. ohledne prekroceni hranice pani nevedela, myslela ze volam ohledne vcerejsiho unosu tech divek:) mam poslat mejl a bradaty diplomati nad tim zaspekulujou a daj vedit
    TWORBO
    TWORBO --- ---
    LA_PIOVRA: je to tu otevreny vsem...
    TWORBO
    TWORBO --- ---
    GIMEL: viz TWORBO:
    jako mel jsem dva semestry hindi, takze bych jim mohl pomoci rukou a nohou vysvetlit ze ty bambusovy tyce provazy a kabely , a ostatni vybava da posle ze dohromady celek - jez bude slouzit k tomu, ze se soumrakem promitnu nejaky dilo...
    LA_PIOVRA
    LA_PIOVRA --- ---
    GIMEL: ty mi to beres, ted jsem chtel napsat, ze pbrat to do sledku, tak bys mohl postet leda Baraku/Qatsi:)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam