• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GREGIAntiky/Bazary/Zastavárny a vše okolo starožitností
    ASIG
    ASIG --- ---
    Ahoj, poradíte mi, kdo by mi o tomhle náramku mohl říct víc? Optimálně Kolín, Kutná Hora, Čáslav, Benešov. Když nebude zbití tak Praha. Díky!

    NANTHEI
    NANTHEI --- ---
    AJIMIRA: ono se na to nedá moc odpovědět souhrnně, máš tam dost různých věcí na dost mizerných fotkách :)
    níže někdo doporučoval Antik u Papouška
    s těmi stříbrnými věcmi, granátovým křížkem a tím zlatým (?) prstenem se syntetickým rubínem bych se šla rozhodně zeptat do starožitnictví (třeba zrovna granátové šperky se prodávají dobře, a tenhle vypadá stříbrně, a ten prsten, pokud je zlatý, má aspoň hodnotu materiálu, že jo)
    ten průkaz je každopádně zajímavej a nějakému vetešníkovi/starožitníkovi bych ho taky ukázala :)
    nádobka je z obecného kovu a je na kaviár, chybí jí ale skleněná mistička & hodnotu nemá, stejně jako ta bota je předpokládám spíš suvenýr z obecnýho kovu. ten křížek bude nejspíš stříbro s markazity (má punc?), to bych pak taky nabídla.
    AJIMIRA
    AJIMIRA --- ---
    Níž jsem se ptala na pár starožitností... Zobrazují se vám fotky? Nebo tady není nikdo, kdo se vyzná zrovna v těchto věcech? Díky
    ATTILAH
    ATTILAH --- ---
    KANAREK1: moc děkuju, přesně tak zorientovat mě pomohlo. Je to že svatby z konce devadesatek FYI. Hlavne že půjde z domu:-)
    KANAREK1
    KANAREK1 --- ---
    ATTILAH: tomu sklu se říká Egermann (to byl výrobce). Svatební dar ze kdy? Vypadá to na 20 st. a zájem o to defacto není. Prodávej za 2500 Kč a očekávej několik stovek, ale třeba se někdo chytne.
    ATTILAH
    ATTILAH --- ---
    KANAREK1:
    Sorry, z mobilu neprošlo. Tu je.

    KANAREK1
    KANAREK1 --- ---
    ATTILAH: pošli prosím obrázek :)
    ATTILAH
    ATTILAH --- ---
    Zdar, kolik si mám říct někde na bazosi o tuhle mísu? Prý je nějaká lepší, svatební dar...Díky za tip
    LEENVECKA
    LEENVECKA --- ---
    ahoj. Chci se teptat jestli tohle ma vubec nejakou cenu? Obdobi netusim ale vim, ze to patrilo jeste prababicce tj snad nekdy po konci druhy svetovy?? netusim.
    Diky za odpoved. 
    P.s.: ty zasuvky u komody jdou pekne ztuha a jo nikdo na to nesahl od momentu co se to privezlo po tom co sla prababi do domova duchodcu ... ja bych minimalne tu komodu nejradsi poslala dal (je to hrozne masivny, tezky a proste potrebuju tu pudu vyklidit) ale mamka porad plka neco o tom, ze to ma cenu tak chci mit pripadne nejaky argumenty ... pripadne myslite, ze by o to byl zajem treba na Barandove do kulis???

    AJIMIRA
    AJIMIRA --- ---
    Můžete mi někdo říct nějaké informace o historii a hodnotě těchto věcí? Popřípadě, kde se můžu online nebo osobně (Brno) zeptat? Díky
    Prodej - Google Photos
    https://photos.app.goo.gl/JTJ89JMPAFQDFpq2A
    KANAREK1
    KANAREK1 --- ---
    DIAGONAL: piš k tomu retro a brusel (ono je to trochu pozdější než ty bruselské, ale to nikdo nepozná :) ).
    Jinak takové talíře se dělaly v 19. st. a bylo to strašně populární. Tyto litinové popravdě nevím, zda jsou mnohem novější nebo dělané v té době (mohly by). Vlastně nevím proč by se dělaly později kopie, už to nikoho nezajímalo.
    DIAGONAL
    DIAGONAL --- ---
    KANAREK1: dík, začnu hledat milovníky raků.
    KANAREK1
    KANAREK1 --- ---
    DIAGONAL: talíř nikdo chtít nebude. Ten druhý reliéf by si mohl najít zájemce, ale také těžko. Skladovat jako dědictví ne :)
    DIAGONAL
    DIAGONAL --- ---
    Ahoj, má smysl tohle skladovat? Oboje hlinik.diky

    RADOSLAVSEDLAK
    RADOSLAVSEDLAK --- ---
    Zdravím, zkuste pro výkup kontaktovat Zlato v Brně - https://www.zlatovbrne.cz/

    Můžu doporučit s podobným zbožím. :)
    RADOSLAVSEDLAK
    RADOSLAVSEDLAK --- ---
    Zdravím, určitě to může mít sběratelskou cenu, v antiku u papouška to odemně majitel odkoupil ze hezké peníze, zkuste ho kontaktovat - https://upapouska.cz/ocenovani-a-vykup
    SDN33
    SDN33 --- ---
    VYSAVAČ r. 1983 sovětské výroby s doklady a koženou taškou

    Ahoj,

    chtěl jsem se optat, zda-li to může (pro někoho) mít nějakou sběratelskou cenu nebo to mám poslat rovnou do ČT.

    Má originální kožený kufřík, doklady s razítkem.

    Děkuji.



    ANIKEVESTIFEX
    ANIKEVESTIFEX --- ---
    Ahoj :)

    ráda jsem chodila do starožitnictví v Praze Na Knížecí (a bohužel jsem prošvihla slevy, který měli na konci února..) především pro stříbrný náramky. Cena se pohybovala okolo 600-800, ty masivní okolo 1000-1300 třeba.
    Nevíte o nějakým jiným dobrým starožitnictvím, kde bych svoji oblibu ve starožitné stříbrné náramky ukojila a nestál mě jeden dva litry? :) (klidně i může bejt někde za Prahou :))
    Díky!
    FCELKA
    FCELKA --- ---
    Zdravim, vie prosim niekto poradit, ci tieto hodiny maju nejaku vacsiu hodnotu? Su zrejme funkcne.



    JAHOM
    JAHOM --- ---
    spirit cafe, praha zizkov. neco bych ti za to i rad dal...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam