• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BODWaldorf na NYXu
    LBW
    LBW --- ---
    Ani demonstrace rodičů nepomohla. Radní odvolali ředitele školy, kde netestovali žáky - Aktuálně.cz
    https://zpravy.aktualne.cz/domaci/skola-semily-odvolani-testy-covid/r~ea0b781ea12611eb9cafac1f6b220ee8/

    Zrizovatel ani nemohl jinak, uplne zbytecny reditelsky exit.
    LADY_MYSKA
    LADY_MYSKA --- ---
    YEETKA: proc reagujes na me?
    No, ja mam deti doma tak dlouho doma, ze uz ani nevim, jestli to je rok a nebo vic
    YEETKA
    YEETKA --- ---
    KATUSA:
    myslím, že blízká budoucnost se bude na lidi odmítající podílet se na bezpečí a předcházení smrti druhých bude dívat jako na anomálii..
    testy, pokud jsou to pcr, naprosto dávají smysl.. za sebe budu jenom ráda, pokud se to nyní prohodí a ti co mají podobný názor a hledají jak to udělat co nejlepší jenom pro sebe a po mně potopa můžou teď rok nebo dva své děti vzdělávat doma..
    YEETKA
    YEETKA --- ---
    LADY_MYSKA:
    my jsme doma už rok.. naše dvě dcery by fakt rady do školy..
    upřímně mě vůbec nezajímá jestli jsou lidi schopni pochopit proč je důležité testovat nebo ne, hlavní pro mě je, že se to prostě dělá..
    mně se zase nelíbilo, že se ve w škole nenosily respiratory a že jako vzdělávací instituce w školy těžce selhaly diky dezinformační vlně..
    náš ředitel nyní vyjednal pcr testy - hurá..

    celé w společenství se může zwencnout z testů a roušek, ale kolaps ekosystému a klimatu jakoby se neděje..
    přestávám chápat, kde ty masy lidí odložili rozum a lucidní úsudek..
    LBW
    LBW --- ---
    Co je hlavni argument proti testovani ve skolach?

    Na mladikove W. skole se ted hodne sklonuje"zdraveforum.cz"
    Coz me na me pusobi jako web o ojebavani cehokoliv, co mi neni po chuti.
    LADY_MYSKA
    LADY_MYSKA --- ---
    KATUSA: jako co ted detem ukazujeme a jdeme prikladem. Co jsem "byla" na schuzce u nas na W. skole, pravidla jsou jasne, vse musi mit test ( je jedno jaky, jestli univerzalni co se posilala do skol a nebo nejaky vlastni, ale testovani musi byt ve skole, ne jen ze se donese do skoly negativni vysledek) a nebo omluvit z vyuky.
    Testovani se mi nelibi, ale takove jednani tez ne
    S_V_E_T_Y_L_K_O
    S_V_E_T_Y_L_K_O --- ---
    Ahoj, prosím je zde někdo kdo by měl doma Eknihy: Šilarová, J. Plstění ovčí vlny a Šilarová a J. Plstění ovčí vlny plsťění jehlou prosím? Tyto dvě: https://www.grada.cz/...IEiwA-JP5rGpqnU1PlcB_0G8Me-tXwIFosDBGwmW0eafqI4M5z4J_Kg2Vwa5kcxoCdDcQAvD_BwE https://www.grada.cz/...IEiwA-JP5rN8l-vv-jAUYufOloJ6mcCZO_CLgfajSU02KQOqlCTqciM66hNegrxoCZEYQAvD_BwE
    Na ceně či výměně se ráda domluvím. Děkuji
    S_V_E_T_Y_L_K_O
    S_V_E_T_Y_L_K_O --- ---
    PŘEPOSÍLÁM PROSBU O POMOC. KDO MŮŽE, AT POMŮŽE I MALIČKOU ČÁSTKOU. JE TO OPRAVDU NÁDHERNÉ, BEZPEČNÉ PROSTŘEDÍ PRO MALÉ DĚTI. (nejen pro ně). PROSÍM O PŘÍPADNÉ SDÍLENÍ. DĚKUJI

    Milí přátelé waldorfské pedagogiky a anthroposofie,

    obracíme se na vás s prosbou o pomoc. Jsme dětský klub MalýVelký strom stavící na principech waldorfské pedagogiky a působící v Praze již 5. rokem. Tak jako většina školek máme i my v současné době zavřeno. Tím, že nejsme registrované předškolní zařízení pod MŠMT, nedostáváme od státu žádné příspěvky. Výjimkou je pouze příspěvek od města na letní příměstské tábory. Otázkou je, zda vůbec letos nějaké příměstské tábory budou. Jinak jsme závislé na platbách od rodičů našich dětí a dále pak prostory pronajímáme, abychom si mohly vytvořit rezervu na letní měsíce, aby učitelky měly možnost si odpočinout a načerpat síly na další školní rok. Jsme tedy v současné době v situaci, že máme rezervu pouze na pokrytí nákladů jednoho měsíce, kterou budeme muset pravděpodobně použít již teď v dubnu na úhradu mezd, nájmu, elektřiny a dalších nezbytných služeb.
    Bez vaší pomoci jsme s největší pravděpodobností odkázány během měsíce naši činnost ukončit. S velkou vděčností příjmeme jakýkoli finanční příspěvek, díky němuž budeme moci v naší činnosti pokračovat a vytvářet tak ostrůvek radosti pro další děti v současném světě.
    Číslo účtu kam můžete příspěvky posílat: 1294949039/3030, variabilní symbol 32020.

    Srdečně vám děkujeme a vám i vašim blízkým přejeme krásné dny a zejména pevné zdraví.

    za MalýVelký strom
    Judita Slapničková
    S_V_E_T_Y_L_K_O
    S_V_E_T_Y_L_K_O --- ---
    Waldorfská škola — iVysílání — Česká televize
    https://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/12663174670-waldorfska-skola/41923510022
    S_V_E_T_Y_L_K_O
    S_V_E_T_Y_L_K_O --- ---
    Jarmark v Obci křestanů 14:12.2019

    S_V_E_T_Y_L_K_O
    S_V_E_T_Y_L_K_O --- ---
    Jinonický jarmark :)

    S_V_E_T_Y_L_K_O
    S_V_E_T_Y_L_K_O --- ---
    Prosím o případné sdílení. Děkuji

    Milí přátelé,
    hledáme k nám do dětského klubu Malý Velký strom od září 2019 kolegyni(multifunkční provozní:-), která má ráda děti. Pokud máte energii a chuť, můžete být i v seniorském věku. Jedná se o 4 hodiny denně od 13.00 do 17.00, (kombinace provozní , hospodářky a mezi 15.00 a 17.00 h. u dětí ) Nabízíme práci v krásném prostředí a možnost seberozvoje.
    Dále hledáme pedagoga(nebo člověka se zájmem pracovat s dětmi) na HPP, který má chuť se aktivně podílet na tvorbě chodu školky a má kladný přístup k waldorfské pedagogice. Nástup od září 2019.

    V případě zájmu volejte Juditě na tel. č. 733520671.

    Více si o nás můžete přečíst na www.malyvelkystrom.com

    Srdečně za MVS
    Barbora Opavová
    S_V_E_T_Y_L_K_O
    S_V_E_T_Y_L_K_O --- ---
    KATUSA: do Tilie jsem psala děkuji, ti mě napadli jako první. :) kouknu děkuji
    SEVERINE
    SEVERINE --- ---
    Kdybyste měli příští pátek k večeru cestu kolem Masaryčky, tak si nenechte ujít!

    W. A. Mozart: Hudební žert pro W100 - Flashmob
    https://www.youtube.com/watch?v=ALd9LX3mDfk


    YEETKA
    YEETKA --- ---
    S_V_E_T_Y_L_K_O: hledala jsem spíš kousky hedvábí, abych jej mohla udělat.. u nás proběhla výstava w 100 a ještě nějakou chvíli nechci nic rukodělného ani vidět :D
    SEVERINE
    SEVERINE --- ---
    S_V_E_T_Y_L_K_O
    S_V_E_T_Y_L_K_O --- ---
    YEETKA: ahoj, našla si ten závěs? Měla by jsi fotku prosím?

    Mám prosbu, věděl byste o někom (třeba nějaká chráněná dílna) kdo by vyráběl dřevěné rámečky na obrázky se zakulacenými rohy prosím?
    Nějak jako toto:

    SEVERINE
    SEVERINE --- ---
    LBW
    LBW --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam