• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ROTTWEILERHearthstone : "wild hrajou zas jen loseri co nemaji na standard"
    AZIM
    AZIM --- ---
    zacina me srat ten exodia mage, uz se tesim az ten vymrdanej ice block zmizi, vazne uboha traparna hodna priposranyho kripla co neda rovnej fight
    UNLEASHEDD
    UNLEASHEDD --- ---
    COOLER: trapny, jenom 5 nebo 6 win. ale ta hra z toho screenu, to bylo fakt nej RNG co jsem kdy zazil
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    DOCKINEZ: kys, UI, Plague, double swipe to je tak na 9 winů aspoň
    COOLER
    COOLER --- ---
    UNLEASHEDD: kolik jsi vyhrál?
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    ONDRA_PATA: Krippův stream je nejlepší školení :D
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    Tak jsem si vcera toho druida zkusil taky nabrat, nakonec to mohlo dopadnout hur:



    MATHES
    MATHES --- ---
    J4C0B1M: moje oba 11-2 runy skoncili dost podobne :D
    UNLEASHEDD
    UNLEASHEDD --- ---
    neni to ps :)

    UNLEASHEDD
    UNLEASHEDD --- ---
    J4C0B1M: wooooooooow husty :D #luckerpico!
    ONDRA_PATA
    ONDRA_PATA --- ---
    nedelate nekdo skoleni na areny? ja dam sotva 5,posledni 4 areny jsem nemel ani jednu legendu a skoncil 2x 0-3 a 2x 2-3
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    tak smutná historka, toho největšího klauna musim potkat na 11-2, wtf Plague by mělo stát aspoň 7 nebo mít ňákej dotatečnej text "for every minion with at least 2 attack". A když už to vypadalo, že to otočim na svojí stranu, topdeckne Lotus Agenta z kterýho vytáhne evolve a celej poškozenej board si evolvne do čerstvejch minionů, lethal zakončí topdeckem Kooky Chemista aby prohodil hp na attack...
    AZIM
    AZIM --- ---
    J4C0B1M: preji ti dobry draw, zbytek das
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    wtf tohle je hned další arena po
    [ J4C0B1M @ Hearthstone - Heroes of Warcraft - Globální šampióni ]
    final boss round 2, jsem strašně posranej :D

    ONDRA_PATA
    ONDRA_PATA --- ---
    ehm, blbé otázka. hvězdy za výhry nefungují při hře s kámošem? respektive při concede s kámošem. hádám, že ne...
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    KOZLIKK: ale to je jen u mirroru ne ? a fatigue war tam je jen jeden v celym linupu
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    DOCKINEZ: autista na 1-0 no :D nebo tě chtěl třeba pobavit
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    (a proto nikdy, ale vazne nikdy nevzdavejte!)
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    LOL, epic fail souper v arene. Mne to prislo hezky, pokladal jsem to po krivce, sem tam ho vytrikoval, ale jinak porad tlacil i za cenu neprilis vyhodnych tradů.

    Dostal jsem ho na tri živáky, kdyz tu slibne se rozvijejici strategii narusila ta kurvarna za 10 (jak je mozny, ze tenhle epic maj snad vsichni souperi, proti kterym jsem ted hral), následovana prehrsli tauntu, kterejch mel ten v decku poradne, jen mu neprisly.

    No byl jsem v pici jak Kobain bez heráku, na ruce samotinkej 3/3 houda, co posiluje murlocka, beasta...

    No o kolo pozdeji dorazil 2/2 murlok, co dava secret. Kdyz jsem se podival na board, zvolïl jsem oko za oko a doufal v souperovu indispozici.

    Vypadalo to, ze se citi velmi disponovane. Otuknul tady, otuknul tam, vylozil bytost, zahral kouzlo... no vyplacal na to celou manu, uznale jsem pokyvoval hlavou a nasrane mumlal neco o picusech, co se trapne drzej u zdi.

    No a pak se to stalo. Misto toho, aby na jistotu nejdriv jel face malym zmrdem, náš furiant se rozjel 6/5 tauntem a bidne chcipnul.

    Tak jsem se mu v duchu omluvil, ze jsem mu krivdil. Nedrzel se u zdi :)


    JEENA
    JEENA --- ---
    WANAH: Tohle se mi zrovna libi, nevim cim to je, asi tim ze pokud si pamatuju dobre tak v magicu to funguje stejne. :)

    Co ja nemam rad je jak se "healujou" potvory zbaveny buffu (napr mas kapitana a patchese s jednim dmg, zabiju kapitana a patches zije jako 1/1).

    A taky ze dream od Ysery vraci na controler's hand a ne na owner's -.- (mi jednou typek mindcontrolnul yseru a ja si rikal, jak budu chytrej)
    UNCLE_JIMBO
    UNCLE_JIMBO --- ---
    WANAH: může taky vyléčit hrdinu kterej umřel :D včera jsem procnul mágovi ice block na 1hp, už měl nahozenou frost lich jainu, zahrál na plnej board geddona, dostal 2 dmg na -1hp a místo aby umřel mu začaly skákat healy z life stealu :) to pořadí je někdy překvapivý.. v tý samý hře mi doklepnul obsidian statue hero powerem a nejdřív to udělalo elementála a až potom umřela socha, takže deathrattlem zabila toho elementála
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam