• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ROTTWEILERHearthstone : "wild hrajou zas jen loseri co nemaji na standard"
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    hmmm z důvodu debilní rng jsem se vysral na Exodia mága a Evolve shamana a drtim ladder s hádejte čim? S deckem kterej je teď fakt nejvíc nerflej a vůbec nefunguje...Jade druid
    UNCLE_JIMBO
    UNCLE_JIMBO --- ---
    zdá se mi to po patchi na mobilu nějaký podezřele plynulý..
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    DAYSIR: to mně se stalo, že mi to v combu vyhodilo 2x Nerubian Unraveler a Quest mág jen chvilku čuměl a pak to vzdal :D
    DAYSIR
    DAYSIR --- ---
    DAYSIR: a jo, prekvapilo me, ze fakt tu dmg nalozi:))
    DAYSIR
    DAYSIR --- ---
    J4C0B1M: jo, jeden z duvodu proc me ted evolve shaman spis sere hrat. z nejakych triceti her se mi ti stalo dvakrat a je to konec.
    (ono jak stoji tri a produkuju hodne smeti za jedna z murloc totemu, hero ability atd., tak se to stane, no)
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    WTF právě jsem udělal evolve 4 minionů na stole přes DK Thralla a vyvovalo mi to
    což vedlo k tomu, že mi to dalo 15 dmg do ksichtu :D dostat to na plnym boardu tak je to OTK
    COOLER
    COOLER --- ---
    LEDOFREDO: náhodou mně to smysl dává. prostě tam je cílovka šílenci s prachama.
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    XINDL: tenhle warleader se mnou imho byl od dob kdy ještě nebyl vydanej ani Naxx, jsem v tomhle dost sentimentální :D ale s kartama co jsou za plnou se neseru, stejně tak skončil zlatej/zlatý Dreadsteed, Force of Nature, BGH, Rag a Sylvanaska
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    J4C0B1M: to akorat podtrhuje ze ty ceny za zlaty karty jsou uplne mentalni .. za jeden zlatej rare das to samy co za 2 normal epicy a herni value tech karet je vetsinou nesrovnatelna .. a o zlatym epicu za cenu normal legendy ani nemluvim
    XINDL
    XINDL --- ---
    tyvole, mam ho taky ve zlate. Sice sem tak trochu hoarder a kazdy rozemleti me boli, ale tech 1600 dustu na nejakyho DK se bude urcite hodit (chybi mi Guldan, Anduin, Rexxar)
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    bye bye šuline, Plague taky 1x golden za 800 :)))

    AZIM
    AZIM --- ---
    CHEWBACCA: prvne za dva roky
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    LEDOFREDO: a to se deje jak casto ? Ja jako novacek jsem byl o pulnoci mile prekvapen
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    Dneska 100g za login, tak ho nevynechejte
    MATHES
    MATHES --- ---
    WOTAR: nahod rovnou linky holomku!:D
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    Souhlas s wotarem...u tech karet se musi clovek dost casto zamyslet a kdyz si vzpomenu na 5ti hodinovy kazdodenni drzeni levyho tlacitka mysi s autoskills u diabla a to jak sem z toho mel vygumovanej zhypnotizovanej mozek bez emoci, tak ted radeji karticky :-))) ty me nechavaji absolutne klidnym pokud me teda nedodela mag na jeden tah kdyz mam full heal a jemu zbyva 1hp :-))
    ONDRA_PATA
    ONDRA_PATA --- ---
    AZIM: o arene mi nemluv,ta me sere ultrahyper!
    AZIM
    AZIM --- ---
    ONDRA_PATA: drti te to pac padas v ranku, kdyz si pustis non ranked hru nebudes se nervit ... ja kdyz prohraju tri hry v rankedu tak dam normal nebo arenu
    ONDRA_PATA
    ONDRA_PATA --- ---
    WOTAR: mne na tom nevadi to,ze musim myslet,ba naopak.mne na tom vafi to,ze kdyz ti to nrprijde a souper ma krasnou krivku a ve 4. kole neresitelnou ditiaci,jsi v hajzlu.a to proste neni o umeni,ale o nahode.
    ta hra tak je postavena,to vim a nestezuju si na to,proste to tak je a hrat to nemusim.
    ale to diablo mi precijen prijde vic o skillu,tam mas rng max v tom,jakej rift dostanes.


    ale jinak sorry,nechci tu byt OT
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam