• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ROTTWEILERHearthstone : "wild hrajou zas jen loseri co nemaji na standard"
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    LEDOFREDO: a to se deje jak casto ? Ja jako novacek jsem byl o pulnoci mile prekvapen
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    Dneska 100g za login, tak ho nevynechejte
    MATHES
    MATHES --- ---
    WOTAR: nahod rovnou linky holomku!:D
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    Souhlas s wotarem...u tech karet se musi clovek dost casto zamyslet a kdyz si vzpomenu na 5ti hodinovy kazdodenni drzeni levyho tlacitka mysi s autoskills u diabla a to jak sem z toho mel vygumovanej zhypnotizovanej mozek bez emoci, tak ted radeji karticky :-))) ty me nechavaji absolutne klidnym pokud me teda nedodela mag na jeden tah kdyz mam full heal a jemu zbyva 1hp :-))
    ONDRA_PATA
    ONDRA_PATA --- ---
    AZIM: o arene mi nemluv,ta me sere ultrahyper!
    AZIM
    AZIM --- ---
    ONDRA_PATA: drti te to pac padas v ranku, kdyz si pustis non ranked hru nebudes se nervit ... ja kdyz prohraju tri hry v rankedu tak dam normal nebo arenu
    ONDRA_PATA
    ONDRA_PATA --- ---
    WOTAR: mne na tom nevadi to,ze musim myslet,ba naopak.mne na tom vafi to,ze kdyz ti to nrprijde a souper ma krasnou krivku a ve 4. kole neresitelnou ditiaci,jsi v hajzlu.a to proste neni o umeni,ale o nahode.
    ta hra tak je postavena,to vim a nestezuju si na to,proste to tak je a hrat to nemusim.
    ale to diablo mi precijen prijde vic o skillu,tam mas rng max v tom,jakej rift dostanes.


    ale jinak sorry,nechci tu byt OT
    WOTAR
    WOTAR --- ---
    ONDRA_PATA: Tak to je asi důležitý, člověk by to měl hrát pro radost, odpočinek a jak co začíná zavánět povinností, tak ruce pryč. Mě na karetních hrách baví, že se můžu (občas) zamyslet, na těch MMO je to o sociální zkušenosti.
    ONDRA_PATA
    ONDRA_PATA --- ---
    WOTAR: tak to ja naopak.u HS ztracim nervy a ta hra ze me udelala z flegmatika nervaka.to kdyz si dam diablo,je to pro me oddych za jakoukoli klasu,protoze ikdyz nejsem profil,mam s kazdou klasou nasbirano minimalne na gr80, s nekteryma 90+ (wd,wiz) a tak si vybiju fristraci na ubohych mobech.
    u HS si vybiji frustraci ostatni na me.nejsem tak dobrej hrac,proste mi to nejde,postradam nejakou bunku nebo smysl.stejne jako sachy.pravidla znam,ale jsem velmi marnej
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    nerfy dobry, zjistil sem ze mam dvakrat spare warleadera a 3 spreadingy, takze 1100 dustu doma .. potreboval bych aby nerfli bring it on, nevim proc mi porad pada tenhle epic, ale mam 4 navic normalni a jeden zlatej .. kdyby to nerfli jsem prakticky milionar :) skoda ze to je nerealny
    WOTAR
    WOTAR --- ---
    ONDRA_PATA: Já už Diablo vypustil, stejně jako většinu dalších her, u těch kartiček přecejenom občas mám pocit, že můžu zapojit mozek a tak mi to přijde nějak smysluplný, utopit v tom trochu (hodně) času. Pak ještě teda občas hraju Guild Wars II, pač z těch MMO mi přijde tolik nenáročná na čas, graficky únosná a mám tam pár známých
    ONDRA_PATA
    ONDRA_PATA --- ---
    WOTAR: sleduju jen nyx a zbytek mi unika :D
    ale zase mi vcera padly primal shouldery ancient spoulders of zakara :DD
    WOTAR
    WOTAR --- ---
    Koukáte někdo na ten October brawl? Teď koukám na nějaký záznamy na youtube a celkem sranda, fandim teda team void, vybral jsem si ten test na týden, zhrábnul odměny a zase vypad...
    KVIIIK
    KVIIIK --- ---
    J4C0B1M: takže přesně ten typ aggra, který měly poslední dvě expanze podle vyjádření Blizzu "slowing down the metagame" vymýtit? :D
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    _KOFILA_: tim je jen myšleno pirate warrior, facehunter, facedruid
    _KOFILA_
    _KOFILA_ --- ---
    jak vypajdá hyper aggro? to má jen 1 a 2 cost karty ne? :)
    WOTAR
    WOTAR --- ---
    AZIM:
    WOTAR: Mobil mi nenapsal smajlík, ale spíš čekám hyper agrro, pokud si dobře pamatuju, když jsme spolu hráli naposled!
    AZIM
    AZIM --- ---
    WOTAR: BAN mage deck ?
    WOTAR
    WOTAR --- ---
    J4C0B1M: Hmm už asi vim, na co se připravit na turnajový zápas s tebou
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    Simulacrum*

    KAJJAK: já ti to věřim, ale jak píšu, když mě s tim někdo porazí, tak smorcne tak, že žádnýho Eatera nepotřebuje
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam