• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ROTTWEILERHearthstone : "wild hrajou zas jen loseri co nemaji na standard"
    UNCLE_JIMBO
    UNCLE_JIMBO --- ---
    po dlouhý době pěknej flame :) tomu ruskýmu ani nerozumim, ale konec mě pobavil

    WANAH
    WANAH --- ---
    AZIM: I když mě to s vlivem peněz taky napadlo nemyslím si, že by to bylo reálný.
    Jak píše jimbo je to o dost vyrovnanější (ale nikoli vyvážené :)). Tahle situace je nastavená hlavně zvýšením RNG efektu což je zároveň spolehlivej tilt trigger.
    Záchytné body to taky trochu deformujou. Jak lidi nemůžou spadnout jsou ochotni zkoušet fakt bestialní decky a protože i slepá slepice najde občas zrno vytváří se kolem nich taková "bublina". Někdy je fakt porod odlepit se.
    ONDRA_PATA
    ONDRA_PATA --- ---
    mně ta hra na 5s teď neuvěřitelně padá. včera čistá instalace ios11 a od tý doby katastrofa. ono to teda padalo i před tim, ale dnes je to nehratelný
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    Royalty Rogue {Rank 5 to top 20 LEGEND} - Hearthstone Decks
    http://www.hearthpwn.com/decks/934030-royalty-rogue-rank-5-to-top-20-legend

    KeleStealth Rogue [Rank 5 to Legend] - Hearthstone Decks
    http://www.hearthpwn.com/decks/935549-kelestealth-rogue-rank-5-to-legend

    zkuste :)
    PLOMBDENTIST
    PLOMBDENTIST --- ---
    My jsme Radiohead a nesnasime uplakanky!
    :)
    VOMAJDA
    VOMAJDA --- ---
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    AZIM: včera R4 3* a začal jsem padat, pak jsem to vypnul, zapnul dneska a pokračoval v padání až na R5 2*, neřikam, že nebyly výhry, ale poměr musel bejt 1:2...teď jsem opět R4 3*...takže to ke climbení, je to prostě mrdka. Ne nadarmo má HS tolik přezdívek jako RNGstone, Curvestone, Skillstone atd...včera jsem to psal WOTAROVI, že mě zabil hunter co použil 5 karet, někdy to RNG ovlivní hru tak moc, že se nedá nic
    UNCLE_JIMBO
    UNCLE_JIMBO --- ---
    AZIM: me pripada, ze ted je meta mnohem vyrovnanejsi, takze winstreaky nejsou tak dlouhy.. ja teda 5ku davam kazdej mesic i od ungora pokud mi to cas dovoli, ale pripada mi to o dost pomalejsi nez driv.. zrovna predevcirem jsem splhal nadhernym pomerem 2:1, jenze celej vecer 2 vyhry pak prohra, 2 vyhry pak prohra... takze nakonec ani jeden winstreak a 2 ranky za celej vecer i s tak epickym winratem
    ONDRA_PATA
    ONDRA_PATA --- ---
    AZIM: no,ja sice minule par penez poslal,ale taky jsem dostal z 30 baliku jedinou legendu.
    jinak ano,taky se divam jak to borci hrajou,je mi to jasny,zkusim to a z 10 her skoro hovno,protoze ty “easy” boardcleary a draw karty jsou zasrany na konci baliku,takze to muzes v 6. kole vypnout.
    jediny,co mi funguje porad stejne a neni to 3 vyhra a pak 6 proher je paladin (bez murlocu).
    hrozne se mi libil mill druid,ale co myslis.... 2/10 her,protoze to nechodi jako na ytb sestrihany videa :)
    AZIM
    AZIM --- ---
    taky vam prijde ze ladder je cim dal dementnejsi, draw si usmysli ze vam proste bude posilat vsechny decky prdeli napred, kazdej deck co jde proti vam vite ze date ale proste vam to neprijde, opponent to lize jak jennu jameson a vy jen koukate jakej jste malej a neschopnej dement kterej s tim nema sanci nic udelat ... ok, asi to spatne pilotujete, kdykoliv kouknete na profika co je legenda uz od bety kazdej mesic, a rikate si co asi zahraje, vzdy se s nim shodnete ale vy se proste na ladderu nejste schopni pohnout .... what the fuck, driv jsem platil packy a daval kazdej mesic 5 ... dal jsem na to mrdal pac sem nemel nervy u toho sedet, nebyl safe level 15,10,5 ale tu petku jsem dal ... od ungora ode mne blizzard nevidel ani korunu a ja se cca od te doby sotva dostanu na rank 10 ? ... jsem jedinej koho napada spojitost ? ono asi nebude problem udelat nejakej koeficient utracenejch penez za packy kterej zohlednuje draw, nerikam ze to blizzard dela ale doprdele kunda uz se proste musim vyzvztekat
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    NYRLEM: jo jasně, ale tohle určitě netrpí na "mám 2x doppelgangstera někde v posledních 10 kartách" ten evolve je dobrej, protože má šílenej tempo swing
    NYRLEM
    NYRLEM --- ---
    J4C0B1M: lisi se to 6ti kartami a ja bych si tam z nich nechal jen jednoho sea gianta .. imho hrdina za 5 je proste op a to same 2x(evolve+dopplegangster)
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    btw https://twitter.com/BoarControl - docela hnus jak každej čeká Evolve

    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    Hele to někdo známej streamoval v posledních dnech Huntera nebo prostě část lidí přesla z nerfnutýho pirate warra na další aggro deck? Normal klasickej beast, jen hrajou 2x deadly shot, tracking
    AZIM
    AZIM --- ---
    ONDRA_PATA: protoze od patche posrali Naga Sea Witch, ta meni cenu karet na 5 ... problem je ze Gianti ted stoji tech 5 jak rika Naga a az pote, se pocita sleva dle jejich readingu ... takze klidne za 0 na 5 mane vyhazes x giantu .... sux, broken, je toho plny YT uz asi mesic
    ONDRA_PATA
    ONDRA_PATA --- ---
    tvl ted jsem potkal huntera s gianty a to je docela peklo.nez jsem neco udelal,mel na stole 7 giantu. co to je zas za kouzelnici?
    JEENA
    JEENA --- ---
    _KOFILA_: Na nem to nestoji. Mozna za nejaky finisher, neco s chargem treba, draw muze fungovat taky (najde ti nejakej reach). Ve skutecnosti nejsem moc expert, sel by zkusit reckless rocketeer, nebo ten draw a pak asi porovnat s cim se ti lip hraje. Popripade by asi mohl fungovat i truesilver.
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    tyvole 10 dní...ale asi to zkusim, dokud mě rng nenasere tak, že to rage quitnu

    _KOFILA_
    _KOFILA_ --- ---
    JEENA: nestoji to na fel reaven ze ne?nechce se mi craftit... vymenil jsem za spell za 3 ze dolizes ruku do poctu souperovych karet, co si o tom myslis? za co pripadne vymenit?
    JEENA
    JEENA --- ---
    _KOFILA_: dik, potesi :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam