• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ROTTWEILERHearthstone : "wild hrajou zas jen loseri co nemaji na standard"
    MATHES
    MATHES --- ---
    AZIM: prvni bylo un'goro, druhy kotft a o treti uz se zacina suskat:))

    AZIM
    AZIM --- ---
    hele jen tak mimochodem mam Dotaz!

    ... 2017 mely bejt tri expansion s tim ze kazdy bude mit cca 130 karet, KotFT byl prvni, z dalsiho se nevidela ani jedna karta a na konci tydne jsme v pulce rijna ... neco mi rika ze to se nestihne, vi nekdo krom blizzardu vic ?
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    ONDRA_PATA: postavil jsem supp monka a stejne jste skoro nehrali :-)
    ONDRA_PATA
    ONDRA_PATA --- ---
    CHEWBACCA: jo,protoze sis i pres rady vzal cruse,kterej byl do party k hovnu :D
    jako jsou to tvoje prachy,to je jasny ;)
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    ONDRA_PATA: jako v tomhle sem dementni no :-) ale posledni dve seasony sem jel dost az do leaderboardu a vy ste hrali hrozne malo :-)
    NYRLEM: diky tak takovou ambici nemam :-)
    ONDRA_PATA
    ONDRA_PATA --- ---
    CHEWBACCA: trojec za 14 dni?! to jsi hustej. kdyz si vzpomenu, ze na diablo sis koupil celkem asi tri accounty a vzdycky hrozne planoval kdo co rozjede na sezone a kazdyho lanaril a pak ses na to jako prvni vysral... no jsem na tebe zvedavej :)
    NYRLEM
    NYRLEM --- ---
    CHEWBACCA: jo, za postaveni v zebricku na konci sezony dostavas body a kdyz jich mas za delsi obdobi dost, pozvou te na velky turnaj a my te tu budeme vsichni obdivovat ... ale chce to koncit kazdou sezonu blizko top1 legendy :D
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    Ted me tak napadlo. Hraju to cca 14 dni a uz sem zahucel za trojec :-) a proto se zeptam: jaky jsou jiny odmeny krom karet, co kdyz si nekdo koupi/vycrafti vsechny karty za cash. Je treba nekde nejakej leaderboard ? Nebo jsou jiny motivace pro takovy lidi? Ne ze bych se k nim radil.
    NECECH
    NECECH --- ---
    Vsadil jsem na korejce Surrender. Ten proste nemuze prohrat, jenom to muze vzdat. iSurrender.
    MATHES
    MATHES --- ---
    Co se tyce champs, tak Pavel, Purple a Orange trenuji na turnaj spolu.

    Takze kdokoliv z tyhle trojky zni jako dobrej pick :D
    MATHES
    MATHES --- ---
    CHEWBACCA: pokud mas normalni 2x, tak muzes ty zlaty dissnout, dokud nemas tu kartu 2x normalni tak zlaty nedissuj:)
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    Prosim jak se zlatejma kartama ? Mam jich uz docela dost a k nim ty samy normalni. Mam ty normal nebo ty zlaty dissnout ?
    SYNDROMOW
    SYNDROMOW --- ---
    ja zkusil Trunkse
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    AZIM: taky tak. Pokud to prosere, tak si aspon budem moct poplakat, jak nás mužik uvedl v planou nadeji a pak hovno.
    AZIM
    AZIM --- ---
    ja sem dal pavla, ostatni vubec neznam a verim ze zahraje zase svuj standard (haluze ze o tom budou videa pul roku) :D
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    KOZLIKK: ja ac tomu vubec nerozumim tak jsem hondal taky :-)
    NICKITA
    NICKITA --- ---
    KOZLIKK: Hlavne on je trochu insane :)
    _KOFILA_
    _KOFILA_ --- ---
    Já svůj hlas dal číňance, těším se na hry .)
    CUZMAN
    CUZMAN --- ---
    PHOBOS99: Ja mam naky golden legendary na rozbiti :-D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam