• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ROTTWEILERHearthstone : "wild hrajou zas jen loseri co nemaji na standard"
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    ze tu nikdo neresi novyho warlock hera ? pritom reddit zase hejti z leva z prava :)
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    _KOFILA_: tohle mi fungovalo lip ..

    ### Elemental Buffadin
    # Class: Paladin
    # Format: Standard
    # Year of the Mammoth
    #
    # 2x (1) Fire Fly
    # 2x (1) Glacial Shard
    # 2x (1) Righteous Protector
    # 2x (1) Smuggler's Run
    # 1x (2) Prince Keleseth
    # 2x (3) Divine Favor
    # 2x (3) Igneous Elemental
    # 2x (3) Rallying Blade
    # 2x (3) Tar Creeper
    # 1x (3) Wickerflame Burnbristle
    # 1x (4) Chillblade Champion
    # 2x (4) Corpsetaker
    # 2x (4) Tol'vir Stoneshaper
    # 1x (5) Grimestreet Enforcer
    # 2x (5) Grook Fu Master
    # 1x (6) Sunkeeper Tarim
    # 2x (7) Blazecaller
    # 1x (8) Tirion Fordring
    #
    AAECAaToAgb6BpW8Ary9ArnBAvfQApziAgynBdmuArO7Ave/ApfBApnCAuvCAsrDAsbHAsjHAuPLApboAgA=
    #
    # To use this deck, copy it to your clipboard and create a new deck in Hearthstone
    AZIM
    AZIM --- ---
    CHEWBACCA: od 5/25/2015 jsem v tom za 991,17 EUR ... to sem asi videt nemusel dava to +- litr mesicne ... pravda ze jiny hry prakticky nehraju, doma mam x360 a posledni co sem na to kupoval bylo gta5
    AZIM
    AZIM --- ---
    CHEWBACCA: ani za tohle nebyla medaile ... mas co delat :D

    KRIPP FINALLY PRESSES THE BUTTON (600k+ DUST) - Hearthstone
    https://www.youtube.com/watch?v=igN9hmLQOZY
    _KOFILA_
    _KOFILA_ --- ---
    od te doby co jste to rekli ten list nelíže...
    ach jo! :)
    jake jsou jine verze tehoz prosim, jestli mate po ruce ci v zive pameti?
    jinak i prijde fajn ze to je buff list, je to fakt zabava s vojskem kdyz to prijde ;)
    NYRLEM
    NYRLEM --- ---
    _KOFILA_: 2/3 baliku jsou od 3 man nahoru, casto se stane, ze souper ziska board zpusobem, ze se na nej tezko dobiva ..
    _KOFILA_
    _KOFILA_ --- ---
    na lizacku je tam ten marshal...
    rozepiste se prosim v cem to neni konzistentni at se taky necemu priucim, dekuji!
    NYRLEM
    NYRLEM --- ---
    LEDOFREDO:
    _KOFILA_: koukal jsem na to, jak to hral a neni to prilis konzistentni deck ..
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    _KOFILA_: imo v tomhle decku chybi divine favor ktery ma v dnesni mene agro a o neco vice control mete value jako prase -- podobny list od Savjze s elemental package a prave treba s divine favor mi prisel funkcnejsi (hral jsem oboje)
    _KOFILA_
    _KOFILA_ --- ---
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    CHEWBACCA: To je ale taky nesmysl, když normálně hraješ a nechceš zlatý karty, tak ti stačí každej rok koupit preorder nový edice + packy za našetřený goldy + 2x ročně si můžeš udělat něčim radost, ale furt to vychází (3 edice za rok) na i kdyby 200€, tak já jsem v tom jako bych to přes hrál 7 let...ale zas bejt z vyšší příjmový skupiny, tak do toho rvu o dost víc :D otevírání a radost z legendárky se mi fakt moc líbí
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    _KOFILA_: Decklist pls
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    J4C0B1M: toto me teda dost vydesilo. Jdu si z toho koupit 7pack na uklidneni :-)
    _KOFILA_
    _KOFILA_ --- ---
    Ten cifkův buff tarim dopple pála je nemalé céfkování!
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    NARKOTIX: děkuji, že existuješ a moje číslo od vedle toho tvýho nevypadá tak výrazně větší, ale každopádně bych si místo karet mohl teď koupit Iphone X 256GB :D, ale použiju super výmluvu o kouření, takže karty jsou furt o polovinu levnejší, než kdybych kouřil

    od 17/12/2013 1427€, ale může za to nejvyšší souhrnná částka za 37x 15 packů (převážně classic packy a co jsem koukal a taky hodně GvG) co jsem kupoval měsíčně přes 2 roky v kuse jen tak pro radsot, takže se mi to nezná moc, jedna pěknější dovolená...
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    kde se tam dá udělat součet? :D nebo jste to počítali ručně?
    XINDL
    XINDL --- ---
    od 20.3.2015 sem v tom za 323 euro. Myslim, ze to je celkem v klidu, ty prachy bych stejne projebal jinde :D
    NARKOTIX
    NARKOTIX --- ---
    Takže když si to rozpočítám do současnosti, tak je to necelých 20e/měsíc... což nevypadá vůbec blbě... :-D
    NARKOTIX
    NARKOTIX --- ---
    Od 03/2014 neco malo pre z 850e a z toho za poslední rok a pul jen 2 preordery... Necelý kilo asi...
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    Ja tam jsem za 2700 od 5.9.2017.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam