• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ROTTWEILERHearthstone : "wild hrajou zas jen loseri co nemaji na standard"
    HS Battlegrounds maji vlastni klub: [ Hearthstone Battlegrounds ]
    HS Mercenaries maji vlastni klub: [ Hearthstone Mercenaries ]

    KAJJAKovy decky davejte na hearthpwn az pote co s nima udela legendu. Diky.

    update:
    Říjen 2021 - furt nic
    Leden 2020 - ještě ne




    Jedná se o online sběratelskou karetní hru od Blizzardu, která je dostupná pro Windows, Mac a iPad, iPhone a Android a odehrává se ve světě Warcraftu.

    Chcete si zahrat pratelsky turnaj na semi-competetive urovni?
    Certifikovana NYX liga je tady prave pro vas: [ Hearthstone - Okresni prebor ]
    rozbalit záhlaví
    MATHES
    MATHES --- ---
    J4C0B1M: tak to sem rad, ze je na tom nekdo jeste hur, nez ja:D

    od 25.7.2014 jsem v tom za 870,59€

    ale ja teda i kourim no... :D
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    J4C0B1M: toto me teda dost vydesilo. Jdu si z toho koupit 7pack na uklidneni :-)
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    NARKOTIX: děkuji, že existuješ a moje číslo od vedle toho tvýho nevypadá tak výrazně větší, ale každopádně bych si místo karet mohl teď koupit Iphone X 256GB :D, ale použiju super výmluvu o kouření, takže karty jsou furt o polovinu levnejší, než kdybych kouřil

    od 17/12/2013 1427€, ale může za to nejvyšší souhrnná částka za 37x 15 packů (převážně classic packy a co jsem koukal a taky hodně GvG) co jsem kupoval měsíčně přes 2 roky v kuse jen tak pro radsot, takže se mi to nezná moc, jedna pěknější dovolená...
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    kde se tam dá udělat součet? :D nebo jste to počítali ručně?
    XINDL
    XINDL --- ---
    od 20.3.2015 sem v tom za 323 euro. Myslim, ze to je celkem v klidu, ty prachy bych stejne projebal jinde :D
    NARKOTIX
    NARKOTIX --- ---
    Takže když si to rozpočítám do současnosti, tak je to necelých 20e/měsíc... což nevypadá vůbec blbě... :-D
    NARKOTIX
    NARKOTIX --- ---
    Od 03/2014 neco malo pre z 850e a z toho za poslední rok a pul jen 2 preordery... Necelý kilo asi...
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    Ja tam jsem za 2700 od 5.9.2017.
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    No tak se pochlubte at vim co me ceka :-)
    MATHES
    MATHES --- ---
    jezisi kriste jsem ani nevedel, ze tam nejaka historie transakci je...

    ... ted jsem si to projel a to cislo je az nechutne desive obrovsky
    NARKOTIX
    NARKOTIX --- ---
    CHEWBACCA: tak ti dik... Hodil jsem ockem na historii transakcí na battle.netu :-D a jooo, jsem f2p hráč:-) (respektive jsem byl, ted uz jen svátečně nějaký ten pre-order)
    AZIM
    AZIM --- ---
    MATHES: okey, ma chyba ja mel nejak za to ze vyslo na vanoce
    MATHES
    MATHES --- ---
    AZIM: prvni bylo un'goro, druhy kotft a o treti uz se zacina suskat:))

    AZIM
    AZIM --- ---
    hele jen tak mimochodem mam Dotaz!

    ... 2017 mely bejt tri expansion s tim ze kazdy bude mit cca 130 karet, KotFT byl prvni, z dalsiho se nevidela ani jedna karta a na konci tydne jsme v pulce rijna ... neco mi rika ze to se nestihne, vi nekdo krom blizzardu vic ?
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    ONDRA_PATA: postavil jsem supp monka a stejne jste skoro nehrali :-)
    ONDRA_PATA
    ONDRA_PATA --- ---
    CHEWBACCA: jo,protoze sis i pres rady vzal cruse,kterej byl do party k hovnu :D
    jako jsou to tvoje prachy,to je jasny ;)
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    ONDRA_PATA: jako v tomhle sem dementni no :-) ale posledni dve seasony sem jel dost az do leaderboardu a vy ste hrali hrozne malo :-)
    NYRLEM: diky tak takovou ambici nemam :-)
    ONDRA_PATA
    ONDRA_PATA --- ---
    CHEWBACCA: trojec za 14 dni?! to jsi hustej. kdyz si vzpomenu, ze na diablo sis koupil celkem asi tri accounty a vzdycky hrozne planoval kdo co rozjede na sezone a kazdyho lanaril a pak ses na to jako prvni vysral... no jsem na tebe zvedavej :)
    NYRLEM
    NYRLEM --- ---
    CHEWBACCA: jo, za postaveni v zebricku na konci sezony dostavas body a kdyz jich mas za delsi obdobi dost, pozvou te na velky turnaj a my te tu budeme vsichni obdivovat ... ale chce to koncit kazdou sezonu blizko top1 legendy :D
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    Ted me tak napadlo. Hraju to cca 14 dni a uz sem zahucel za trojec :-) a proto se zeptam: jaky jsou jiny odmeny krom karet, co kdyz si nekdo koupi/vycrafti vsechny karty za cash. Je treba nekde nejakej leaderboard ? Nebo jsou jiny motivace pro takovy lidi? Ne ze bych se k nim radil.
    NECECH
    NECECH --- ---
    Vsadil jsem na korejce Surrender. Ten proste nemuze prohrat, jenom to muze vzdat. iSurrender.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam