• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ROTTWEILERHearthstone : "wild hrajou zas jen loseri co nemaji na standard"
    UNLEASHEDD
    UNLEASHEDD --- ---
    8.3.2014 prvni kridlo Naxxu za goldy. 100% F2P. na EU i NA
    FEKASON
    FEKASON --- ---
    CHEWBACCA: Tak abyste meli trosku relevantnejsi statistiku, taky prispeju :) Celkem v tom jsem za 15 Eur :) Ale ja jsem zase trochu specifickej pripad v tom, ze sice dam skoro kazdou sezonu rank 5 ale nebavi me hrat meta netdecky a proto uz jen z principu necraftim buznokarty jako Patches nebo Aya.
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    WOTAR: ted muzeme vzit deset vzorku tady z nyxu a vybasobit to poctem lidi co hrajou heart a da nam to kolik to blizzu hazi mesicne.
    WOTAR
    WOTAR --- ---
    CHEWBACCA: Já jsem v tom za život minimálně za 10 táců a myslim si, že Blizzard na týhle hře vydělává jednoznačně nejvíc. Znám totiž kolem sebe hned víc lidí, co do toho nasypali ještě víc a tady se jich taky určitě pár najde. Třeba tuhle sezonu jsem ještě jel s dissu starejch karet a našetřenýho goldu, příští možná zase předkoupim. Nějaký zásadní karty jako doctor 7, Loatheb atd. si do wildu nechávám, pak některý fun věci taky a všechno z classiku, i ty nepoužitelný.
    KVIIIK
    KVIIIK --- ---
    J4C0B1M: zkopírovat tabulku do excelu, ctrl+F, replace all a nahradit EUR za prázdný místo a desetinnou tečku za čárku. Pak jen prostý součet přes SUM(x:y). Od ledna 2013 do toho zahučelo "jen" necelých 200 éček :D
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    Taková picovina.

    Já snad už i zapomněl, jak se ty ksichty mění.
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    UNCLE_JIMBO: projdi reddit, tam zjistis tisic duvodu proc to nejde :) .. ja s tim problem nemam, hned se na https://eu.battle.net/hearthstone/en/fireside-gatherings vyrojilo spoustu mist kam se da zajit .. dokonce ocividne lidi v hypu zapomeli ze to bude dostupne az za tyden :)
    UNCLE_JIMBO
    UNCLE_JIMBO --- ---
    LEDOFREDO: vsak to muzou misto breku usporadat
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    UNCLE_JIMBO: ze musis na nejakej ten fireside gathering a vsichni brecej ze u nich zadny nejsou
    UNCLE_JIMBO
    UNCLE_JIMBO --- ---
    LEDOFREDO: a co je za problém?
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    AZIM: nova classa nebude nikdy to blizzard rekl uz nekolikrat

    jinak silent majority je to asi u zadku, ale reddit kriklouni to resej dost :)
    UNCLE_JIMBO
    UNCLE_JIMBO --- ---
    uf dobrý.. od ledna 2014 mam 623€, to jsem se bál že bude víc
    ještě že wowko co jsem hrál od roku 2006 10 let nejde od začátku dohledat :D
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    AZIM: no jo tihle Rotšídlové co si lítaj do Londýna!!!!
    AZIM
    AZIM --- ---
    J4C0B1M: a nejvetsi ostuda je, ze je v tom 192 aren ... dlouhe sluzebky v londyne si vybrali svou dan
    AZIM
    AZIM --- ---
    LEDOFREDO: kvuli gatheringu ? ja myslim ze starej/novej hero je kazdymu u zadku, aspon teda me, stejne jako cardbacky ... jo kdyz by se jednalo o novou class, DK samotnej nebude, kazda class dostala svoji DK verzi takze bych to videl na Monka ... to bych si nechal libit
    DAYSIR
    DAYSIR --- ---
    Od ledna 2015 za 220 euro, cajk.
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    MATHES: no nejvíc potěšil Azim co hraje o rok a půl míň a je v tom za litr :DDDDD
    MATHES
    MATHES --- ---
    J4C0B1M: tak to sem rad, ze je na tom nekdo jeste hur, nez ja:D

    od 25.7.2014 jsem v tom za 870,59€

    ale ja teda i kourim no... :D
    UNCLE_JIMBO
    UNCLE_JIMBO --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam