• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ROTTWEILERHearthstone : "wild hrajou zas jen loseri co nemaji na standard"
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    J4C0B1M: psali to minuly tyden ze s tímhle eventem se vsechny stare areny ukončí a dostanes za ne reward a vstup zdarma
    UNCLE_JIMBO
    UNCLE_JIMBO --- ---
    D3XTER: takže jdou konečně balíčky dávat dárkem? :)
    D3XTER
    D3XTER --- ---
    https://playhearthstone.com/en-us/blog/21113932 free balík za prihlásenie z PC
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    Pobodat je :D Otevřu menu areny, mám tam rozehráno a klíč ňák divně svítí :D tak na něj ze zvědavosti kliknu a arena se mi retirne? wtf bet ňákýho upozornění? Bez are you sure? pffffffffffffffff
    TETH
    TETH --- ---
    FLLIP: Dakze se to hraje jako nahodne matche 1v1 zadnej turnaj, jo? Protoze na webu jsem cetl, ze pro noveho hera se musis zucastnit i nakeho formatu v tom tavernu, ale vic o tom nevim...
    FLLIP
    FLLIP --- ---
    TETH: Bylo tam fakt dost lidi. Tak se hrálo na punk, vždycky když byl někdo volnej... třeba se tomu zítra nějaký rad dá. Já zatím nevím jestli to budu stíhat.
    TETH
    TETH --- ---
    FLLIP: Diky. Jestli mi vyjde cas, tak se tam zastavim a doufam ze nas bude pet, aby priste padl i novej hero. Mimochodem, nevis, v jakem formatu se takhle v parte hraje?
    PHOBOS99
    PHOBOS99 --- ---
    DEINEIGE: a já valeera the hollow :)
    FLLIP
    FLLIP --- ---
    TETH: Včera psal email ten zakladatel, prý to zítra bude gathering, a pokud tam bude alespon pět hráčů tak příští týden může založit tavern.
    ONDRA_PATA
    ONDRA_PATA --- ---
    hraje nekdo na iPhone 7? ta hra hrozne topi
    SYNDROMOW
    SYNDROMOW --- ---
    DEINEIGE
    DEINEIGE --- ---
    jsem dostal Prince Taldarama
    SCHMEJDE
    SCHMEJDE --- ---
    heh, a dosli balicky za Pavela, a v nich Bloodreaver Gul'dan
    TETH
    TETH --- ---
    Nejake nove info o tavern eventu Woodoo? Bude to opravdu tavern nebo jen gathering? Podle vseho by to melo byt registrovane jako tavern predem na webu...
    UNCLE_JIMBO
    UNCLE_JIMBO --- ---
    a smazali všechny nadraftovaný nedohraný decky?
    DEINEIGE
    DEINEIGE --- ---
    Halloweenska arena docela sranda
    C4RC455
    C4RC455 --- ---
    DOCKINEZ: Sorráček, v té euforii jsem to jaksi nevyfotil celé:
    https://photos.app.goo.gl/ZspsV3JFQHNszaiq1

    Přišlo mi že ten deck není úplně top, ale měl zajímavé synergie - Naturalize s tím 6/6 charge pokud má protihráč 6 karet. Měl jsme strašně moc tech karet - Harrison JOnes, který byl úplně na kkt ale vyhrál poslední hru. Secret eater který byl úplně k ničemu apod :)
    UNCLE_JIMBO
    UNCLE_JIMBO --- ---
    LEDOFREDO: to už se tu snažím chvíli vysvětlit :D
    The biggest point of confusion we have been seeing is the requirement to earn her at an established Tavern Event. To tell the difference between a newly created Tavern and an established Tavern you can look on the Fireside Gathering website - Established Taverns will have a customized Tavern Sign on the left of the event listing. Non-established and new Innkeepers will only have a Lantern indicating this is not a Tavern and you will not earn Nemsy Necrofizzle from attending this event.
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    C4RC455: Deck pls
    C4RC455
    C4RC455 --- ---
    Právě jsem dal 12 vítězství v areně!!! Prve to bylo 0:2 a pak 12:2 :) s Druidem. Yes!!!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam