• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ROTTWEILERHearthstone : "wild hrajou zas jen loseri co nemaji na standard"
    ONDRA_PATA
    ONDRA_PATA --- ---
    AZIM: jako napad dobrej,urcite by byli lidi pro,ale jak rikas,to by byl prisel o pekny prachy
    CUZMAN
    CUZMAN --- ---
    Ja sem s kartama nalomenej, mam 4000 goldu a 2000 dustu tak dam jeste preorder na novou kolekci a uvidim jestli to bude zajimavy, ale uz me to nak prestava bavit...
    AZIM
    AZIM --- ---
    ONDRA_PATA: nekoupis si baliky za 50 euro mesicne tak se nediv ... btw: napadlo me ze by bylo od blizzardu moc hezky kdyz by nastavili plnej refund behem treba 24hodin na karty ktery si clovek slozi z dustu ... takovy jakoze vyzkouseni si jestli to vubec chci hrat, vyjde expansion ... tuny novych karet, takhle by mel kazdej clovek moznost postavit aspon jeden deck co mu sedne aniz by nakupoval baliky ... ale to je prave asi duvod proc to blizz neudela
    ONDRA_PATA
    ONDRA_PATA --- ---
    docela me bavi trumpuv dislock
    ONDRA_PATA
    ONDRA_PATA --- ---
    AZIM: mne to vylozene nechodi,naopak proti mne kazdymu.
    stejnej problem mam i s prince rogue.ja videl za presne 20 her prince po startu 4x, z toho jedinkrat jsem dostal vraceni na ruku za 0.
    naopak proti mne to ma kazdej v ruce hned
    AZIM
    AZIM --- ---
    funguje nekomu ten evolve shamny ? jen tak z prdele jsem to slozil, chybela mi teda ta legenda ale dustu bylo dost, kazdopadne jsem to bral hlavne jako fun deck ale neni to ani fun ani to nevyhrava, na ranku 5 jsem vyhral JEDNU JEDINOU hru, osm slo do prdele ...
    TETH
    TETH --- ---
    PLOMBDENTIST: chtel jsem ale nestihl jsem to... nejake info jak to probehlo a zda bude pristi tyden tavern?
    PLOMBDENTIST
    PLOMBDENTIST --- ---
    jdete nekdo dneska do toho woodoo? na kolikatou?
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    _KOFILA_: já nevzal nic a nedostal nic.

    A to je fér!
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    LEDOFREDO: P.S. jako vzdy tohle se zkousi na vlastni nebezpeci.. jak pisu taky sem v tom zahucel v nekterych edicich zbytecne (a wild je pouze za prachy)
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    PIVECEK:
    PHOBOS99: vytah sem legendu z frozen throne, ungoro, classicu a wotogu .. nesel mi msog a wild
    KVIIIK
    KVIIIK --- ---
    LUCKY_BASTARD: přestalo ho to po pěti letech bavit a už ani nezapíná daily questy. Říkáte reset pity timeru? Not any more...
    LUCKY_BASTARD
    LUCKY_BASTARD --- ---
    to je skvělý, kde je kua Kvíík, ať tu nejsem sám co zase otevřel 30 packů z různých edic aby vytáhnul dva epicy :D. Pojď mi Blizz
    WOTAR
    WOTAR --- ---
    Já v paccích taky nic, imho kdyby resetli pity timer tak by to někam napsali ne? A proč by to dělali?:)
    OBOJETNIK
    OBOJETNIK --- ---
    já teda v prvním packu old gods zlatej Mukla, a asi ve třetím packu MSG Kun, zbytek edic nic a to jsem zkoušel deset packů KFT...
    ONDRA_PATA
    ONDRA_PATA --- ---
    podle me to bylo hned po updatu,protoze od ty doby jsem otevrel 5 baliku od kazdyho a nic
    _KOFILA_
    _KOFILA_ --- ---
    já vzal 6 zmrzlejch židlí a nic :)
    PIVECEK
    PIVECEK --- ---
    PHOBOS99: Jo, zatim jsem vytahnul legendarku z kotfe, ungoro, old gods. Vsechno 2-3 packy, daleko od predpokladaneho konce pity timeru (mam evidenci). Dosly goldy, tak jeste pak mean streets a classic musim zkusit az nasetrim:)
    PHOBOS99
    PHOBOS99 --- ---
    PIVECEK: a tobě se zresetoval?
    PIVECEK
    PIVECEK --- ---
    Ten pity timer by tahle mohli resetovat kazdej mesic:)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam