• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ROTTWEILERHearthstone : "wild hrajou zas jen loseri co nemaji na standard"
    CUZMAN
    CUZMAN --- ---
    NYRLEM: Jo urcite diky!!!
    HONZA09
    HONZA09 --- ---
    Ahoj, jak funguje ten dungeon run? Je do něj nějaký vstupný, jsou z něj nějaký rewardy? Nebo je to je for fun? Já už hodně dlouho HS nezapnul. Ten dungeon run bych rád zkusil, ale nerad bych do tý hry začal cpát další peníze. Navíc bych si to taky musel kvůli tomu znovu nainstalovat. :D
    KYO
    KYO --- ---
    KOZLIKK: jo to jsem dala, byly tam nejake fufniky na 232 craftu. a pak nahore 1 legendarka za 400. pricetlo se mi ale jen 232.

    to teda nechapu.
    NYRLEM
    NYRLEM --- ---
    CUZMAN: s tim jsem bez problemu dosel na 5, akorat bez blood impa a bloodfury potionu, chybi tam dracek za 5 a este neco co na prvni pohled nevidim ..

    jinak kdo ma na tri legendy, ten podle me nebude mit problem s r15 :D
    CUZMAN
    CUZMAN --- ---
    Pokud se jeste nekdo nedostal na 15 tak at zkusi tohle, je to zabavny a dobrej streakovej climb :-)

    ### Prince Demon Warlock Zoo
    # Class: Warlock
    # Format: Standard
    # Year of the Mammoth
    #
    # 2x (1) Acherus Veteran
    # 2x (1) Blood Imp
    # 2x (1) Flame Imp
    # 2x (1) Malchezaar's Imp
    # 2x (1) Mortal Coil
    # 1x (1) Patches the Pirate
    # 2x (1) Soulfire
    # 2x (1) Voidwalker
    # 1x (2) Prince Keleseth
    # 2x (3) Bloodfury Potion
    # 2x (3) Southsea Captain
    # 2x (4) Crystalweaver
    # 1x (4) Saronite Chain Gang
    # 2x (5) Despicable Dreadlord
    # 2x (5) Doomguard
    # 2x (7) Bonemare
    # 1x (10) Bloodreaver Gul'dan
    #
    AAECAf0GBJG8ApvLApfTApziAg0w1QP3BKgFzgfCCMQIvLYCx7sCybsC980Clc4Cps4CAA==
    #
    # To use this deck, copy it to your clipboard and create a new deck in Hearthstone
    AZIM
    AZIM --- ---
    KYO: nepletes se nahodou, jak pise panda ... zdvojenou legendu uz by jsi mit nemela, maximalne gold verzi a normalni ale dve od jedne by nemeli jit ...
    PANDA_JE_MRTVA
    PANDA_JE_MRTVA --- ---
    KYO: po jakymsi dřívějším updatu bys už vůbec neměla dostávat stejný legendy, pokud jí už jednou máš.
    KYO
    KYO --- ---
    KYO: Oprava koukam, ze mas uz jenom jednu, ale modre body mi nepribyly! Co to je za error. Mela jsem za ni dostat 400.
    KYO
    KYO --- ---
    Muze mi nekdo vysvetlit, kdyz jsem dostala druhou stejnou kartu legendarni, ktera mi ukazuje, ze ji muzu rozbit v te rychle nabidce dole. Zadam, at ji rozbije. Nerozbije, tlacitko je najednou sede. A nejde nic zmacknout.
    CUZMAN
    CUZMAN --- ---
    PALEONTOLOG: De vo ty goldy hra je jen pro zabavu at vyhraje kdokoliv, klidne si me pridej...
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    BTW TY VOLE KURVA ALE!:

    V jednom zápase na MČR, nevim jakej to byl, zahrál hráč Curious Glimmerroota proti Jade Druidovi a měl tam X, Y a BITE, hráč vzal jasný X a komentátor tam začal básnit, že by osobně možná vzal i ten BITE? Vůbec netušil jak ta karta funguje? Myslel si, že to funguje jako discover random class karty? Lol a takovejhle autista tam předváděl cringe komentování? Ke všemu ho ani jeho kolega neopravil a přitom tam o tom chvilku mluvil a další kolo řekl ještě něco jako "teď by se ten bite opravdu hodil" WTF
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    KVIIIK: to je hezký, ale aby pak někdo nebrečel, co jsem to za lamu a že se mnou ztratil 10m života :D
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    PALEONTOLOG: zahraj si se mnou, jsem chudý pls
    KVIIIK
    KVIIIK --- ---
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    nikoho takovýho neznám, leda by se mi někdo přihlásil.
    PLOMBDENTIST
    PLOMBDENTIST --- ---
    muzes si v HS pridat nekoho do pratel, kdyz zadas jeho email nebo battle tag ID (obsahuje # a cislovku), pokud on tvuj request potvrdi, zobrazi se ti ve friendlistu a muzes ho vyzvat, oba za ten quest dostanete 80 goldu....
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    čau, jsem lama a hraju občas po večerech. hraju to bez investic, daily a arenu a teď mi na daily přišlo, že si mám zahrát s nějakým friendem. nevíte kdo to je ? :D
    AZIM
    AZIM --- ---
    BIG druid je super z 6**** na 7* behem chvilky ...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam