• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ROTTWEILERHearthstone : "wild hrajou zas jen loseri co nemaji na standard"
    STRANGERD
    STRANGERD --- ---
    KYO: tak to potom bidne zhynes, ale muze te utesovat, ze na coin toss... bud rada, ze uz neni conceal, to bejval edwin jinaci kurva:)
    KVIIIK
    KVIIIK --- ---
    NARKOTIX: ještě imunitu na kouzla bych prosil :D
    NARKOTIX
    NARKOTIX --- ---
    Tak takhle to je... :D
    DEINEIGE
    DEINEIGE --- ---
    MATHES: nevidim v tom problem
    MATHES
    MATHES --- ---
    DEINEIGE: 6ti manovej leokk je cajk? pokud neliznes barnese
    KYO
    KYO --- ---
    STRANGERD: v decku odpovedi mam, ale na zacatku hry je nemas hned treba po ruce....
    DEINEIGE
    DEINEIGE --- ---
    NARKOTIX: imho docela hratelne...mam huntera, kde mam jen Barnese a Yshaarja a DK a zbytek jen spelly a nez Call of Wild za 9, tak tohle za 6 je cajk
    STRANGERD
    STRANGERD --- ---
    KYO: pokud je edwin vyraznej v mete, tak je potreba mit v decku odpovedi; je jich spoustu a pokud nekdo riskne early velkyho edwina a dostane ovci/silence/sw:death/hunters mark atd., tak jeho potencialni wr jde vzhledem k poctu jeho karet v ruce v tu chvili hooooodne dolu...
    FLAD
    FLAD --- ---
    KYO: Jo, stava se to furt, dokud to nehrajes sama. Pak ti to nikdy takhle hezky neprijde :-)
    KYO
    KYO --- ---
    Co rikate na kartu Edwin vanCleef??
    Ve tretim kole ji mel hrac a jeji staty byly 12/12 Dal par spellu za nula a pak ji vytah.
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    ZAPPO: tak uz ted existuje Yogg'n'load bez minionu, ale je to meme deck .. z toho co zatim odhalili pro huntera neverim ze to muze fungovat, uz jen treba ta legendarka jeho s recruitem - asi tezko muzes recruitovat na 8 manach a mit value z To my side! na šesti ... hunterskej spellstone je orientovanej na secrety, takze se zase nabizi huntereska (minion) na synergii
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    LORD_SHAPER: to nemuze fungovat .. hunter kterej musi vyhrat max do 8-9 kola tezko ma dost prostoru aby vyrecruitoval za 5 kol miniony z decku a zahral na 6 manach tohle.. za 6 many mas highmane ktera ti da 10/9 staty, tohle je za stejnej cost míň statů a totalni cripple vlastniho decku ...
    LORD_SHAPER
    LORD_SHAPER --- ---
    NARKOTIX: recruit nevidíš
    FLAD
    FLAD --- ---
    NARKOTIX: Třeba k tomu bude něco do komba...
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    CYBORCA: ne, to fakt ne :)

    NARKOTIX: asi nejhorsi karta KnC co se zatim objevila
    CYBORCA
    CYBORCA --- ---
    NARKOTIX: Asi to vylozi vsechny 3, bych to tak sacovala...a nebo 6, kdyz nemas miniony.
    PANDA_JE_MRTVA
    PANDA_JE_MRTVA --- ---
    no a kdyz uz jsme u tech aplikaci, kolik vam zabira mobilni verze. u kazdyho telefonu to bude asi trochu jinak, ale mne puvodne zabiral asi 1 GB. ted jsem na to koukal znovu a vidim 2,4 GB. to jsem zvedavej, kam az to poroste. za chvili budu asi muset nafouknout telefen.
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    p.s. jakoze to nejde nastavit, musi se nainstalovat verze pro tablet
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    SHAAG: neznam apple ale na androidu je to jine apk.. googli, videl sem linky na nejakych fórech, ale spis v opacnem gardu - ze lidem na malych tabletech ta verze pro tablet nevyhovuje kvuli malym popiskum karet (proporcionálne)
    NARKOTIX
    NARKOTIX --- ---
    NARKOTIX: i kdybych si mohl vybírat co mi to vyvolá, tak mi to nepřijde moc hratelné
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam