• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ROTTWEILERHearthstone : "wild hrajou zas jen loseri co nemaji na standard"
    HS Battlegrounds maji vlastni klub: [ Hearthstone Battlegrounds ]
    HS Mercenaries maji vlastni klub: [ Hearthstone Mercenaries ]

    KAJJAKovy decky davejte na hearthpwn az pote co s nima udela legendu. Diky.

    update:
    Říjen 2021 - furt nic
    Leden 2020 - ještě ne




    Jedná se o online sběratelskou karetní hru od Blizzardu, která je dostupná pro Windows, Mac a iPad, iPhone a Android a odehrává se ve světě Warcraftu.

    Chcete si zahrat pratelsky turnaj na semi-competetive urovni?
    Certifikovana NYX liga je tady prave pro vas: [ Hearthstone - Okresni prebor ]
    rozbalit záhlaví
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    CYBORCA: ne, to fakt ne :)

    NARKOTIX: asi nejhorsi karta KnC co se zatim objevila
    CYBORCA
    CYBORCA --- ---
    NARKOTIX: Asi to vylozi vsechny 3, bych to tak sacovala...a nebo 6, kdyz nemas miniony.
    PANDA_JE_MRTVA
    PANDA_JE_MRTVA --- ---
    no a kdyz uz jsme u tech aplikaci, kolik vam zabira mobilni verze. u kazdyho telefonu to bude asi trochu jinak, ale mne puvodne zabiral asi 1 GB. ted jsem na to koukal znovu a vidim 2,4 GB. to jsem zvedavej, kam az to poroste. za chvili budu asi muset nafouknout telefen.
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    p.s. jakoze to nejde nastavit, musi se nainstalovat verze pro tablet
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    SHAAG: neznam apple ale na androidu je to jine apk.. googli, videl sem linky na nejakych fórech, ale spis v opacnem gardu - ze lidem na malych tabletech ta verze pro tablet nevyhovuje kvuli malym popiskum karet (proporcionálne)
    NARKOTIX
    NARKOTIX --- ---
    NARKOTIX: i kdybych si mohl vybírat co mi to vyvolá, tak mi to nepřijde moc hratelné
    NARKOTIX
    NARKOTIX --- ---
    Je tady něco, co nevidím?? Jak mám chápat že je to epic?? Za 6 many, dostanu 2x něco za 3 many a to jen za předpokladu že splnim něco téměř nesplnitelného?
    SHAAG
    SHAAG --- ---
    Ahoj netusite nekdo jak na telefonu spustit HS v tablet modu?
    Mam dost velkej screen, tak by se to hodilo.
    KYO
    KYO --- ---
    ONDRA_PATA: taky dobra karta :)
    ONDRA_PATA
    ONDRA_PATA --- ---
    ja chtel navrhnout prince kelesetha :) jasne,neni to taunt,ale myslel jsem spis na zoo/agro + dalsi baliky
    KYO
    KYO --- ---
    OK, vycrafteno :)
    CUZMAN
    CUZMAN --- ---
    Urcite Lich King.. :-)
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    KYO: Pokud tě trápí absence tauntu, tak proč ne lich kinga, kteryho vyuzijes ve víc balikach a odrotuje až za dlouho?

    Hoggar je OK v aréně, v některých archetypech může i slabě zazarit, ale craftit ho nechceš. Malý tělo a i s jeho drobkama ho splachne kdeco i v tý aréně, natožpak v constructed.
    KYO
    KYO --- ---
    Chci radu...
    Mam ted spoustu materialu na crafteni a muzu si udelat jednu legendarku...
    hraju warlocka prevazne (takze neco k nemu), na endy s trochou lifestealem, co si mam udelat?

    zaujal me: Hogger (mam jen tri taunty) a pak Blood Queen Lanathel (for obvious reasons)

    ONDRA_PATA
    ONDRA_PATA --- ---
    KYO: uuuu s Hafronoxem jsem si v mill druidovi uzil spousty srandy,vyborna zalezitost
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    double legendary ungoro booster - king mosh a zlatej warlock quest, doufam ze po dvou letech snazeni bude discolock konecne thing! :)
    KYO
    KYO --- ---
    KONECNE!!!!!!



    KYO
    KYO --- ---
    Muzu se zeptat, jak to, ze jsem z levelu 20 najednou na levelu 23, aniz bych cokoliv hrala? to se bude dit kazdy mesic, ze jako stornujou poradi nebo co??
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    https://www.twitch.tv/videos/205589201?t=05h17m39s

    jen tam chci narvat nak narvat aspon jednoho Scouta
    MATHES
    MATHES --- ---
    J4C0B1M: jo to je dobej list, libi se mi jak to malinko zmenil oproti stocku z minuly sezony...


    ... ne fakt netusim, nechces hodit list / link? :D
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    Big druid taky docela jede, ten Kolentův ze včera
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam