• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ROTTWEILERHearthstone : "wild hrajou zas jen loseri co nemaji na standard"
    MATHES
    MATHES --- ---
    AZIM: ja dostal tu paladinskou debilitu:((
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    zlaty To my side!
    AZIM
    AZIM --- ---
    je to venku, dostal sem runespear, jde se rozbalovat ...
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    _KOFILA_: za standard balik, stejny jako spectate a friend
    _KOFILA_
    _KOFILA_ --- ---
    LEDOFREDO: za kolik je penizku? ;)
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    ja rerolnul quest a dostal jsem na 5 bosu z dungeon runu tak to teda nevim jak ho mam dneska plnit :p
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    Taky se těšim na nový balíčky, ale snad mi máma pučí kartu aspoň na 15 packů!
    Kdyby někdo měl ten úkol jak oba dostaneme pak 80 penízků, tak můj betltag je Galdraxel#2795 Díky moc
    XINDL
    XINDL --- ---
    tak ja bych mel otevirat symbolickych 99 packu :D Dal bych to i na stovku, ale chcu si nechat nejaky goldy na arenu :)
    AZIM
    AZIM --- ---
    CUZMAN: ja mam jenom 53 a k tomu cca 2000 gold a 4000 dustu
    CUZMAN
    CUZMAN --- ---
    Tak zitra oteviram 117-118 packu :-)
    AZIM
    AZIM --- ---
    J4C0B1M: dle reakci to vypada ze te tu nezna nikdo kamarade :D
    FEKASON
    FEKASON --- ---
    WOTAR: Hral jsem murlock shamana docela dost na wildu a quest tam ma urcite svoje misto. Clovek vysype vse co ma a kdyz uz zacina hrat stylem z decku rovnou do hry, naplni si znova full hand + na 8/8 na stole. To na to dotazeni hry do konce staci.
    CUZMAN
    CUZMAN --- ---
    control warriora sem mel dycky rad :-)
    NYRLEM
    NYRLEM --- ---
    WOTAR: vsak vsichni milovnici hrali reno raza kazakus priesta, kdyz byl t2 a napichovaly si ho ostatni reno decky .. odesel reno, porad se to hralo a pak udelali anduina :) mam pocit, ze blizzard rad oklepava stare oblibene archeotypy - ted prijde dragon priest a control warrior (mozna :D)
    WOTAR
    WOTAR --- ---
    NYRLEM: Na nějakym streamu jsem viděl hrát i murloc shamana bez questu, protože když už je to agro tak ten quest fakt zdržuje no. Leda to pojmout víc midrange stylem a to byl zase lepší jade. Ale třeba v dalších expanzích dozná hratelnosti - asi to mají takhle v plánu, že během té životnosti těch karet se ta hratelnost protočí
    NYRLEM
    NYRLEM --- ---
    WOTAR: ten jsem postavil hned na zacatku nove say .. problem je, ze ty nechces hrat za 1 q misto onedropu, vlastne poustis board .. takze lepsi nez tohle byl pak murlock pala a warlock (mix s value priserkama a 4/2 zahraj murlocka za zivoty te vrati na board)
    WOTAR
    WOTAR --- ---
    _KOFILA_: Mě Gadgedzan docela bavil, ale je fakt že třeba goons frakce se zrovna moc nepovedla, jade je zase moc v případě druida. Upřímně jsem rád, že jsem prakticky švorc a výplata přijde až po vydání expanze, slabší chvilky mívám taky:-D
    _KOFILA_
    _KOFILA_ --- ---
    jak to vidíte? questy fajn, hrdinové ještě lepší ale poslední expanze letos: "koboldi a katabomby" (upravte ten název prosím) na mě dělá takovej ten nijakej dojem... průmerné jídlo, dobře uvařené, čistá restaurace, normální nevlezná a nenasraná obsluha... takovej druhej Gadgetzan... jak kdyby jim na konec roku došla mana a protože slibili, snažili se kouzlit tak aby nikdo nepoznal že kouzlí hovna protože když upleteš, nezapráskáš...
    _KOFILA_
    _KOFILA_ --- ---
    už máte při malém pátku řádně nakoupíno? já měl včera o půlnoci slabou chvilku, tak jen hlásím že jsem kliknul a pro těch 4700 zaměstnanců mám patnáct stovek, zdaněnejch... aby se Ben mohl strojeně smát a manželka programátora či kreslíře kartiček nebyla nasraná že starej nepřišel domů, že zase řádil....
    MATHES
    MATHES --- ---
    KYO: streda je malej patek
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam