• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ROTTWEILERHearthstone : "wild hrajou zas jen loseri co nemaji na standard"
    MATHES
    MATHES --- ---
    CUZMAN: ale tys urcite kupoval koboldy ja to mel z koft
    CUZMAN
    CUZMAN --- ---
    Tak si rikam, MATHES mel 3 legendy z 3 free packu, tak nakoupim 30 packu a dostal sem 3 epicy :-D
    VOMAJDA
    VOMAJDA --- ---
    FIKOTEK: a Vilespine Slayer a Valeera DK a Vanish a Sap...
    FIKOTEK
    FIKOTEK --- ---
    ZAPPO: Na tyhle pripady je v baliku Doomerang a Blade Flurry.
    MATHES
    MATHES --- ---
    PLOMBDENTIST
    PLOMBDENTIST --- ---
    Otevrel jsem druhej hunteri spellstone, tak jsem si rikal, ze zkusim postavit spell huntera, ale chybel mi legendarni luk a druhy to my side, nechtel jsem nic craftit, tak jsem pouzil defaultni build I hunt alone co hs nabizi, akorat misto tech dvou karet hraju barnese a jozo raze a je to prekvapive funkcni a zabavny.
    MAGH0R
    MAGH0R --- ---
    ZAPPO: nojono sakra ...water elem, ze me to netrklo ..dik :D

    AZIM
    AZIM --- ---
    MAGH0R: hele zarucene na to funguje paladin s call to arms, ja jsem to jeste neporazil a to sem s tou rogunou dojel na 8 tak to asi jakz takz pilotovat zvladnu, ted mam teda malou zastavku zpatky na 10 ale to se vyladi :D
    MAGH0R
    MAGH0R --- ---
    VOMAJDA: Kingsbane uz me taky docela jeb*, premyslim jak na nej ;(
    NYRLEM
    NYRLEM --- ---
    KYO: s tim jsem pred pul rokem dosel az zna legendu :) problem jsou male masovky od nerfu warleadera
    MATHES
    MATHES --- ---
    J4C0B1M: ten cost 5 je imho klicovej, ze proste hrajes 2 sealy za kolo
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    MATHES: nj, ale tak zese se lock celkově boostlul, dostal slušný synergie a byť je to pomalý, tak to vygeneruje dalších 6 karet a dá se to hrát právě v hluchejch místech
    KYO
    KYO --- ---
    Zjistuju, ze nejuspesnejsi deck je warlock s murloky. :D
    MATHES
    MATHES --- ---
    me bavi, jak byl Rin pred vydanim hrozne underrated, jak je to strasne pomaly a zbytecny...
    XINDL
    XINDL --- ---
    tak sem se nasral. Rozemlel nekolik nepouzivanych golden epicu a postavil si taky toho cubelocka. If you cannot beat them, join them :D
    MPEGYNA
    MPEGYNA --- ---
    CUZMAN: to je nej skill deck :) zrovna vcera jsem proti tomu jel s jade rogunou. uhral bych to, kdyby mi do mulligan a dal prisly rozumny karty. pac jakmile nahodil 7/7 bonemare, tak jsem byl teprve u 3/3 jade. 2x preparation nikoho nezabijes :S
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    CUZMAN: pred expanzi se mi proti tomuhle podarilo vyhrat s jade druidem, prece jenom kdyz tohle zahrajes tak mas uplne prazdnou ruku a ses totalne zavislej na topdecich, kdyz ti potom budou chodit drahy minoni nebo cold bloody tak ses v pici
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    VOMAJDA: tenhle deck type je teď fakt T1, jak tahle vezre, tak ta Cube, škodaže mam locka už golden :(


    CUZMAN: viděl jsem stream, kde přesně tohle onen streamer porazil s priestem :D
    XINDL
    XINDL --- ---
    CUZMAN: jo, to se mi podarilo zatim jednou. Mnohem casteji je to no keleseth/no keleseth/no keleseth/go fuck yourself/no keleseth/oh keleseth, nofuckingway/no keleseth/no keleseth, kthxbai
    CUZMAN
    CUZMAN --- ---
    coin/kelleseth/shadowstep/kelleseth/shadowstep/kelleseth GG...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam