• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ROTTWEILERHearthstone : "wild hrajou zas jen loseri co nemaji na standard"
    CUZMAN
    CUZMAN --- ---
    SCHMEJDE: Ja dal Frozena :-D
    PLOMBDENTIST
    PLOMBDENTIST --- ---
    Hearthstone World Championship 2017 Deck Lists, Dates/Start Times & Results - Hearthstone Top Decks
    http://www.hearthstonetopdecks.com/...-world-championship-2017-deck-lists-dates-start-times-results/
    QUARATH
    QUARATH --- ---
    proc ty brawly tak slozite? co treba
    Power Word: Shield × 2
    Mind Blast × 2
    Radiant Elemental × 2
    Inner Fire × 2
    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    LEDOFREDO:

    uprimne jsme ten popisek brawlu ani necetl a vzhledem k tomu co jsem potkal za decky ani zaden z mych souperu ;-) 5 her, 5 vyher quest splnen
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    brawl s pointou vyuzit plnou ruku shadow reflections = make 30 cards deck, kajjak logic :DD
    SPAJDA02
    SPAJDA02 --- ---
    KAJJAK: tak 4 prohry víc to zkoušet nebudu. Nebo mám tak brutální downswing
    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    TOMASEQ:

    zkusil sem to v brawlu z touhle mou verzi a bylo to 5 rychlych vyher na quest https://image.prntscr.com/image/C8JCgSAIT1_uUrM2ca9PIQ.png

    souperi vubec nevi ktera bije dokud neni pozde
    SPAJDA02
    SPAJDA02 --- ---
    předminulá hunter arena

    Pick #20
    2Prince Keleseth
    53.63
    9Mayor Noggenfogger
    3.10
    7Rhok'delar
    53.96

    jiná hunter arena

    Pick #27
    5Harrison Jones
    49.73
    4Arfus
    67.39
    1Patches the Pirate
    56.99

    paladin arena
    Pick #10
    2Prince Keleseth
    43.64
    5Bolvar, Fireblood
    52.07
    4Genzo, the Shark
    72.01
    SPAJDA02
    SPAJDA02 --- ---
    jo vlastně od tý doby co mám ten tracker jsem neměl 12 výher to je rok 2015...takže tak
    SPAJDA02
    SPAJDA02 --- ---
    BUNCAK: čestina nainstalovaná, overwolf mám taky, kde tam najdu replaye?
    J4C0B1M: ten deck je super, takový nemám v životě šanci vydraftovat. Moje poslední 12 výher arena byla někdy před dvěma třemi roky, od tý doby nic. Hodnš sleduji Amaze a to jaký on má na výběr z karet při draftu to mám tak jednou za rok. Schválně vyhledám a postnu drafty kdy jsem měl na výběr z legendary to se zasmějete...
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    já používám teda Hearthstone deck tracker
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    SPAJDA02: ono u toho mýho decku to číslo ani moc nehrálo roli (ale jasně že něco znamená), spíš šlo o ty dračí synergie, jako mít v areně 11 draků a ne slabejch je šílený a 3x Duskbreaker, Holy Nova, Dragon potion a Primodrial Drake to je 6 board clearů + z Shadow Vision jsem tahal 100% to co jsem chtěl.
    Moje nejlepší decky byly warlocký před nerfem % na určitý karty a s těma deckama jsem uhrál úplně průměrný hovno
    BUNCAK
    BUNCAK --- ---
    SPAJDA02: nevim jak v tehle dvou, pouzivam hsreplay.net a overwolf, snad nekdo jiny bude vedet
    SPAJDA02
    SPAJDA02 --- ---
    BUNCAK: tak asi nemam, nejsem regnuty na hsreplay, myslel jsem, ze inkeepeer nebo heartarena je ma. jinak sorry, ze pisu bez hacku a carek, ale ted nemam cs klavesnici
    SPAJDA02
    SPAJDA02 --- ---
    BUNCAK: zkusim vydolavat pouzivam jak inkeeper tak hearhpwn tracker
    BUNCAK
    BUNCAK --- ---
    SPAJDA02: mas replaye?
    SPAJDA02
    SPAJDA02 --- ---
    otazka na vas kdo pouziva tracker na areny. Muj nejlepsi deck mel 77.8 a ted jsem mel 76.9, treti nejlepsi deck ma 74.4 potom mam mezeru a decka zacinaji na 73 atd mezitim nic. Mate to taky tak?
    SPAJDA02
    SPAJDA02 --- ---
    hmm tak 6-3 s deckem co ma rating 76.4 prislo to prdeli napred nesnasim tu hru
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam