• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ROTTWEILERHearthstone : "wild hrajou zas jen loseri co nemaji na standard"
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    NYRLEM: to cislo 91,7% maj asi naky oblibeny, protoze to je zase prej moje winrate za paladina proti priestovi (z wildu)
    ONDRA_PATA
    ONDRA_PATA --- ---
    jak jste na to na ladderu? asi jsem fakt neschopnej nebo mam moc stesti s pritelkyni,protoze jsem dodnes nemohl dat ani r15 s nicim.jade druid,big priest,miracle rogue...vsechno to bylo 3 sem 3 zept atd. nakonec s disaggrolckem mam nejlepsi vysledky. dosel jsem na r14 a zade tam a zpet na r15. zkusil jsem i cubelocka,ale secret mage,millrogue a kazakus prirst nejdou.furt se placam tam a zpet.
    evodhaman mi nikdy nevyjde,to je pro me zaklety.murloc palafin jo,ale tri hry za sebou to neprijde a zase zpet.dragon prirst me bavi,ale potkam aggro a nazdar.prijde mi,ze ted je to strasne vyrovnany,ze oproti koftu je tezsi dosahnout nejakyho vetsiho streaku natoz podtupu.nrmyslim si,ze to hraju blbe,mozna mi to proste jen nepreje
    JEENA
    JEENA --- ---
    ty KnC packy vypadaj moc podobně jako classic ... naštěstí to byl jen jeden
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    KAJJAK: takze kdyz mas dle screenshotu s tim deckem 4:0 a dowinstreakoval si na 10 a 2 hvezdy tak si zacinal sezonu na na 11 a jedna hvezda ? :D ... asi mam jinou predstavu o tom co znamena "dowinstreakovat" na nejaky rank :)
    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    rank 10 winstreakem https://image.prntscr.com/image/yOEmG286RdyMRzxVc3cvBg.png Ten carnivorous cube je desive silnej a otravnej...
    MATHES
    MATHES --- ---

    Choose your champion

    39 hlasy od 39 respondentů
    • 2.6% / 1 hlas
    • 2.6% / 1 hlas
    • 7.7% / 3 hlasy

    MATHES
    MATHES --- ---
    neni tam Pavel, takze Purple.
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    me teda impresuje jak hraje Muzzy, ale myslim ze tech lidi co na to maj je tam kopec, to uz je spis o osobnich sympatiich
    MAGH0R
    MAGH0R --- ---
    Kolento go go :))
    CUZMAN
    CUZMAN --- ---
    SCHMEJDE: Ja dal Frozena :-D
    PLOMBDENTIST
    PLOMBDENTIST --- ---
    Hearthstone World Championship 2017 Deck Lists, Dates/Start Times & Results - Hearthstone Top Decks
    http://www.hearthstonetopdecks.com/...-world-championship-2017-deck-lists-dates-start-times-results/
    QUARATH
    QUARATH --- ---
    proc ty brawly tak slozite? co treba
    Power Word: Shield × 2
    Mind Blast × 2
    Radiant Elemental × 2
    Inner Fire × 2
    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    LEDOFREDO:

    uprimne jsme ten popisek brawlu ani necetl a vzhledem k tomu co jsem potkal za decky ani zaden z mych souperu ;-) 5 her, 5 vyher quest splnen
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    brawl s pointou vyuzit plnou ruku shadow reflections = make 30 cards deck, kajjak logic :DD
    SPAJDA02
    SPAJDA02 --- ---
    KAJJAK: tak 4 prohry víc to zkoušet nebudu. Nebo mám tak brutální downswing
    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    TOMASEQ:

    zkusil sem to v brawlu z touhle mou verzi a bylo to 5 rychlych vyher na quest https://image.prntscr.com/image/C8JCgSAIT1_uUrM2ca9PIQ.png

    souperi vubec nevi ktera bije dokud neni pozde
    SPAJDA02
    SPAJDA02 --- ---
    předminulá hunter arena

    Pick #20
    2Prince Keleseth
    53.63
    9Mayor Noggenfogger
    3.10
    7Rhok'delar
    53.96

    jiná hunter arena

    Pick #27
    5Harrison Jones
    49.73
    4Arfus
    67.39
    1Patches the Pirate
    56.99

    paladin arena
    Pick #10
    2Prince Keleseth
    43.64
    5Bolvar, Fireblood
    52.07
    4Genzo, the Shark
    72.01
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam