• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ROTTWEILERHearthstone : "wild hrajou zas jen loseri co nemaji na standard"
    ONDRA_PATA
    ONDRA_PATA --- ---
    mam stale pocit,ze si nerozumime nebo se vam to nestalo...
    ja jsem hru odinstaloval z iphonu. dnes jsem ji z appstoru stahnul,pustilo se mi video,zobrazil se mi prehled nerfnutych karet.
    hral jsem cca hodinu,vypnul.
    po cca 2 hodinach se mi ukazalo viz fotka.
    nikdy driv jsem to nevidel a nevedel jsem,kolik mi tohle stahovani sezere.
    v praci lze stahovat z appstoru,nikoli vsak se pripojit do jakykoliv blizz app/hry,ani se nenactou stranky odkazujici na jejich hry. battlenet,dfans...


    NARKOTIX
    NARKOTIX --- ---
    AZIM: jo jo extra karty jo... Když mam gold i normální, tak dissnu normální, i když uz kolikrát jsem chtel zacit dissovat gold karty, ale nikdy jsem to nedokázal:-D
    AZIM
    AZIM --- ---
    NARKOTIX: to jako ani extra karty ?
    AZIM
    AZIM --- ---
    ONDRA_PATA: jak sem resil to svy issue vcera tak po odinstlaci HS z phone jsem mel volneho 5,8 GB, po instalaci 2,4 GB ... jasne ze to nevypovida kolik dat jsem stahnul ale myslim ze to necely 2 GB pred unpackem stejne budou ...
    NARKOTIX
    NARKOTIX --- ---
    XINDL: ja nerozemlel nikdy nic, každá karta je jako achievement a ja musim mit všechny :-D jo jo, asi je to nemoc..
    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    tak konecne si davam k svacine i warlocky, 2x silence dost pomohl poradit si s voidlordama https://image.prntscr.com/image/6KCv8uf0QvKuhaYh9GyENA.png

    pridal sem i leeroe, zjistil sem ze to casto ukoncim i do 7-8 tahu s tolika charged minionama...
    NARKOTIX
    NARKOTIX --- ---
    ONDRA_PATA: jo počkat, ty uz si to mel stažený? Tak to nevim... Tomu nerozumím:-D
    NARKOTIX
    NARKOTIX --- ---
    ONDRA_PATA stahovalo to cca 400 mb tenhle patch.... Taky sem sosal přes data v práci..
    ONDRA_PATA
    ONDRA_PATA --- ---
    UNCLE_JIMBO: to jo,ale ja to stahnout chci,ale pres wifi to nejede (stejne jako hra),pouze pres data. jen nevim,jestli to bude stahovat 100 nebo 1000 mega.
    UNCLE_JIMBO
    UNCLE_JIMBO --- ---
    ONDRA_PATA: stahuje to jen když máš HS v aktivním okně, když přepneš appku pauzne se to.. jinak mi to šlo normálně na wifi v práci
    ONDRA_PATA
    ONDRA_PATA --- ---
    *karty se změnily
    ONDRA_PATA
    ONDRA_PATA --- ---
    dá se někde dopátrat velikost toho stahovanýho obsahu ingame na mobilu? ráno jsem hru smazal a stáhnul znovu, tedy i s patchem. spustil jsem, viděl video, upozornění který karty se jak změnili, hrál...
    teď to zapnu a dole lišta se stahováním obsahu a vůbec se mě to neptalo, takže jsem to stopnul, protože data. přepnul jsem na wifi (v práci) a to se stahovat nechce. přitom z appstoru jsem hru stáhnul prácě přes pracovní wifi
    NYRLEM
    NYRLEM --- ---
    MATHES: da se hrat i free from amber .. me osobne chzbi alespon jedna silence na lich kinga po barnesovi a spirit lash je jen proti paladinovi, 2x? :)

    https://disguisedtoast.com/decklists/3565-r2-legend-big-priest tohle je trochu jinej build, a umim si predstavit, ze vyndam greater healing potiony a potion of madness za dalsi silence nebo free from amber, pokud by meta sla do murlocka, zoo a secret mage tak za 2x circle of healing + embrace shadows ..
    SYNDROMOW
    SYNDROMOW --- ---
    J4C0B1M: misto jednoho screamu tam zkousim the darkness
    XINDL
    XINDL --- ---
    CUZMAN: thats good point, sir


    NYRLEM: diky
    CUZMAN
    CUZMAN --- ---
    XINDL: Tak si to kup i vyhraj ne?
    MATHES
    MATHES --- ---
    DOCKINEZ: jako jo, ale chces 4. velkou vec na mass ress
    NYRLEM
    NYRLEM --- ---
    XINDL: do 14. 2. stejne jako prihlasky do loterie..
    PHOBOS99
    PHOBOS99 --- ---
    DOCKINEZ: ta je hlavně proti mirroru, ne?
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    J4C0B1M: Ysera dost překáží. V podstatě je hodně málo situaci, kdy ji chci.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam