• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ROTTWEILERHearthstone : "wild hrajou zas jen loseri co nemaji na standard"
    HS Battlegrounds maji vlastni klub: [ Hearthstone Battlegrounds ]
    HS Mercenaries maji vlastni klub: [ Hearthstone Mercenaries ]

    KAJJAKovy decky davejte na hearthpwn az pote co s nima udela legendu. Diky.

    update:
    Říjen 2021 - furt nic
    Leden 2020 - ještě ne




    Jedná se o online sběratelskou karetní hru od Blizzardu, která je dostupná pro Windows, Mac a iPad, iPhone a Android a odehrává se ve světě Warcraftu.

    Chcete si zahrat pratelsky turnaj na semi-competetive urovni?
    Certifikovana NYX liga je tady prave pro vas: [ Hearthstone - Okresni prebor ]
    rozbalit záhlaví
    AZIM
    AZIM --- ---
    ONDRA_PATA: jak sem resil to svy issue vcera tak po odinstlaci HS z phone jsem mel volneho 5,8 GB, po instalaci 2,4 GB ... jasne ze to nevypovida kolik dat jsem stahnul ale myslim ze to necely 2 GB pred unpackem stejne budou ...
    NARKOTIX
    NARKOTIX --- ---
    ONDRA_PATA: jo počkat, ty uz si to mel stažený? Tak to nevim... Tomu nerozumím:-D
    UNCLE_JIMBO
    UNCLE_JIMBO --- ---
    ONDRA_PATA: stahuje to jen když máš HS v aktivním okně, když přepneš appku pauzne se to.. jinak mi to šlo normálně na wifi v práci
    ONDRA_PATA
    ONDRA_PATA --- ---
    dá se někde dopátrat velikost toho stahovanýho obsahu ingame na mobilu? ráno jsem hru smazal a stáhnul znovu, tedy i s patchem. spustil jsem, viděl video, upozornění který karty se jak změnili, hrál...
    teď to zapnu a dole lišta se stahováním obsahu a vůbec se mě to neptalo, takže jsem to stopnul, protože data. přepnul jsem na wifi (v práci) a to se stahovat nechce. přitom z appstoru jsem hru stáhnul prácě přes pracovní wifi
    NYRLEM
    NYRLEM --- ---
    MATHES: da se hrat i free from amber .. me osobne chzbi alespon jedna silence na lich kinga po barnesovi a spirit lash je jen proti paladinovi, 2x? :)

    https://disguisedtoast.com/decklists/3565-r2-legend-big-priest tohle je trochu jinej build, a umim si predstavit, ze vyndam greater healing potiony a potion of madness za dalsi silence nebo free from amber, pokud by meta sla do murlocka, zoo a secret mage tak za 2x circle of healing + embrace shadows ..
    SYNDROMOW
    SYNDROMOW --- ---
    J4C0B1M: misto jednoho screamu tam zkousim the darkness
    XINDL
    XINDL --- ---
    CUZMAN: thats good point, sir


    NYRLEM: diky
    CUZMAN
    CUZMAN --- ---
    XINDL: Tak si to kup i vyhraj ne?
    MATHES
    MATHES --- ---
    DOCKINEZ: jako jo, ale chces 4. velkou vec na mass ress
    NYRLEM
    NYRLEM --- ---
    XINDL: do 14. 2. stejne jako prihlasky do loterie..
    PHOBOS99
    PHOBOS99 --- ---
    DOCKINEZ: ta je hlavně proti mirroru, ne?
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    J4C0B1M: Ysera dost překáží. V podstatě je hodně málo situaci, kdy ji chci.
    MATHES
    MATHES --- ---
    J4C0B1M: tohle je vicemene asi default
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    Ukážete mi svýho? Je tam vůbec co vymejšlet? Máte ho většího?

    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    Předpokládal bych do konce mamutiho roku.. tzn nekdy zacatek dubna?
    XINDL
    XINDL --- ---
    Jo a jeste jedna otazka. Nedocetli jste se nekdo nekde, jak dlouho ma trvat ten mamoth bundle (3x10 packu)? Nez to koupim chcu pockat, jestli to naaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahodou nevyhraju v tom quest for packs :D tak nevim, jestli to taky neni casove ohraniceny :)
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    dustnul jsem i zlatou bonemaru, coz obvykle nedelam, ale jak je psano nize .. vratit se to da vzdycky beze ztraty
    XINDL
    XINDL --- ---
    na ja za patchesa hned vycraftil kingsbane, at muzu zkusit mill rogunu :D
    OBOJETNIK
    OBOJETNIK --- ---
    Já dustnul všechno. Pokud by se něco z toho začalo hrát, tak není problém to zase craftnout - netratíš na tom nic...
    XINDL
    XINDL --- ---
    Jak to mate s nerfem? Rozemleli jste vsecko? Ja zatim rozebral jen patchesa, pac ten je imho aktualne nehratelnej. Corridor creeper uz se asi taky jen tak neukaze. Bonemare si necham, ta imho jen tak nezmizi. Nejvic ale vaham nad Razou, nemyslim si, ze se highlander uplne prestane hrat. Je to zpomaleni, ale furt je to hratelny. Co myslite?
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    pustim si hru a Corridor Creeper je 2/5 wtf?
    PLOMBDENTIST
    PLOMBDENTIST --- ---
    MATHES: big priest cubelocka hrozne porazi, takze volba u me jasna
    NARKOTIX
    NARKOTIX --- ---
    tak jsem to teda zmáčknul taky přes data, takže né uplně rád:D ale mě už to normálně šlape na androidu.. hned jdu kliknout na mamutí balíček :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam