• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ROTTWEILERHearthstone : "wild hrajou zas jen loseri co nemaji na standard"
    WENDEL
    WENDEL --- ---
    CUZMAN: Měl jsem tam původně explosive trap místo jednoho spellbreakra, ale na legendě už potkávám minimum paladinů, takže jsem jí vyhodil
    WENDEL
    WENDEL --- ---
    CUZMAN: ### secret dude
    # Class: Hunter
    # Format: Standard
    # Year of the Mammoth
    #
    # 2x (1) Secretkeeper
    # 2x (1) Tracking
    # 1x (2) Acidic Swamp Ooze
    # 2x (2) Cat Trick
    # 2x (2) Freezing Trap
    # 1x (2) Snake Trap
    # 2x (2) Wandering Monster
    # 2x (3) Animal Companion
    # 2x (3) Cloaked Huntress
    # 2x (3) Eaglehorn Bow
    # 2x (3) Kill Command
    # 2x (4) Spellbreaker
    # 2x (5) Lesser Emerald Spellstone
    # 1x (6) Deathstalker Rexxar
    # 2x (6) Savannah Highmane
    # 1x (8) Charged Devilsaur
    # 1x (8) Kathrena Winterwisp
    # 1x (9) King Krush
    #
    AAECAR8GxwOKB/gIxsIChtMCtuoCDJ4BqAK1A4cE8gWXCO0J/gz4sQLEtALf0gLj0gIA
    #
    # To use this deck, copy it to your clipboard and create a new deck in Hearthstone
    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    ONDRA_PATA:

    ja je tam taham vice kartama nez ty v tomhle decku... Miniony co mam navic nejsou beasty takze jsou irelevantni ze tma jsou, treba doomseyeri se na zacatku hry dost hodi proti ruznym zoo...
    ONDRA_PATA
    ONDRA_PATA --- ---
    KAJJAK: mas tam navic miniony,tady se hrajou vsichni jen na vytazeni dinosauru
    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    to neni zas tak daleko od tohodle :-) KAJJAK:
    ONDRA_PATA
    ONDRA_PATA --- ---
    AZIM: ja myslel,ze to kazdej zna :)
    ONDRA_PATA
    ONDRA_PATA --- ---
    ONDRA_PATA: flare by stacil mozna jeden,ale potkavam moc magu.
    snake trap taky,mozna bych dal snipe
    ONDRA_PATA
    ONDRA_PATA --- ---
    ### Custom Hunter
    # Class: Hunter
    # Format: Standard
    # Year of the Mammoth
    #
    # 2x (1) Candleshot
    # 1x (1) Hunter's Mark
    # 1x (1) Tracking
    # 2x (2) Cat Trick
    # 1x (2) Explosive Trap
    # 1x (2) Flare
    # 1x (2) Freezing Trap
    # 1x (2) Snake Trap
    # 2x (2) Wandering Monster
    # 2x (3) Animal Companion
    # 1x (3) Deadly Shot
    # 2x (3) Eaglehorn Bow
    # 2x (3) Kill Command
    # 2x (4) Flanking Strike
    # 2x (5) Lesser Emerald Spellstone
    # 1x (6) Deathstalker Rexxar
    # 2x (6) Seeping Oozeling
    # 2x (8) Charged Devilsaur
    # 1x (8) Kathrena Winterwisp
    # 1x (9) King Krush
    #
    AAECAR8KjQHHA4cEyQSAB5cIxQj4CIbTArbqAgqoArUD/gz4sQLGwgLd0gLf0gLj0gLh4wLt6gIA
    #
    # To use this deck, copy it to your clipboard and create a new deck in Hearthstone
    CUZMAN
    CUZMAN --- ---
    Ja hraju jak magor :-D Doufam ze mi z tech 70 packu spadne aspon 20 legend :-D
    CUZMAN
    CUZMAN --- ---
    WENDEL: Posli prosim ten hunter deck...
    AZIM
    AZIM --- ---
    ONDRA_PATA: deck nebo se to nestalo
    KVIIIK
    KVIIIK --- ---
    ZAPPO: matchup sice autoloose není, ale jak nepřijde mulligan nebo Barnes/Shadow Essence do pátýho kola, není šance. A to se mi dělo až nepříjemně často, takže jsem se s big priestem na wildu dál jak na 12 nedostal :( (Secret pala pak streakem na 8)
    WENDEL
    WENDEL --- ---
    ONDRA_PATA: Takhle.. uplne nejsnazsi na leveling je paladin, dude je asi trošku lepší než murloc verze, ale vzhledem k tomu, že Vilefin Inquisitor rotuje ze standardu, tak si chci ještě užít murloců :D

    Pod 5 bych se řídil názvem "Faktor prekvapeni je dobry napad" :DD, tam všichni čekaj spell huntera a mulliganem si to proserou :D
    ONDRA_PATA
    ONDRA_PATA --- ---
    WENDEL: diky.
    toho secreta s kathrenou a devilsaury vcetne kingcrushera hraju taky,taky me dost bavi.
    a cubelocka s doomguardy jsem hral na zacatku sezony.
    ale ze by mi s tim hunterem vysel nejakej winstreak,to zrovna ne.
    budu zkouset dal no
    WENDEL
    WENDEL --- ---
    _DOMINIK_: hlavně teda začátek sezony jsem měl bídnej, to jsem spadnul i na 5, 0 hvězd.
    Až tenhle víkend se to nějak otočilo, když sem u toho přestal čumět na fotbal a opravdu sledoval hru :D udělá to strašně velkej rozdíl, když se soustředíš na track handy a nepřepneš po každym svym odehranym kole na internet, ptže tě nebaví jak protihráč každý kolo rozmejšlí minutu :D
    WENDEL
    WENDEL --- ---
    _DOMINIK_: Hele moc ne, tenhle měsíc jsem neměl moc času a pořádně jsem se k tomu dostal až tenhle víkend... ještě v pátek jsem byl na 3, v sobotu legenda a neděli už jen matche na legendě. Vzhledem k tomu, že jsem nachcípanej, tak jsem si dal solidní maraton. Sobota i neděle cca 70 her.

    Než jsem hitnul legend, tak jsem mohl mít tak 120 - 150(?) her
    _DOMINIK_
    _DOMINIK_ --- ---
    WENDEL: tusis, kolik jsi tak odehral her (v tyhle sezone, pripadne v tyhle sezone nez jsi hitnul legendu)?
    WENDEL
    WENDEL --- ---
    Já dal právě minulou sezonu legend (s murlock paladinem), takže jsem začínal na 4.

    4->1 secret hunter - hraju s kathrenou, crushem, charged devilsaura... přijde mi to strašně zábavný
    1-> legend cubelock - verze s doomguardama

    Na legendě jsem to točil, začal jsem kolem 4000 a bylo to nahoru dolu - zkoušel jsem warlock zoo, big priesta a jade druida (toho hodně nedoporučuje, když se v control lockovi hraje geist kvůli OTK priestovi).

    Pak jsem se do 1000 dostal s murloc paladinem/secret magem. Do 500 s cubelockem a pod 500 OTK priest (corrupted healbot i innerfire). Dostal jsem se na 270, ale už jsem zase spadnul na 500.

    Pod 500 kromě control locka potkávám celkem dost quest magů, který z nějakýho důvodu nedokážu porazit ať hraju cokoliv. Dál už to jsou pro mě decky, který nedokážu moc trackovat + strašně verzí priesta

    Celkově čím nižší legend rank, tím mi to přijde zábavnější, protože ty hry jsou daleko rozmanitější. Na druhou stranu každá prohra rank srazí mnohem víc než případná výhra, což je dost frustrující.
    ONDRA_PATA
    ONDRA_PATA --- ---
    WENDEL: muzu se zeptat, s cim jsi to prevazne jel?
    ad 1. cesta k legende
    ad 2. pak uz ruzny decky

    ja jen jestli jsi jel prevazne aggro na rychlost nebo to jde i pomalu controlem.

    jo,mne to tenhle mesic absolutne nejde :D minule aspon 7, ted se placam nahoru a dolu u 15 :D
    KVIIIK
    KVIIIK --- ---
    NARKOTIX: jde to i jednodušeji. Přihlásit se k nákupu přes US.battle.net (místo EU) a při objednávce se to pak stejně ptá, pro jaký region se objednává - zakliknout Evropu, ale platí se pořád v dolarech ;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam