• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ROTTWEILERHearthstone : "wild hrajou zas jen loseri co nemaji na standard"
    HS Battlegrounds maji vlastni klub: [ Hearthstone Battlegrounds ]
    HS Mercenaries maji vlastni klub: [ Hearthstone Mercenaries ]

    KAJJAKovy decky davejte na hearthpwn az pote co s nima udela legendu. Diky.

    update:
    Říjen 2021 - furt nic
    Leden 2020 - ještě ne




    Jedná se o online sběratelskou karetní hru od Blizzardu, která je dostupná pro Windows, Mac a iPad, iPhone a Android a odehrává se ve světě Warcraftu.

    Chcete si zahrat pratelsky turnaj na semi-competetive urovni?
    Certifikovana NYX liga je tady prave pro vas: [ Hearthstone - Okresni prebor ]
    rozbalit záhlaví
    AZIM
    AZIM --- ---
    ONDRA_PATA: deck nebo se to nestalo
    WENDEL
    WENDEL --- ---
    ONDRA_PATA: Takhle.. uplne nejsnazsi na leveling je paladin, dude je asi trošku lepší než murloc verze, ale vzhledem k tomu, že Vilefin Inquisitor rotuje ze standardu, tak si chci ještě užít murloců :D

    Pod 5 bych se řídil názvem "Faktor prekvapeni je dobry napad" :DD, tam všichni čekaj spell huntera a mulliganem si to proserou :D
    ONDRA_PATA
    ONDRA_PATA --- ---
    WENDEL: diky.
    toho secreta s kathrenou a devilsaury vcetne kingcrushera hraju taky,taky me dost bavi.
    a cubelocka s doomguardy jsem hral na zacatku sezony.
    ale ze by mi s tim hunterem vysel nejakej winstreak,to zrovna ne.
    budu zkouset dal no
    WENDEL
    WENDEL --- ---
    _DOMINIK_: hlavně teda začátek sezony jsem měl bídnej, to jsem spadnul i na 5, 0 hvězd.
    Až tenhle víkend se to nějak otočilo, když sem u toho přestal čumět na fotbal a opravdu sledoval hru :D udělá to strašně velkej rozdíl, když se soustředíš na track handy a nepřepneš po každym svym odehranym kole na internet, ptže tě nebaví jak protihráč každý kolo rozmejšlí minutu :D
    WENDEL
    WENDEL --- ---
    _DOMINIK_: Hele moc ne, tenhle měsíc jsem neměl moc času a pořádně jsem se k tomu dostal až tenhle víkend... ještě v pátek jsem byl na 3, v sobotu legenda a neděli už jen matche na legendě. Vzhledem k tomu, že jsem nachcípanej, tak jsem si dal solidní maraton. Sobota i neděle cca 70 her.

    Než jsem hitnul legend, tak jsem mohl mít tak 120 - 150(?) her
    _DOMINIK_
    _DOMINIK_ --- ---
    WENDEL: tusis, kolik jsi tak odehral her (v tyhle sezone, pripadne v tyhle sezone nez jsi hitnul legendu)?
    WENDEL
    WENDEL --- ---
    Já dal právě minulou sezonu legend (s murlock paladinem), takže jsem začínal na 4.

    4->1 secret hunter - hraju s kathrenou, crushem, charged devilsaura... přijde mi to strašně zábavný
    1-> legend cubelock - verze s doomguardama

    Na legendě jsem to točil, začal jsem kolem 4000 a bylo to nahoru dolu - zkoušel jsem warlock zoo, big priesta a jade druida (toho hodně nedoporučuje, když se v control lockovi hraje geist kvůli OTK priestovi).

    Pak jsem se do 1000 dostal s murloc paladinem/secret magem. Do 500 s cubelockem a pod 500 OTK priest (corrupted healbot i innerfire). Dostal jsem se na 270, ale už jsem zase spadnul na 500.

    Pod 500 kromě control locka potkávám celkem dost quest magů, který z nějakýho důvodu nedokážu porazit ať hraju cokoliv. Dál už to jsou pro mě decky, který nedokážu moc trackovat + strašně verzí priesta

    Celkově čím nižší legend rank, tím mi to přijde zábavnější, protože ty hry jsou daleko rozmanitější. Na druhou stranu každá prohra rank srazí mnohem víc než případná výhra, což je dost frustrující.
    ONDRA_PATA
    ONDRA_PATA --- ---
    WENDEL: muzu se zeptat, s cim jsi to prevazne jel?
    ad 1. cesta k legende
    ad 2. pak uz ruzny decky

    ja jen jestli jsi jel prevazne aggro na rychlost nebo to jde i pomalu controlem.

    jo,mne to tenhle mesic absolutne nejde :D minule aspon 7, ted se placam nahoru a dolu u 15 :D
    KVIIIK
    KVIIIK --- ---
    NARKOTIX: jde to i jednodušeji. Přihlásit se k nákupu přes US.battle.net (místo EU) a při objednávce se to pak stejně ptá, pro jaký region se objednává - zakliknout Evropu, ale platí se pořád v dolarech ;)
    NARKOTIX
    NARKOTIX --- ---
    MATHES: já ho tam taky hned loupnul... poslední pre-order, jsem kupoval na androidu.. to je pak teprve rozdíl v ceně :D
    WENDEL
    WENDEL --- ---
    Top1000 :)

    MATHES
    MATHES --- ---
    NARKOTIX: ja to nevedel... a za 40€ do toho preorderu uz asi pudu no:D
    NARKOTIX
    NARKOTIX --- ---
    je mi jasný, že většina z vás to pravděpodobně ví... já to třeba netušil a ušetřil bych sakra pěkný peníze za tu dobu co hraju... :D

    Návod jak koupit packy do Hearthstone o 20% levněji!
    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    PHOBOS99:

    ty 3 znamenaji za kolik to je mana, ten overlay dela ze ti vyradi moznosti ktere uz si vycerpal u existujicich secretu a sviti ti jen pravdepodobny secret, coz je v tuto chvili ice block protoze ostatni uz jsem otestoval hrou...
    PHOBOS99
    PHOBOS99 --- ---
    KAJJAK: sakra jsem nějak usoudil, že tvůj byl ten mage deck z toho screenshotu, cos sem dával, ale když teď na to tak koukám, tak je tam v tom mage decku víc nesmyslů (3x arcane artificer, 3x ice block,...) tak je asi spíš problém v tom, že nevím, jak ten overlay funguje (hraju jen na mobilu, tak tyhle fičury jdou mimo mě)
    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    PHOBOS99:

    no je pulka mesice, takze sance je...

    tady mas replay te hry + dalsi dve na rank 3 jako bonus
    Kajjak vs. Shok - HSReplay.net
    https://hsreplay.net/replay/RsU6gbytd9XtYngserQS4P

    Kajjak vs. Svaerke - HSReplay.net
    https://hsreplay.net/replay/TSoZ79wpwEvGx4Cs35wmVQ
    Kajjak vs. Erylios - HSReplay.net
    https://hsreplay.net/replay/eDEMzGLAXJGUsG9Sx6dzwD
    PHOBOS99
    PHOBOS99 --- ---
    KAJJAK: hele fandím ti, ale rank 3 neznamená, že dáš lege. kde jsi vzal tu druhou DK jaina?
    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    https://image.prntscr.com/image/sHk_KOY0T6mORLfE6vdjIQ.png

    Rank 3 pokoren, tuto sezonu mozna dam i legendu s vlastnim deckem :-)
    AZIM
    AZIM --- ---
    J4C0B1M: 7:0 a pak uz nic, deck dobrej treba nebyl ale pro mne hodne na to co draftuju standartne za mrdky
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    wtf a ještě takovej crap 73,2

    QUARATH
    QUARATH --- ---
    Ad 4 legendarky v arene...ja dneska hral proti priestovy, kterej zahral 3x Kazakuse (mel ho 2x + 1x Zola) ...fakt psina...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam