• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ROTTWEILERHearthstone : "wild hrajou zas jen loseri co nemaji na standard"
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    Tak to já si z čistýho rozmaru vycraftil Malganise, tu kartu jsem vždycky chtěl. Však nemůžu hrát na wildu jenom paladina.
    ONDRA_PATA
    ONDRA_PATA --- ---
    DOCKINEZ: ted jsem ho potkal...debil mel malygose samozrejme dva :)
    ONDRA_PATA
    ONDRA_PATA --- ---
    DOCKINEZ: presne kvuli tomu jsem avianu craftil...zbytecnej dust :D
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    ONDRA_PATA: hm, to mi povidej. ja zkusil postavit toho malygos druida, verzi bez aviany. a proste ne, ani jednou jsem to nedal. tohle evidentne funguje jen na druhy strane stolu.
    ONDRA_PATA
    ONDRA_PATA --- ---
    DOCKINEZ: po nzothovi buffnes board tigru 2x +1 attack pres tu choose one kartu za 4.
    a nebo ho dojedes na fatigue.
    mne to pripomina mill druida s hadronoxem,kterej me taky hodne bavi,ale ted me nedavno nasral,kdyz jsem rohral asi 6 her,protoze to chodilo jako kreten.
    teprve to zkousim,dnes jsem to objevil.
    urcite to nema takovou silu jako meta decky,ale ty mi lezou uz krkem
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    ONDRA_PATA: měl jsem to z nudy postaveny, ale budto je to crap, nebo to neumim hrat. Cim to zabiji? Dolizanim soupere?
    ONDRA_PATA
    ONDRA_PATA --- ---
    zkouseli jste?

    ### Astral N’Zoth
    # Class: Druid
    # Format: Wild
    #
    # 2x (1) Lesser Jasper Spellstone
    # 2x (1) Naturalize
    # 2x (2) Wild Growth
    # 2x (2) Wrath
    # 2x (4) Astral Tiger
    # 2x (4) Branching Paths
    # 2x (4) Ironwood Golem
    # 2x (4) Oaken Summons
    # 2x (4) Swipe
    # 2x (5) Guild Recruiter
    # 2x (5) Nourish
    # 2x (6) Moonglade Portal
    # 2x (6) Spreading Plague
    # 1x (7) Malfurion the Pestilent
    # 2x (8) Grizzled Guardian
    # 1x (10) N'Zoth, the Corruptor
    #
    AAEBAZICAuCsApnTAg5AX+kBxAbkCKK2AqDNApTSApjSAp7SAqjSAoTmAovmAvXnAgA=
    #
    # To use this deck, copy it to your clipboard and create a new deck in Hearthstone
    PHOBOS99
    PHOBOS99 --- ---
    AZIM: a historian rotuje...
    AZIM
    AZIM --- ---
    KVIIIK: je to battlecry, takze i kdyz to priest dostane nakonec za 8 mana spell na stul je mu to k prdu
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    nejlepší brawl ever, ez 100g

    NYRLEM
    NYRLEM --- ---
    KVIIIK: no co .. umis si predstavit lepsi zpusob zbrutalneni priserek, nez ze si je vypestoval dracek? :)
    KVIIIK
    KVIIIK --- ---
    NYRLEM: spíš moc nechápu, proč když hunter jede odjakživa na beastech a synergiích s nima, najednou vydaj tuhle legendárku, která je dragon a de facto přes discover mechaniku boostne dragon priesta?
    NYRLEM
    NYRLEM --- ---
    KVIIIK: je to neuveritelne pomale i na midrange .. pokud chces zahrat 10 manovou kartu, musis se toho nejprve dozit, a hunter ma spatnej board clear a malo defenzivnich minionu ..
    KVIIIK
    KVIIIK --- ---
    ONDRA_PATA: byl to bug - akorát fungoval jen někomu :D (a někdo pak ještě dokonce dostal refund)

    Ohledně tohodle: nevim nevim... Jako že začít tim sázet Raptory z questu by mohlo bejt fakt zajímavý
    ONDRA_PATA
    ONDRA_PATA --- ---
    PANDA_JE_MRTVA: tak bylo ono,rozbiti mi pralo :)
    PANDA_JE_MRTVA
    PANDA_JE_MRTVA --- ---
    ONDRA_PATA: vzorec v tom zbytecne nehledej:) po tom releasu updatu, kdy ti to da v prvnich desiti balicich legendu, to tusim bylo rozbity (realne nevim, muzu si to jenom myslet). hodne lidem chodily legendy do prvnich deseti baliku i v jinych rozsirenich nez v tom aktualne vydanym. nahoda je svine a neda se na ni spolehat.
    ONDRA_PATA
    ONDRA_PATA --- ---
    ONDRA_PATA: *hlasilo


    snazim se v tom nejak vyznat,zachytit nejakej vzorec :D
    ONDRA_PATA
    ONDRA_PATA --- ---
    PANDA_JE_MRTVA: tak to jsem byl cca pul roku zpet a ted nedavno s tim packem (3x10) stastlivec,protoze v obou pripadech jsem mel prave legendu do patyho baliku.a nebylo to po vydani expanze. prijde mi to na blizz hodne stastny,aby to takhle dalo.
    navic jsem nebyl jedinej,hladilo to tu vic lidi
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    FEKASON: no jo no, kdyby ses přidal na nástěnku, měl bys víc :)
    PANDA_JE_MRTVA
    PANDA_JE_MRTVA --- ---
    ONDRA_PATA: a pocita se to jen v dany expanzi samozrejme. setreni baliku na potom ti bude k nicemu.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam