• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ROTTWEILERHearthstone : "wild hrajou zas jen loseri co nemaji na standard"
    HS Battlegrounds maji vlastni klub: [ Hearthstone Battlegrounds ]
    HS Mercenaries maji vlastni klub: [ Hearthstone Mercenaries ]

    KAJJAKovy decky davejte na hearthpwn az pote co s nima udela legendu. Diky.

    update:
    Říjen 2021 - furt nic
    Leden 2020 - ještě ne




    Jedná se o online sběratelskou karetní hru od Blizzardu, která je dostupná pro Windows, Mac a iPad, iPhone a Android a odehrává se ve světě Warcraftu.

    Chcete si zahrat pratelsky turnaj na semi-competetive urovni?
    Certifikovana NYX liga je tady prave pro vas: [ Hearthstone - Okresni prebor ]
    rozbalit záhlaví
    ONDRA_PATA
    ONDRA_PATA --- ---
    PANDA_JE_MRTVA: tak bylo ono,rozbiti mi pralo :)
    PANDA_JE_MRTVA
    PANDA_JE_MRTVA --- ---
    ONDRA_PATA: vzorec v tom zbytecne nehledej:) po tom releasu updatu, kdy ti to da v prvnich desiti balicich legendu, to tusim bylo rozbity (realne nevim, muzu si to jenom myslet). hodne lidem chodily legendy do prvnich deseti baliku i v jinych rozsirenich nez v tom aktualne vydanym. nahoda je svine a neda se na ni spolehat.
    ONDRA_PATA
    ONDRA_PATA --- ---
    ONDRA_PATA: *hlasilo


    snazim se v tom nejak vyznat,zachytit nejakej vzorec :D
    ONDRA_PATA
    ONDRA_PATA --- ---
    PANDA_JE_MRTVA: tak to jsem byl cca pul roku zpet a ted nedavno s tim packem (3x10) stastlivec,protoze v obou pripadech jsem mel prave legendu do patyho baliku.a nebylo to po vydani expanze. prijde mi to na blizz hodne stastny,aby to takhle dalo.
    navic jsem nebyl jedinej,hladilo to tu vic lidi
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    FEKASON: no jo no, kdyby ses přidal na nástěnku, měl bys víc :)
    PANDA_JE_MRTVA
    PANDA_JE_MRTVA --- ---
    ONDRA_PATA: a pocita se to jen v dany expanzi samozrejme. setreni baliku na potom ti bude k nicemu.
    PANDA_JE_MRTVA
    PANDA_JE_MRTVA --- ---
    ONDRA_PATA: udajnych 40, s kazdou novou expanzi mas zarucenou legendu do prvnich deseti packu
    FEKASON
    FEKASON --- ---
    PHOBOS99: Mel jsem ho asi mesic :) Muj friend list ma asi 2 lidi kteri nejsou uplne aktivni a rerollovat se mi to nechtelo.
    ONDRA_PATA
    ONDRA_PATA --- ---
    PANDA_JE_MRTVA: kolik je reset? stale tech udajnych cca 20 packu?
    navic mam pocit,ze pri vydani expanze je reset vzdy.respektive mi vzdy z nasetrenych baliku ruznych expanzi vypadla legenda do patyho baliku.
    tzn po vydani expanze a teoretickymu resetu, by se teoreticky vyplatilo mit z kazdy expanze alespon 5 baliku nasetrenych. coz ted neni nerealny diky momentalnim odmenam z questy
    PHOBOS99
    PHOBOS99 --- ---
    FEKASON: wow. a to jsi ho měl našetřený ještě z před začátku akce?
    FEKASON
    FEKASON --- ---
    FYI: Kdyz odehrajete 80g quest, dostanou pack oba hraci. Prave odzkouseno :)
    PANDA_JE_MRTVA
    PANDA_JE_MRTVA --- ---
    ONDRA_PATA: manualni pocitani packu. nijak jinak:(
    ONDRA_PATA
    ONDRA_PATA --- ---
    DOCKINEZ: jak clovek zjisti,ze ma nabitej pity timer? ja v utery otevrel 9 baliku a jeden epic...
    NYRLEM
    NYRLEM --- ---
    ja jsem udelal normalne burn secret mage a na prvni pokus splneno, tim jsem s brawlem skoncil :D
    OBOJETNIK
    OBOJETNIK --- ---
    jsem na quest win 5 brawlů našel tenhle deck a maká to pěkně :}

    Brawl Deck
    Class: Rogue
    Format: Standard
    Year of the Mammoth
    2x (0) Counterfeit Coin
    2x (0) Shadowstep
    2x (2) Novice Engineer
    2x (2) Youthful Brewmaster
    2x (3) Coldlight Oracle
    2x (3) Disciple of C'Thun
    2x (3) Fan of Knives
    2x (3) Questing Adventurer
    2x (4) Ancient Brewmaster
    2x (4) C'Thun's Chosen
    2x (4) Elven Minstrel
    2x (4) Gnomish Inventor
    1x (6) Skeram Cultist
    1x (8) Doomcaller
    1x (8) The Lich King
    1x (9) Alexstrasza
    1x (9) Blade of C'Thun
    1x (10) C'Thun

    AAECAYO6AgbFBIuvAsmvAs2vAs6xAsLOAgy6AZwCtALtAp8DmwWXBvgHk60Cz68C9bsC2+MCAA==
    AZIM
    AZIM --- ---
    MATHES: prvni hra s tim turn tri win, druha hra turn tri win ... spatne to inzerujes, zadny turn 5 win, je to turn 3 win
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    MATHES: -Herald Volazj + Spirit Lash, díky Velen + Malygos combu může člověk obětovat Malygose na heal, zachránilo mi to 3 hry z 5 na Quest
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    wow koukám, že (asi) změnou v rankedu udělá teď o dost víc lidí legnedu, ty čísla se pohybovaly vždycky kolem 10-12k a ve fl mám člověka co je 16500
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    MATHES: hahahahaaaaaa dík za tip, fakt sranda, každej trubec jede na buffy minionů - Bonemare, Fungal a pak jen čumí jak dostane za 80 :D
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    Zajisté se shodneme, že závist je ošklivá vlastnost, takže když se tu zkraje týdne obhevily přehledy legend vytažených ze 3 boosterů zdarma a já opět ostrouhal, nijak mi to nezkazilo den a naopak jsem se těšil z nabitýho pity timeru.

    A ono taky jo. Od začátku týdne padlo následující: warrior quest, Ixlid, Fungal Lord a vcera dokonce zlatá medůza, co dělá zlatou kopii bytosti.

    Takže za mne zatím dobrý :)

    A rank 4 taky potěšil.
    MATHES
    MATHES --- ---
    DOCKINEZ: tady je i velen, takze ty outy mas dva:)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam