• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ROTTWEILERHearthstone : "wild hrajou zas jen loseri co nemaji na standard"
    AZIM
    AZIM --- ---
    WANAH: esli je to s arénou tak jsme na tom cca stejně ... 6792 win normal a 2160 aréna wins, zajímá mě quarath jaký má win score v arénách po tom kolik napsal že má goldů to tipuju na 10k+
    WANAH
    WANAH --- ---
    Jo a taky mi chybí 61 do 10 000 total wins. Ale nejsem si jistej, jestli je to dobrý nebo spíš zoufalý :D
    WANAH
    WANAH --- ---
    4packy ;) ,2500 g a 6600 dustu. Od Kharazanu jedu f2p.
    Dissuju epic a leg. karty který sem nepoužil ani ve wildu.
    ONDRA_PATA
    ONDRA_PATA --- ---
    -disuju jen co se nehodi,ale posledni dobou jen epiky,na nektery legendarky...
    -treba jako auctioneer bearda,protoze me hrozne lakal exodia paladin...
    -kterej me za prvnich a jedinych 8 her neskutecne nasral
    -kvuli tomu nicotnej dust
    -jinak 74 packu witchwood, 53 packu zbytek, 1780g
    AZIM
    AZIM --- ---
    NARKOTIX: ja to mam tak ze dissuju pouze karty co mam extra a to jeste podle klice ze classic set si nechavam gold karty ostatni co rotuje si nechavam normalni verze
    XINDL
    XINDL --- ---
    Jinak expanze vychazi 12.4. (pokud to bude jako posledne, tak uz ve ctvrtek 12.4. budem moct otevirat packy, nebudem snad muset zase cekat na patek) a final reveal stream je v pondeli 9.4. 20:00 s Benem a Day9.

    Witchwood Releases April 12 - Final Card Livestream on April 9 - News - HearthPwn
    https://www.hearthpwn.com/news/5396-witchwood-releases-april-12-final-card-livestream
    XINDL
    XINDL --- ---
    NARKOTIX: ja nedissuju. V krajnim pripade dissuju zlaty epicy, ktery se nehrajou (pit lord, ...)
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    73 (haha) packů, něco málo goldů a asi 3500 dustu
    DAYSIR
    DAYSIR --- ---
    NARKOTIX: nedissuju nic, jen duplikaty a prebytecny zlaty. Akorat teda asi brzo zacnu, rychlost chrleni tech expanzi a rotace me trochu serou a pri klidnejsim hrani bez nejakycj mega nakupu nejsem furt ani blizko posbirani neceho komplet...
    PIVECEK
    PIVECEK --- ---
    NARKOTIX: Ja nedisuju, ale podle toho moje sbirka legendarek vypada no :)
    NARKOTIX
    NARKOTIX --- ---
    a abych přidal nějaká čísla do statistiky:
    74 packu (překvapivě), 4750 goldů a celých 45 kousků dustu...

    btw: to vám není líto těch disnutejch wild karet?? najde se tu někdo kdo má aspoň trochu sběratelského ducha a nedisuje?:D
    NARKOTIX
    NARKOTIX --- ---
    QUARATH: stejně je to divný... :D i kdyby si 3/4 roku dělal denně 60ti goldovej quest, tak nedáš ani polovinu goldu co máš :D mimochodem, na co to šetříš? :D
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    SCHMEJDE: to je dokonce o dvě navíc, plánovali, že jich bude celkem 70
    SCHMEJDE
    SCHMEJDE --- ---
    tak zatial je predstavenych 72 kariet, to je ako kompletka, ci sa este nejake pridaju?
    KVIIIK
    KVIIIK --- ---
    Mmch, tenhle týden jsem si buď vybral štěstí za posledního půl roku naráz, nebo mi dojel pity timer na všechny expanze :D
    Každopádně z basic, un goro, frozen i koboldů padlo po legendě za každej balík, co byl z odměn za questy. Všechny pro Shamana, tak fakt doufám, že ho nějak resuscitujou a nepohřbí úplně ty frozen a elemental mechaniky.

    Zatím nejslibněji vypadá Warlock (kdo by to čekal?), Hunter a Priest, ale uvidíme... Teda s tim, že Warlock nevypadá jen slibně, ale doslova OP až na střechu.
    QUARATH
    QUARATH --- ---
    XINDL: no ja v posledni dobe nemel cas hrat...v podstate jen pres obed odehraju questy a obcas si dam nejakou arenu...za posledni pulrok+ sem nebyl vis, nez rank 10 :(
    XINDL
    XINDL --- ---
    QUARATH: 35k goldu? Tyvole, to setris od bety? :D
    QUARATH
    QUARATH --- ---
    vy se na to rozbalovani nejak moc tesite
    4 baliky, 35115 gold, 19165 dust (vc. potencialniho)
    CUZMAN
    CUZMAN --- ---
    1200 dustu + az budou rozemlety stary karty, 2400 goldu a 74 packu...
    KVIIIK
    KVIIIK --- ---
    AZIM: z toho, co zatím ukázali, mě štve nekonzistence co do rozvíjení nakousnýho obsahu předchozích expanzí, kdy třeba zavedli něco jako freeze shamana, o kterým se říkalo "hmm, super nápad, snad v příští expanzi dodaj něaký karty, aby to bylo hratelný"; a zatím jsem nic takovýho neviděl :(

    Obecně mě ta expanze na standard neoslovila vůbec, ale do wildu se na některý kombinace vyloženě těším!

    74 balíků, 0 goldů, 3k dust (+1600 bude za hall of fame)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam