• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ROTTWEILERHearthstone : "wild hrajou zas jen loseri co nemaji na standard"
    HS Battlegrounds maji vlastni klub: [ Hearthstone Battlegrounds ]
    HS Mercenaries maji vlastni klub: [ Hearthstone Mercenaries ]

    KAJJAKovy decky davejte na hearthpwn az pote co s nima udela legendu. Diky.

    update:
    Říjen 2021 - furt nic
    Leden 2020 - ještě ne




    Jedná se o online sběratelskou karetní hru od Blizzardu, která je dostupná pro Windows, Mac a iPad, iPhone a Android a odehrává se ve světě Warcraftu.

    Chcete si zahrat pratelsky turnaj na semi-competetive urovni?
    Certifikovana NYX liga je tady prave pro vas: [ Hearthstone - Okresni prebor ]
    rozbalit záhlaví
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    NARKOTIX: spousta lidí si ale neuvědomuje, že questy dávaj málo v poměru s denním maximem 100g za 30 winů, ono se to takhle nezdá, ale když si spočítáš, kolik udělá za měsíc hraní
    100*30 vs 54*30 (někdo ((tady)) tvrdil, že průměrně je q za 54), takže skoro dvojnásobek
    QUARATH
    QUARATH --- ---
    NARKOTIX: na nic...nemam cas to utratit...nez naklikavat kupovani baliku a cekat na ty prblbly animace, radsi si zahraju s tim, co mam a chybejici karty vycraftim...a stejne vetsinou ted hraju areny
    NARKOTIX
    NARKOTIX --- ---
    QUARATH: stejně je to divný... :D i kdyby si 3/4 roku dělal denně 60ti goldovej quest, tak nedáš ani polovinu goldu co máš :D mimochodem, na co to šetříš? :D
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    SCHMEJDE: to je dokonce o dvě navíc, plánovali, že jich bude celkem 70
    SCHMEJDE
    SCHMEJDE --- ---
    tak zatial je predstavenych 72 kariet, to je ako kompletka, ci sa este nejake pridaju?
    KVIIIK
    KVIIIK --- ---
    Mmch, tenhle týden jsem si buď vybral štěstí za posledního půl roku naráz, nebo mi dojel pity timer na všechny expanze :D
    Každopádně z basic, un goro, frozen i koboldů padlo po legendě za každej balík, co byl z odměn za questy. Všechny pro Shamana, tak fakt doufám, že ho nějak resuscitujou a nepohřbí úplně ty frozen a elemental mechaniky.

    Zatím nejslibněji vypadá Warlock (kdo by to čekal?), Hunter a Priest, ale uvidíme... Teda s tim, že Warlock nevypadá jen slibně, ale doslova OP až na střechu.
    QUARATH
    QUARATH --- ---
    XINDL: no ja v posledni dobe nemel cas hrat...v podstate jen pres obed odehraju questy a obcas si dam nejakou arenu...za posledni pulrok+ sem nebyl vis, nez rank 10 :(
    XINDL
    XINDL --- ---
    QUARATH: 35k goldu? Tyvole, to setris od bety? :D
    QUARATH
    QUARATH --- ---
    vy se na to rozbalovani nejak moc tesite
    4 baliky, 35115 gold, 19165 dust (vc. potencialniho)
    CUZMAN
    CUZMAN --- ---
    1200 dustu + az budou rozemlety stary karty, 2400 goldu a 74 packu...
    KVIIIK
    KVIIIK --- ---
    AZIM: z toho, co zatím ukázali, mě štve nekonzistence co do rozvíjení nakousnýho obsahu předchozích expanzí, kdy třeba zavedli něco jako freeze shamana, o kterým se říkalo "hmm, super nápad, snad v příští expanzi dodaj něaký karty, aby to bylo hratelný"; a zatím jsem nic takovýho neviděl :(

    Obecně mě ta expanze na standard neoslovila vůbec, ale do wildu se na některý kombinace vyloženě těším!

    74 balíků, 0 goldů, 3k dust (+1600 bude za hall of fame)
    SYNDROMOW
    SYNDROMOW --- ---
    ma nekdo jiny pocet baliku z tech co maji preorder?:)
    74baliku, 2k goldu a dust se uvidi az stare karty pujdou do mlynku
    XINDL
    XINDL --- ---
    Ja mam 74 baliku, cca 3400 goldu a asi 1000 dustu.

    Jinak mi karty zatim prijdou hodne kombo zalozeny, neprijde mi, ze by tam byly nejaky fakt power karty (stat walue + pridana hodnota), takze to podle me bude hodne zalozeny na interakcich karet, coz zase muze podporóvat zkouseni ruznych komb, coz muze hru ozivit a to je jedine dobre. Kazdopadne uvidime, az to vsecko vyjde :)
    AZIM
    AZIM --- ---
    1500 goldu, 6000 dustu, 74 baliku ceka na otevreni, predpokladam ze moje priprava na witchwood bude jedna z tech horsich mezi nami ale uz aby to vyslo, no ne ?

    jak se vam libi nove karty ? me se moc nezamlouva ta radoby nova mechanika sudy / lichy karty ... nejak blizzu dochazi fantasie mi to prijde, kazdopadne priesti legendy za me palec nahoru ... tesim se na ne

    Hearthstone Cards
    https://www.hearthpwn.com/...premium=1&filter-set=111&filter-unreleased=1&filter-rarity=32&display=3
    AZIM
    AZIM --- ---
    ja myslim ze je to cely april
    WANAH
    WANAH --- ---
    AZIM: witch a Štorm chaser se mi líbí, icy path je píčovina :)
    AZIM
    AZIM --- ---
    Exclusive Witchwood Card Reveal!
    http://www.youtube.com/watch?v=D_NP7jQrJGE
    _DOMINIK_
    _DOMINIK_ --- ---
    PHOBOS99: peknej pack, gratulace!

    kelesetha uzijes ve warlock zou ( http://www.hearthstonetopdecks.com/decks/warlock-zoo-deck-list-guide-standard/ ) nebo spiteful dragon priestovi (ikdyz ten je teda mozna lepsi bez kelesetha). z tier2 jeste spiteful druid
    PHOBOS99
    PHOBOS99 --- ---
    PHOBOS99: btw. Bylo to v balíčku za dnešní quest
    PHOBOS99
    PHOBOS99 --- ---
    Můj zatím nejlepší pack :) hraje se ještě keleseth v t1 decks?

    KVIIIK
    KVIIIK --- ---
    "battlecry: your opponent can destroy this minion for free"
    NYRLEM
    NYRLEM --- ---
    KVIIIK: dobra odpoved na dirty rats v spell decku :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam