• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ROTTWEILERHearthstone : "wild hrajou zas jen loseri co nemaji na standard"
    NYRLEM
    NYRLEM --- ---
    ELEMENT_LEAD: hrozne kopiruje Barneyho Stinsona
    ELEMENT_LEAD
    ELEMENT_LEAD --- ---
    ja se poseru :D noodlestone :D

    The Bazaar | Indiegogo
    https://www.indiegogo.com/projects/the-bazaar--4#/
    ONDRA_PATA
    ONDRA_PATA --- ---
    QUARATH: nejlepsi vec na ty hre te nebavi :D
    QUARATH
    QUARATH --- ---
    J4C0B1M: na mobilu (kde 95% hraju) mezernik neni :-p
    navic sice tim usetris pretazeni decku do "oteviratka", ale karty si stejne musis oklikat a animace neodstranis...
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    QUARATH: a víš, že deck můžeš otevřít přes mezerník? :D jsem zvědavej kolik lidí to tu neví
    QUARATH
    QUARATH --- ---
    AZIM: jen cca 1500
    AZIM
    AZIM --- ---
    QUARATH: kolik mas arena wins total ?
    QUARATH
    QUARATH --- ---
    WENDEL: Q za 40G zahazuju a delam Q jen za 50+, cca tak 3-4 hry denne
    a goldy pouzivam snad jen na areny a dungeony...to otevirani baliku me proste otravuje :-p
    WENDEL
    WENDEL --- ---
    J4C0B1M: To sice jo, ale když vezmu WR 65%, tak za den musíš zahrát nějakých 46 her denně + průměrnou délku jedný hry třeba 5 minut, tak to máš necelý 4 hodiny.
    QUARATH píše, že neměl moc času hrát a jen plní přes oběd Q a občas dá arenu (tam ani nedostane 10 G za 3 výhry), takže to stejně vychází na šetření goldů cca poslední 2 roky :D
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    NARKOTIX: spousta lidí si ale neuvědomuje, že questy dávaj málo v poměru s denním maximem 100g za 30 winů, ono se to takhle nezdá, ale když si spočítáš, kolik udělá za měsíc hraní
    100*30 vs 54*30 (někdo ((tady)) tvrdil, že průměrně je q za 54), takže skoro dvojnásobek
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    SYNDROMOW: Těch bylo. Od pátku ani jeden. Jsem proste linej a ani rank 5 na dohled mne nemotivuje.

    Potrebuju si dat oraz.
    SYNDROMOW
    SYNDROMOW --- ---
    DOCKINEZ: ti utekl jeden quest ne?:)
    QUARATH
    QUARATH --- ---
    NARKOTIX: na nic...nemam cas to utratit...nez naklikavat kupovani baliku a cekat na ty prblbly animace, radsi si zahraju s tim, co mam a chybejici karty vycraftim...a stejne vetsinou ted hraju areny
    AZIM
    AZIM --- ---
    WANAH: esli je to s arénou tak jsme na tom cca stejně ... 6792 win normal a 2160 aréna wins, zajímá mě quarath jaký má win score v arénách po tom kolik napsal že má goldů to tipuju na 10k+
    WANAH
    WANAH --- ---
    Jo a taky mi chybí 61 do 10 000 total wins. Ale nejsem si jistej, jestli je to dobrý nebo spíš zoufalý :D
    WANAH
    WANAH --- ---
    4packy ;) ,2500 g a 6600 dustu. Od Kharazanu jedu f2p.
    Dissuju epic a leg. karty který sem nepoužil ani ve wildu.
    ONDRA_PATA
    ONDRA_PATA --- ---
    -disuju jen co se nehodi,ale posledni dobou jen epiky,na nektery legendarky...
    -treba jako auctioneer bearda,protoze me hrozne lakal exodia paladin...
    -kterej me za prvnich a jedinych 8 her neskutecne nasral
    -kvuli tomu nicotnej dust
    -jinak 74 packu witchwood, 53 packu zbytek, 1780g
    AZIM
    AZIM --- ---
    NARKOTIX: ja to mam tak ze dissuju pouze karty co mam extra a to jeste podle klice ze classic set si nechavam gold karty ostatni co rotuje si nechavam normalni verze
    XINDL
    XINDL --- ---
    Jinak expanze vychazi 12.4. (pokud to bude jako posledne, tak uz ve ctvrtek 12.4. budem moct otevirat packy, nebudem snad muset zase cekat na patek) a final reveal stream je v pondeli 9.4. 20:00 s Benem a Day9.

    Witchwood Releases April 12 - Final Card Livestream on April 9 - News - HearthPwn
    https://www.hearthpwn.com/news/5396-witchwood-releases-april-12-final-card-livestream
    XINDL
    XINDL --- ---
    NARKOTIX: ja nedissuju. V krajnim pripade dissuju zlaty epicy, ktery se nehrajou (pit lord, ...)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam