• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ROTTWEILERHearthstone : "wild hrajou zas jen loseri co nemaji na standard"
    _DOMINIK_
    _DOMINIK_ --- ---
    UNLEASHEDD: oproti dungeon runu je to o HODNE lehci, a imho je to zabava. ja bych to nevzdaval
    KVIIIK
    KVIIIK --- ---
    Hlavně AI některejch bossů je úplně nesmyslný... (AI singleplayeru teda někdy obecně) - používá třeba každý kolo +1/+1 pro všechny miniony, přitom jedinej kdo má nějaký na stole jsem já nebo traduje miniony ne podle aktuální hrozby, ale podle jejich útoku (místo co by mi sundal načatýho miniona, kterej boostuje ostatní, vytraduje celej svůj stůl za jinýho, kterej má o 2 vyšší útok)
    UNLEASHEDD
    UNLEASHEDD --- ---
    takze kdyz porazim hagathu, dostanu jenom cardback? na to seru, zas takova zabava to neni
    ONDRA_PATA
    ONDRA_PATA --- ---
    WANAH: samozrejme.ja chtel jen poukazat,ze nekteri bossove umoznujou totalni nesmysly
    WANAH
    WANAH --- ---
    ONDRA_PATA: taky sem se smál a teď se směju podruhé. To si vážně čekal do desátého kola? Když od 2. Máš spell 1 dmg za 0 many ? :D
    ONDRA_PATA
    ONDRA_PATA --- ---
    nejlepsi je tracker proti bossovi s echo spelly.to jsem se smal,pockat do desatyho kola a pak mu nasazet 10x 3dmg do xichtu
    ale ten tinker je fakt debilita,to nadavam jak zednik
    AZIM
    AZIM --- ---
    ZAPPO: ten se dá snadno porazit když zahraje toho mech gianta a palis mu karty
    KVIIIK
    KVIIIK --- ---
    _DOMINIK_: RNG Jesus mě výběrem týhle pasivky ještě neobšťastnil, a to jedu za tu mrdku už počtvrtý :(
    _DOMINIK_
    _DOMINIK_ --- ---
    KVIIIK: ja to vyhral s 2x 'all spells are cheaper' pasivkou. tam se pak daji delat strasne nefer veci - napriklad turn 1 vyhodis mana wyrmu a pak tricekrat zahrajes 'get a card from opponents hand and make it 3 mana cheaper - ECHO'
    KVIIIK
    KVIIIK --- ---
    DOCKINEZ: Time-Tinker je strašně zoufalej... Se všema hrdinama s Wild huntu se podařilo na první pokus dojet alespoň k 7. bossovi, ale s touhle sračkou mám vážný problémy už u druhýho. Vážně nechápu, jak se někomu mohlo povést s tím vyčistit všechno :(
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    Hustý
    SHAAG
    SHAAG --- ---
    Tak tahle sezona je pro me super zdarila.

    1. Poprve jsem poradne vyzkousel Wild
    2. Dal jsem sve prvni Wild Lege
    3. Dal jsem sve prvni Standard Lege (dneska) :-)
    ROTTWEILER
    ROTTWEILER --- ---
    KAJJAK: Super, moc mě bavil. :-) Je skvělé, že takový content davají úplně zdarma a ještě k tomu dají odměny.

    Dungeon Run jsem nehrál vůbec, ale po zkušenosti s Monster Hunt ho asi zkusím.
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    Teda Time-tinker je fajn. Dokonce jsem s ním překonal rekord a dokázal přes veškerou snahu zemřít už v prvním kole.
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    Mne to nebaví vůbec. A vyloženě mne sere, že musím odehrát 40 zbytečných her, abych si uvolnil místo na quest.
    ONDRA_PATA
    ONDRA_PATA --- ---
    tak vam to mad bomber v monster huntu pokazdy narve 3x do xichtu nebo 1x do xichtu vam a 2x protivnikovi,pokud date hero power?
    zatim pokazdy,kdyz ho vylozim jako prvniho bez minionu na boardu,to udela na chlup stejne
    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    LEDOFREDO:

    moc velky ne, ale je to trochu variabilnejsi co se ras tyce..
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    jakej je rozdil mezi timhle a dungeon runama ? nesledoval jsem zadny ty preview
    MATHES
    MATHES --- ---
    tohle bylo fakt zabavny:)

    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    hehe, dobra heropower https://image.prntscr.com/image/OBYCTZGrQTuktlj-gTOIOA.png dostal ve druhem kole 50x do hlavy, to blizzardi trochu nedomysleli... Pekny bug..

    s trackerem to celkem slo, jsem zvedavy na dalsi ale zatim je to zabavne https://image.prntscr.com/image/LJjwMYOsROqoSt-CPcUP5g.png
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam