• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ROTTWEILERHearthstone : "wild hrajou zas jen loseri co nemaji na standard"
    SHAAG
    SHAAG --- ---
    Hmmm tak opet EZ wild lege. Dnesni ranni push z ranku 1-1 byl fakt v poho :-).
    MATHES
    MATHES --- ---
    nepripadalo mi to moc dobry, kdyz jsem to nabral, ale slapalo to solidne:)



    CUZMAN
    CUZMAN --- ---
    Tak konecne sem si vybral packy za ten monster hunt :-D
    _KOFILA_
    _KOFILA_ --- ---
    Apxvoid's Legend Murloc Mage (May 2018) - Hearthstone Top Decks
    http://www.hearthstonetopdecks.com/decks/apxvoids-legend-murloc-mage-may-2018/

    ONDRA_PATA
    ONDRA_PATA --- ---
    AZIM: no je fakt,ze kdyz trefis pekne kapsu a zustanou ti parohy,tak je to taky pekny RNG :)
    AZIM
    AZIM --- ---
    ONDRA_PATA: ten mi taky nejde :D
    ONDRA_PATA
    ONDRA_PATA --- ---
    AZIM: hrajes bowling? :)
    AZIM
    AZIM --- ---
    quest jeden win s rogunou nebo warem, ok, receipt feck ... karty nemam na ten novej, bud classic roguna nebo shrouded in secrecy, beru ten druhej a rikam si do deseti her z predele co potkam neco snad zabiju nebo da nekdo concede/ disconnect ... a hovno, kazzdej ultimate dude deck nebo demence shuderrwock shaman az si rikam ten deck neni uplne dementni akorat vyhodit ten spell na random kill enemy minion co se boostuje DR minionama, vymenim to teda za vanish a hned win proti paladinovi, quest splnen, dalsi dve hry zase paladin a zase win, to zadostiucineni co zavini vymena dvou karet kdyz to proste nejde ... no nic, me to pobavilo a rikal jsem si ze nasdilim dnesni HS pribeh, mejte se fajn panove a at to pada ...
    TOMASEQ
    TOMASEQ --- ---
    LEDOFREDO: Zrovna trackera jsem vyhral na 2x dvojity zivoty a nejaka blbost plus milion jade... :)
    OBOJETNIK
    OBOJETNIK --- ---
    KVIIIK: není to tak, že Your Opponent jsou lidi, který si nastavili v battle.net appce "Appear Offline"?
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    AZIM: u tinkera urcite double first spell, u trackera dvojita heropower za 1 - bez tehle si moc neumim predstavit uspech .. u druhych dvou to uz asi neni tak mandatory, na druhou stranu houndmastera sem hral snad snad 20 x a nejvic mi zabiraly +2 hp, bez toho sem byl dost marnej a u kanonyra mi nejvic pomahalo zlevnovani karet o 2 pri pouziti heropower

    .. jo a u trackera sem vzdycky hrozne bojoval se zivotama, i kdyz sem mel super ability a super balik tak sem chcipnul na too much face dmg, takze tam mi fungoval first aid kit co dolecuje hera i miniony
    PHOBOS99
    PHOBOS99 --- ---
    KVIIIK: bug
    KVIIIK
    KVIIIK --- ---
    To, že se třetina lidí na ranked jmenuje "Your Opponent", je podobně dementní trend jako hraní warlocka, nebo je to nějakej bug?
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    J4C0B1M: to přejde. Balíček hezkej, ne?
    ARANIUS
    ARANIUS --- ---
    J4C0B1M: Don’t loose faith brother, RNGesus is always with you, you just need to pray!

    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    To Blizzardský RNG si asi fakt dělá prdel, postavim https://www.hearthpwn.com/decks/1107864-obliterator-warrior-72-20-to-legend-in-depth vycraftim kvůli tomu 2 legendy a 2 epicky a 1. hra je DK Jaina s nekonečnou value a 2. hra je DK hunter s nekonečnou value, jasně díky a čau, težce neuhratelný matchupy
    CUZMAN
    CUZMAN --- ---
    Ted sem mel souboj s druidem on 4hp zahral grand archivistu a dostal za 5 ultimate inf. a zemrel s peti armorem :-D
    CUZMAN
    CUZMAN --- ---
    DOCKINEZ: Hraje se dobre!!!
    WENDEL
    WENDEL --- ---
    DOCKINEZ: Je to hlavně mega zábavná legenda, doporučuju něco zkusit postavit.
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    Padla mi ta nová hero legenda pro Shamana. Zatím ji moc nepotkavam,* je to crap?

    * a když potkám, tak dostane
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam