• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ROTTWEILERHearthstone : "wild hrajou zas jen loseri co nemaji na standard"
    HS Battlegrounds maji vlastni klub: [ Hearthstone Battlegrounds ]
    HS Mercenaries maji vlastni klub: [ Hearthstone Mercenaries ]

    KAJJAKovy decky davejte na hearthpwn az pote co s nima udela legendu. Diky.

    update:
    Říjen 2021 - furt nic
    Leden 2020 - ještě ne




    Jedná se o online sběratelskou karetní hru od Blizzardu, která je dostupná pro Windows, Mac a iPad, iPhone a Android a odehrává se ve světě Warcraftu.

    Chcete si zahrat pratelsky turnaj na semi-competetive urovni?
    Certifikovana NYX liga je tady prave pro vas: [ Hearthstone - Okresni prebor ]
    rozbalit záhlaví
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    J4C0B1M: to přejde. Balíček hezkej, ne?
    ARANIUS
    ARANIUS --- ---
    J4C0B1M: Don’t loose faith brother, RNGesus is always with you, you just need to pray!

    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    To Blizzardský RNG si asi fakt dělá prdel, postavim https://www.hearthpwn.com/decks/1107864-obliterator-warrior-72-20-to-legend-in-depth vycraftim kvůli tomu 2 legendy a 2 epicky a 1. hra je DK Jaina s nekonečnou value a 2. hra je DK hunter s nekonečnou value, jasně díky a čau, težce neuhratelný matchupy
    CUZMAN
    CUZMAN --- ---
    Ted sem mel souboj s druidem on 4hp zahral grand archivistu a dostal za 5 ultimate inf. a zemrel s peti armorem :-D
    CUZMAN
    CUZMAN --- ---
    DOCKINEZ: Hraje se dobre!!!
    WENDEL
    WENDEL --- ---
    DOCKINEZ: Je to hlavně mega zábavná legenda, doporučuju něco zkusit postavit.
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    Padla mi ta nová hero legenda pro Shamana. Zatím ji moc nepotkavam,* je to crap?

    * a když potkám, tak dostane
    LORD_SHAPER
    LORD_SHAPER --- ---
    AZIM: u tinkera je dobrý kombo vzít ten poklad co je 5/5 swapni ruku s oponentem - dá se s tím každé kolo kouknout soupeři do karet. Což u final bose znamená, že jí lze sebrat ten 10 manový reset celé hry (jen pozor, sebrat a ne zahrát! to zahrání je past).
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    UNLEASHEDD
    UNLEASHEDD --- ---
    SUNBEAM: celej tinker je rngfest, proto ten 0mana heropower a pak taky ta passivka co restartuje hru
    SUNBEAM
    SUNBEAM --- ---
    u tinkera je imho must have double first spell, i pak pro hagathu
    AZIM
    AZIM --- ---
    LEDOFREDO: a které jsi měl?
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    Uz ok, vedel sem ze fnukani tady pomuze :) pak sem to nakym zazrakem dal a hagathu na prvni pokus .. nvr more, nevim jak dungeon runy, ty sem moc nehral, ale tady mi to prijde total zavisly na tech hero pasivkach, u kazdy classy je minimalne jedna must-have bez ktery se to podle me neda dat
    MATHES
    MATHES --- ---
    jinak by to melo byt afaik random
    MATHES
    MATHES --- ---
    LEDOFREDO: mam za to, ze jen ty finalni jsou dany pro kazdou class
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    ty osmickovy bossove v monsterhuntu maj bejt random nebo kazda classa narazi na stejnyho ? ja zatim za kazdou classu potkavam toho samyho, ale to zas nedava smysl kdyz je jich 8 verzi ... ale jako jaky jsou odds ze potkam poctvrty stejnyho bosse na trackerovi, kterej me vzdycky stejne vymrda (Glinda)
    WRATA
    WRATA --- ---
    J4C0B1M: Ja umiram. Minioni jsou v pohe. Ale to se proste dokeza nachainovat tak ze mi behem dvou kol da treba 10 dmg
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    WRATA: +3 hp minionum je celkem ez cesta k uspechu
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    AZIM: na to že jsem to hejtil, tak ten final fight stoji za to. 3 hrdiny jsem dal na 1. pokus, ale tu první pipku jsem dělal 4x
    PHOBOS99
    PHOBOS99 --- ---
    AZIM: ja zrovna tohodle porazil. Byl hrozně easy :)
    WRATA
    WRATA --- ---
    AZIM: Bud v klidu, ja se tak daleko nikdy nedostal. Vzdycky me poskace ten idiot co si dela ty 1/3 ktery kdyz umrou tak za 1 do vseho
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    AZIM: Seru na to.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam