• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ROTTWEILERHearthstone : "wild hrajou zas jen loseri co nemaji na standard"
    _DOMINIK_
    _DOMINIK_ --- ---
    ROTTWEILER: arena...
    PHOBOS99
    PHOBOS99 --- ---
    ROTTWEILER: na všechny standart určitě
    ROTTWEILER
    ROTTWEILER --- ---
    KAJJAK: Jde to určitě? Přeci jen skrze intezivní hraní je pořád horní strop. Člověk krom daily questu může udělat pouze 100g denně, stačí to na všechny karty?
    WANAH
    WANAH --- ---
    KAJJAK: pokud se nebavíme o zlatých kartách :)
    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    ROTTWEILER:

    to mi moc jako whale neprijde, to jde mit intenzivnim hranim i free to play :-)
    JANDOS
    JANDOS --- ---
    Nekde jsem cetl, ze 50% incomu dela 0.15% lidi.
    ROTTWEILER
    ROTTWEILER --- ---
    KAJJAK: To už pak nejsou ani whales. :) V kontextu Blizzardu jsou whales všichni, kdo chtějí mít plnou kolekci.
    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    CUZMAN:

    to mega neni obrazne, opravdove whales uz v nekterych hrach tyhle castky fakt daly :D
    CUZMAN
    CUZMAN --- ---
    KAJJAK: Ja uz asi jo :-D
    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    Nestane se ze by jeden hrac utratil mega
    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    LEDOFREDO: v hs nemuzes byt extra whale, ceny za ingame veci nerostou progresivne
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    HS zivej whales, ne studenti ktery resej jestli pre preorder jo nebo ne
    WANAH
    WANAH --- ---
    ONDRA_PATA: Studenti mají volno a letní brigády další prachy budou mít až před vánocema.
    Taky je potřeba nalákat je po letních radovánkách zpět ke strojům. :)

    Taky mi termín přišel divnej, ale čím víc o tom přemýšlím tím víc nacházím důvodů pro.
    WOTAR
    WOTAR --- ---
    ONDRA_PATA: Správný období to možná neni a proto udělali tenhle marketing s Jaraxxusem - bez toho by to tolik lidí nekoupilo i vzhledem k tomu, jak vypadaj nový karty. Před vánocema udělaj jinej deal, ale předpokládám, že v tomhle bonusu za nejvyšší preorder budou pokračovat, protože nějakej cardback pro většinu lidí fakt neni lákadlo.
    ONDRA_PATA
    ONDRA_PATA --- ---
    ja bych jim to i dal,ale pres prazdniny se mi to zrovna financne nehodi, protoze dovolena, tri svatby...
    nejsem si jistej,jestli je to spravny obdobi a pokud ano,proc? studenti maj volno a muzou sedet u kompu? v tom pripade bych to vydal cerven/cervenec...
    MPEGYNA
    MPEGYNA --- ---
    za mechjardu jsem jim chtel taky nasypat, ale maji to desne drahy i za usd. navic po steam slevach. sory jako. naposled jsem jim nasolil za c'thuny, z kterych jsem byl nadsenej.
    CUZMAN
    CUZMAN --- ---
    JJ je skvelej uz snim ownim :-D nehraje nekdo na Americas pokud jo pridejte si me prosim ja si to rozjedu i tam ale ne za love krome starting packu :-D
    LUCKY_BASTARD
    LUCKY_BASTARD --- ---
    WOTAR: MechaJarda je libovej
    WOTAR
    WOTAR --- ---
    LUCKY_BASTARD:
    KVIIIK: Já mám teda asi slabou vůli, ale nějak se mi zatim nedaří odolat tomu Jaraxxusovi, už jsem proti němu hrál a je libovej...:-D Zatim jsem teda nepředobjednal, ale vzhledem k tomu, že jsem nedávno v jiné slabší chvilce koupil 30 packů za nasyslené goldy, abych postavil taunt druida, tak možná ten preorder udělám, s Jaraxusem to vychází na 1700. Každopádně maj dobře vymyšlenej marketing, ty karty samy o sobě by mě teď teda nelákaly, Witchwood mi přišel nápadem zajímavější
    PHOBOS99
    PHOBOS99 --- ---
    UNLEASHEDD: nechápu... :(
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam