• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ROTTWEILERHearthstone : "wild hrajou zas jen loseri co nemaji na standard"
    CUZMAN
    CUZMAN --- ---
    A bude novej paladin hero ke koupi :-)
    CUZMAN
    CUZMAN --- ---
    CUZMAN: pry tam bude znova moznost koupit ty levny decky s drakama...
    _DOMINIK_
    _DOMINIK_ --- ---
    LORD_SHAPER: proti aggro deckum, obzvlast spicy kdyz ho vytocis z shadow essence :) navic se obcas muze stat, ze ti diky nemu vydrzi ty vyklonovany 1/1 bytosti i do dalsiho kola, jelikoz ma taunt a shield. urcite se ale da hrat i bez nej
    LORD_SHAPER
    LORD_SHAPER --- ---
    _DOMINIK_: k čemu ta je ten Zilliax?
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    _DOMINIK_: koukám na to už 2 tejdny na streamu a neláká mně to :D
    _DOMINIK_
    _DOMINIK_ --- ---
    uz jste nekdo zkousel toho OTK resurrect priesta?

    Asmodai's #1 Legend Zerek's OTK Big Priest (Boomsday) - Hearthstone Top Decks
    https://www.hearthstonetopdecks.com/decks/asmodais-1-legend-zereks-otk-big-priest-boomsday/

    ja to vcera zacal hrat a musim rict, ze to je po nekolika mesicich zas deck, ktery me opravdu bavi! neni to teda zrovna primocary na hrani a vyzaduje to spoustu legend (ja to hraju bez lyry a obsidian sochy, misto nich mam anduina a holy fire a rekl bych, ze to neni zmena k horsimu - obe ty karty uz mi vyhraly par her), ale ty hry jsou ohromne zabavny a ruznorody a zatim s tim mam az prekvapive vysoky win-ratio (dal jsem si asi 4 ucici hry na non-ranked a pak jsem zacal rankovat - z r5 na r3 jsem dojel se skore 9-1)

    idealkou (a tak trochu cilem decku) je mit na ruce 2 mind blasty (nebo nejakou kombinaci se smite-y), v osmem+ kole zahrat gallerii, vytocit oba zlevnovace, malygose a velena a dat souperi za 40+. samozrejme je to dost o RNG - nesmite zadnou z key karet liznout pred zahranim galerie (resp zlevnovace jo, ale je to pak kompikovanejsi), musite liznout galerii a dozit se jejiho zahrani. v realu se mi tenhle win nepodaril ani jednou :D

    vetsinu her vyhraju aniz bych galerii vubec zahral. obvykle se chvili branite, pokud je prilezitost tak trochu okusujete soupere, prubezne nabijite spellstony (shadow visions into shadow visions byva dost obvykly choice), polozite nejake big drop (lich kinga, malyho nebo velena), nechate je umrit a kdyz se naskytne okynko, zreanimujete nekolik pasiku a napalite souperi za kotel do hlavy
    alternativou je postupna vyhra na anduina nebo stupnujici se value z opakovane reanimovanych lich kingu

    uz jsem porazil treba shamana se dvema hexy na moje key prasatka (to je hodne blby, protoze pak reanimujete zaby) a trojitym seslanim shudderwocka, ale nejvic pysny jsem na vyhru na odd warriorem, ktery pochopitelne od zacatku budoval monstr zed (minimalne 50 armor si za tu hru pridal), jen aby zemrel v mem druhem fatigue kole, kdyz jsem konecne mel dostatecne pripravenou handu a sebral mu najednou asi 60 zivaku (spellstone into 3 fritky)
    CUZMAN
    CUZMAN --- ---
    Kdy nastanou ty zmeny?
    FVMOUNTIN
    FVMOUNTIN --- ---
    Hearthstone: 49 Minute Game of Complete Insanity
    http://www.youtube.com/watch?v=q1bt9klnM_U
    FEKASON
    FEKASON --- ---
    FLAD: z ranku 18 jsem dosel na 8. Big priesta jsem potkal jen jednoho, ve tretim kole mel pres coin Barnes a vytahl velena, ve ctvrtym uz ho revivoval a stejne dostal. Je potreba nabuffovat pres magnetic a umet tradeovat.
    FLAD
    FLAD --- ---
    FEKASON: Na jakym ranku to hrajes? Zkousel jsem to a vyhral jsem jen jednu hru a spadnul jsem na rank 20.

    Hlavni problem je, ze potkavam mix Big Priestu a Combo/mill roguny - proti obojimu je to v podstate autoloose, neudrzis vubec board. Sem tam spell hunter, ten se da, kdyz to dobre prijde...
    FEKASON
    FEKASON --- ---
    Pokud nekdo hrajete Wild, doporucuju Mech huntera. Momentalne mam 27-1 a i kdyz je treba tradovat a neni to tim padem tradicni SMORc, zavira to hry prakticky stejne rychle jako starej Facehunter :D

    ### Tvoje Mama
    # Class: Hunter
    # Format: Wild
    #
    # 2x (1) Clockwork Gnome
    # 2x (1) Cogmaster
    # 2x (1) Faithful Lumi
    # 2x (1) Mecharoo
    # 2x (2) Annoy-o-Tron
    # 2x (2) Fireworks Tech
    # 2x (2) Glaivezooka
    # 2x (2) Mechwarper
    # 2x (2) Quick Shot
    # 2x (2) Venomizer
    # 2x (3) Metaltooth Leaper
    # 2x (3) Spider Bomb
    # 1x (4) Jeeves
    # 2x (4) Piloted Shredder
    # 2x (5) Wargear
    # 1x (5) Zilliax
    #
    AAEBAR8CjhCggAMOjA+UD9sP4A+CEIUQkBDUEeL1Au/1Apn3Arn4Avb9AsyBAwA=
    #
    # To use this deck, copy it to your clipboard and create a new deck in Hearthstone


    AZIM
    AZIM --- ---
    TOMMY_: myslim ze si to pletes s wow armory, samozrejme ze by nebyl problem udelat nejakyho clienta co bude tohle zobrazovat z blizzardich DB ale proc to blizz delal, na to je zname mooooc dlouho, ani posranej deck tracket neni nativni ...
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    MATHES: tak to je naprd. Ja jsem mel pocit ze driv bylo na bllizard webu pritupny summary tvyho profilu. Jako na jakym levlu mas postavy a tak.. Ja prave v praci klienta nemam a hraju jenom na mobilu.. tak skoda.
    WENDEL
    WENDEL --- ---
    No mě přišlo poslední za květen, tak jsem myslel že to zrušili :D
    XINDL
    XINDL --- ---
    WENDEL: me to treba automaticky chodi do spamu
    MATHES
    MATHES --- ---
    WENDEL: ja nevim, ja to necetl, ani kdyz to chodilo:D
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    WENDEL: poslední mám 10.8. za July, ale už předtim se mi taky stalo, že vynechali měsíc/dva
    WENDEL
    WENDEL --- ---
    MATHES: Tobě to chodí? Mě už to pěkně dlouho nedorazilo
    MATHES
    MATHES --- ---
    TOMMY_: tohle vsechno je v pc klientu, afaik neni zadnej web, kde by ses mohl podivat na svoje stats. po konci sezony ti akorat prijde od blizzu mail s nejakejma statistikama
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    AHoj, da se nekde na webu zobrazit takovej ten player status. jako napriklad na jakym levelu mam jednotlivy hrzdiny, kolik mam celkove odehrano zapasu, kolik vyher chybi s danym hrdinou do ziskani bonusu 100 goldu atp. hraju prevazne na mobilu a tam tohle vubec neni.. dik
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam