• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ROTTWEILERHearthstone : "wild hrajou zas jen loseri co nemaji na standard"
    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    KAJJAK:

    takze lidicky meta se ustalila a ja vam pripominam svou uzasnou predpoved, mechatun se hraje u poloviny ras a to presne jak sem predpovidal pred expanzi :-)
    CUZMAN
    CUZMAN --- ---
    Ja dal LP Trunkse :-D
    K3BAB
    K3BAB --- ---
    MATHES: Ja davam Tylera, jednemu tam teraz nezobrazuje narodnost, asi reprezentuje sam seba! Ved oni asi vsetci museli odohrat strasne vela kym sa dostali na taky turnaj, asi to vedia hrat. Sintolol sa mi zda, ze je nejaky veteran. Paci sa mi ako ked refreshujem tu stranku, tak mi to tych sutaziacich zamiesa a najlepsie na tych fotkach su tie brutalne hracsky zalozene ruky! ^^ Hs championat mam rad.
    MATHES
    MATHES --- ---
    vybral jsem Sintolol, protoze mam pocit, ze uz jsem to jmeno nekdy nekde slysel
    MATHES
    MATHES --- ---
    XINDL: co je to za lidi? neznam jediny jmeno:D
    XINDL
    XINDL --- ---
    Opet nejaky packy zadarmo za Choose your champion. Ja dal Hatul, protoze se jako jedinej netvari jak uplnej kreten :D

    HCT Fall Championship
    https://playhearthstone.com/...us/esports/tournament/hct-fall-championship-2018/choose-your-champion
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    no Brode, no Morhaime .. opousteni tonouci se lodi, nebo naopak usvit novych, lepsich zitrku jak pro Blizz tak pro HS?
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    btw v nadchazejicim eventu se bude fasovat za login zlatej witch cauldron, coz je epic, takze 400 dustu pro kazdyho free
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    UNSEEN: Tak ten je aspoň good, dostal z classic setu je pohoda :)
    UNSEEN
    UNSEEN --- ---
    J4C0B1M: pyroblast :o)
    NAPOSPAS
    NAPOSPAS --- ---
    Ja vsecky goldeny (pokud mam teda normalni kopie) bez milosti tavim, takze prijemnych 600 dustu jako vzdycky :)
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    Co jste vůbec dostali? Hovno jako vždycky?

    Btw teď jsem prohrál vyhranou hru, protože si rogue z Hallucination vytáhl Glindu Crowskin a já mu to nemohl boardem o 1 hp zabít, pak už jely jenom echa (Giggling ofc), gj Blizzard

    TOMASEQ
    TOMASEQ --- ---
    MATHES: Jednu hru proti priestovi - byl moc rychlej a prislo mu to. Vetsina vzdava jak dostane prvni fist do hlavy:)
    MATHES
    MATHES --- ---
    TOMASEQ: uz se ti s tim povedlo prohrat? mne jeste porad ne:D
    TOMASEQ
    TOMASEQ --- ---
    MATHES: Funguje vyborne:-)))
    MATHES
    MATHES --- ---
    a uz jsem pochopil jak je to s fatigue (asi) - balik se doplni max jednou za kolo
    MATHES
    MATHES --- ---
    New king of the hill:D

    VESPER_INDIGO
    VESPER_INDIGO --- ---
    ARANIUS: Annoy-o-Tron je nejlepšejší jednotka ever! =^.^=
    ARANIUS
    ARANIUS --- ---
    Ja som si svoju zabavu uzil s touto kombinaciou:
    Paladin: Glow-Tron, Annoy-o-Tron, Microtech Controller, Annoy-o-Module, Giggling Inventor a Mimiron's Head

    Vyhral som hned prvu hru s magom :)
    SCHMEJDE
    SCHMEJDE --- ---
    Ja som si zlozil na brawl mage deck : babbling book, mana wyrm, open the gates, primordial, sorcerers apprentice a ice block a tiez som vyhral 2x proti priestom.. Jeden nevedel zakoncit s nabitym 58/58 minionom.
    Vcelku som sa zabavil na tom
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam