• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ROTTWEILERHearthstone : "wild hrajou zas jen loseri co nemaji na standard"
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    J4C0B1M: kdyby byl zájem, tak prodám.
    UNCLE_JIMBO
    UNCLE_JIMBO --- ---
    takový věci se neprodávaj
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    Škoda, že už víc jak rok hraju max na daily win a na areny seru, mám lvl 540, 9x golden class, L cardback, Rare Powercore cardback, 296 golden common karet, 187 rare, 63 epicků, 24 legendarek, celkově mám 463 epiků, 208 legendarek. Chybí mi jen udělat toho murloc hrdinu a dojet adventury na Heroic na další cardbacky, Wowko do legionu + 40k goldů, Diablo para cca 1400 + Necro, Hots cca 15-20 skinů :-/ to by byl samej scammer kdybych to někam hodil
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    LEDOFREDO: ne nevěřim, proto se ptám tady, chci vědět jestli někdo prodával, kde a za kolik...

    MATHES: https://www.playerauctions.com/...stone-account/?SortField=highest-price-act&PageSize=30&PageIndex=1

    Hearthstone Account - Buy & Sell Securely At G2G.com
    https://www.g2g.com/hearthstone-global/account-20740-21548

    CUZMAN: nikdy bych to rozhodně neprodával za CZK a nejsem naivní, že bych to někam hodil a lidi se hned mohli přetrhnout
    CUZMAN
    CUZMAN --- ---
    To je jen haluz... Galdraxi z toho nic nevycucnes

    Dobrý den, prodám battlenet účet s nepoužitým battle tag changer!. Na účtu se nachází WoW Legion, Destiny 2, Diablo 3 + Reaper of Souls, Warcraft 3 a hlavně Heartstone (aktivně hráno 3 roky). Zde je 172 legendary karet, z toho 5 zlatých. S acc hitnuto více jak 20x legenda (jak standard, tak wild). Nachází se zde všechny adventury a datadisky až po nejnovější boomsday. Jsou zde otevřené i bonusové skiny: Lunara, Liadrin, Tyrande, Maiev, Morgl, Mecha-Jaraxxus a Nemsy + Arthas (hodnota HS účtu cca 80000kč)

    Cena:
    3 990 Kč
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    verite tomu ze nekdo da tedka za HS account 1500 € jo ? wake up dreamers :)
    MATHES
    MATHES --- ---
    J4C0B1M: podle jakych stranek?
    CUZMAN
    CUZMAN --- ---
    Mam tam co mathes a dokonce neco navic tak bych bral taky 1500e :-D
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    MATHES: No já bych za něj chtěl tak 1500e, ale podle dvou stránek je to docela ok cena

    WENDEL: Kolik ti nabízeli nejvíc?
    CUZMAN
    CUZMAN --- ---
    Chce nekdo koupit muj ucet? :-D
    MATHES
    MATHES --- ---
    ale vzhledem k tomu, ze na tom ucte je HS (hodne dobrej cardpool), OW (spousta skinu), D3 (s necromancer packem) a Destiny 2, tak by to musela bejt hodne dobra nabidka:)
    MATHES
    MATHES --- ---
    J4C0B1M: kdyby byla dobra nabidka, tak bych o tom mozna premyslel:)
    WENDEL
    WENDEL --- ---
    J4C0B1M: Já se o to snažil, ale ničemu nevěřim, takže jsem chtěl jen osobní předání praha nebo únl... Sejdem se, změní se heslo, mail, výměna za prachy.. Deal. Nikdo z těch co se mi ozvali to takhle nechtěl a furt na mě zkoušeli nějaký pofidérní způsoby platby co ani neznám.

    Takže hraju dál :D
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    Prodával tu někdo teda ten účet?
    CUZMAN
    CUZMAN --- ---
    GALDRAXI POTREBUJU TE MAM 2x W&L...
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    AZIM: když mi za Cat udělal 2x-3x boardclear v po sobě jdoucích kolech v 4 hrách za sebou tak jsem se na to vysral, 1 karta zahraješ Highmane, má SWD, hraješ kolem SWP, má 2 karty...SWD

    vzal jsem mága a 2. hra win a tu první jsem ukončil, protože jsem udělal misplay
    AZIM
    AZIM --- ---
    J4C0B1M: cat napoprvé, pirát na třetí pokus a which zatím nemám, vážně je to s ní nejvíce easy
    NAPOSPAS
    NAPOSPAS --- ---
    Neni to PvP brawl :)
    A je docela v pohode, prvni hru bossak zaskoci, ale pak uz si to staci pohlidat a pokud to nedojde uplne tragicky, tak jde rozsekat v klidku
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    CUZMAN: ale hovno jisti, strašná mrdka tenhle brawl
    CUZMAN
    CUZMAN --- ---
    Kocicka to jisti... :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam