• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ROTTWEILERHearthstone : "wild hrajou zas jen loseri co nemaji na standard"
    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    myslim ze 10 a vice jich tam ten deck dostat umi...
    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    MATHES:

    jsou i varinaty kd etech bomb do baliku dostanes fakt hodne, treba tady mrkni https://hsreplay.net/replay/7kzHQYfKTcHKLje5Uau4GJ
    MATHES
    MATHES --- ---
    DEINEIGE: Znovu - vysvetli mi jak ten deck muze "stackovat armor a hrat bomby" kdyz jsou tam presne 4 karty co umi generovat bomby?
    DEINEIGE
    DEINEIGE --- ---
    opet jsem potak warra...do 9 kola nic jineho ney shield block a armor up a 2 shuffle bomb pres weapon...booooring
    DEINEIGE
    DEINEIGE --- ---
    MATHES: to rozhodne ne, ale vehemente ten deck obhajujes..tak se ptam...v cem je to tak tezke?
    MATHES
    MATHES --- ---
    DEINEIGE: udelej si samostudium, nejsem tvuj poskok:)
    DEINEIGE
    DEINEIGE --- ---
    MATHES: rekni mi to pointu toho super premysliveho decku
    MATHES
    MATHES --- ---
    DEINEIGE: ses tak strasne mimo, ze nema smysl se s tebou ani bavit. postav si to, zahraj si s tim par her a pak prijd diskutovat.
    DEINEIGE
    DEINEIGE --- ---
    nevim stackovat armor a jen shufflovat bomby a kdy nevim, tak dr.Boom..mi prijde hodne brainless
    MATHES
    MATHES --- ---
    DEINEIGE: ten deck hraje 4 karty co umi dat do decku bombu (+ RNG pokud vytoci z booma, nebo discover). vysvetli mi prosim, jak ten deck umi "stackovat armor a hrat bomby"

    ten deck je hodne veci, ale fakt neni brainless - coz by ti bylo jasny, kdybys s tim deckem odehral alespon jednu hru nez tady zacnes vykrikovat ubreceny kraviny:)
    DEINEIGE
    DEINEIGE --- ---
    MATHES: a brainless boom warrior se prihlasil =))...
    MATHES
    MATHES --- ---
    lol boom warrior je brainless deck...

    to je zas slzavy udoli tady
    DUHAR
    DUHAR --- ---
    DUHAR: hlavne tak ** debilne dlouha hra, a nakonec takovej facepalm..
    DUHAR
    DUHAR --- ---
    DEINEIGE: pres darkest hour (destroy friendly minions, summon same # minions from deck) skrze imp tokeny tahas big minions z decku

    [RoS] Wild's Darkest Hour - Hearthstone Decks
    https://www.hearthpwn.com/decks/1263844-ros-wilds-darkest-hour


    ARANIUS: vcera mi jeden sebral usmev z tvare s thief rogunou v brawlu (s espionage + cuttlass ty bomby tolik nebolej)
    cekal jsem mix kajjak big warr + bombs, ale nejak jsem se nedopocital te nove legendarky discover 2×5 cards, malem se zamotal do vlastni Tess, a hlavne a predevsim, zbytecne brzo odpalenej shrinking ray;)
    DEINEIGE
    DEINEIGE --- ---
    _KOFILA_: nahod deck
    DEINEIGE
    DEINEIGE --- ---
    ARANIUS: na to uz davam automaticky concede..stackovat armor a davat bomby...a furt jsou na r5 ..cool deck
    _KOFILA_
    _KOFILA_ --- ---
    WILD
    Co říkáte na Darkest Hour? Vzal jsem to bez prohry z R12 na R5... Hodně funny deck...
    ARANIUS
    ARANIUS --- ---
    DEINEIGE: Ten bomb warrior je ozaj brainless deck, bez akejkoľvek snahy ta dokáže zabiť, stačí aby zdržiaval a ono tie bomby ta dostanú ...
    DEINEIGE
    DEINEIGE --- ---
    druidske smeti a brainless boom warrior
    _DOMINIK_
    _DOMINIK_ --- ---
    DOOMGUY: ja tam hraju 2x force i cenaria. toho ale primarne proto, ze jsem jeste nemel prilezitost ho kdekoli hrat. jinak bych ho spis nehral. lepsi je treba ten twinspell za 8, by far
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam