• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ROTTWEILERHearthstone : "wild hrajou zas jen loseri co nemaji na standard"
    HS Battlegrounds maji vlastni klub: [ Hearthstone Battlegrounds ]
    HS Mercenaries maji vlastni klub: [ Hearthstone Mercenaries ]

    KAJJAKovy decky davejte na hearthpwn az pote co s nima udela legendu. Diky.

    update:
    Říjen 2021 - furt nic
    Leden 2020 - ještě ne




    Jedná se o online sběratelskou karetní hru od Blizzardu, která je dostupná pro Windows, Mac a iPad, iPhone a Android a odehrává se ve světě Warcraftu.

    Chcete si zahrat pratelsky turnaj na semi-competetive urovni?
    Certifikovana NYX liga je tady prave pro vas: [ Hearthstone - Okresni prebor ]
    rozbalit záhlaví
    DEINEIGE
    DEINEIGE --- ---
    MATHES: rekni mi to pointu toho super premysliveho decku
    MATHES
    MATHES --- ---
    DEINEIGE: ses tak strasne mimo, ze nema smysl se s tebou ani bavit. postav si to, zahraj si s tim par her a pak prijd diskutovat.
    DEINEIGE
    DEINEIGE --- ---
    nevim stackovat armor a jen shufflovat bomby a kdy nevim, tak dr.Boom..mi prijde hodne brainless
    MATHES
    MATHES --- ---
    DEINEIGE: ten deck hraje 4 karty co umi dat do decku bombu (+ RNG pokud vytoci z booma, nebo discover). vysvetli mi prosim, jak ten deck umi "stackovat armor a hrat bomby"

    ten deck je hodne veci, ale fakt neni brainless - coz by ti bylo jasny, kdybys s tim deckem odehral alespon jednu hru nez tady zacnes vykrikovat ubreceny kraviny:)
    DEINEIGE
    DEINEIGE --- ---
    MATHES: a brainless boom warrior se prihlasil =))...
    MATHES
    MATHES --- ---
    lol boom warrior je brainless deck...

    to je zas slzavy udoli tady
    DUHAR
    DUHAR --- ---
    DUHAR: hlavne tak ** debilne dlouha hra, a nakonec takovej facepalm..
    DUHAR
    DUHAR --- ---
    DEINEIGE: pres darkest hour (destroy friendly minions, summon same # minions from deck) skrze imp tokeny tahas big minions z decku

    [RoS] Wild's Darkest Hour - Hearthstone Decks
    https://www.hearthpwn.com/decks/1263844-ros-wilds-darkest-hour


    ARANIUS: vcera mi jeden sebral usmev z tvare s thief rogunou v brawlu (s espionage + cuttlass ty bomby tolik nebolej)
    cekal jsem mix kajjak big warr + bombs, ale nejak jsem se nedopocital te nove legendarky discover 2×5 cards, malem se zamotal do vlastni Tess, a hlavne a predevsim, zbytecne brzo odpalenej shrinking ray;)
    DEINEIGE
    DEINEIGE --- ---
    _KOFILA_: nahod deck
    DEINEIGE
    DEINEIGE --- ---
    ARANIUS: na to uz davam automaticky concede..stackovat armor a davat bomby...a furt jsou na r5 ..cool deck
    _KOFILA_
    _KOFILA_ --- ---
    WILD
    Co říkáte na Darkest Hour? Vzal jsem to bez prohry z R12 na R5... Hodně funny deck...
    ARANIUS
    ARANIUS --- ---
    DEINEIGE: Ten bomb warrior je ozaj brainless deck, bez akejkoľvek snahy ta dokáže zabiť, stačí aby zdržiaval a ono tie bomby ta dostanú ...
    DEINEIGE
    DEINEIGE --- ---
    druidske smeti a brainless boom warrior
    _DOMINIK_
    _DOMINIK_ --- ---
    DOOMGUY: ja tam hraju 2x force i cenaria. toho ale primarne proto, ze jsem jeste nemel prilezitost ho kdekoli hrat. jinak bych ho spis nehral. lepsi je treba ten twinspell za 8, by far
    DOOMGUY
    DOOMGUY --- ---
    jen teda obecne, cenarius je bez rampy asi moc pomalej pro ten deck, ze. ale co force of nature? je spatna?
    DOOMGUY
    DOOMGUY --- ---
    dik za tip ohledne druidskyho smeti, to je presne my kind of bullshit deck. jsem to zas po mesicich stahnul
    _DOMINIK_
    _DOMINIK_ --- ---
    KAJJAK: tezko rict, ja zatim stihl jen 6 her, takze malej vzorek. burn mag byl ale easy win, beast hunter celkem taky. prohru mam jednu: mirror, kde mel souper v prvnich osmi kartach oba swipy. kolem druhyho jsem se rozhodl vubec nehrat, protoze mel rychlejsi draw. a vsechno mi tim poklidil
    FLAD
    FLAD --- ---
    Já teď došel na rank 15 se Silence Priestem. Je to relativně levný deck a překvapivě hratelný. Vůbec já mám tyhle začátky rád, málo netdecků, hodně experimentů, teda alespoň kolem ranku 15...
    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    _DOMINIK_:

    jj, je to hodne OP deck pro kterehokoli controla... Jak si to stoji proti agrum? je to hratelne?
    _DOMINIK_
    _DOMINIK_ --- ---
    tak ja hlasim, ze jsem na rank 5 v pohode dosel s "druidskym smetim". muzu jen doporucit, jen to zas neco trochu novyho a zabavnyho. a jako bonus si budete warrior boredom controly davat k svace :)
    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    Jinak na ranku 6 hlasim vozovou hrabu druidskeho smeti, z 5 her 4 druidi...

    tak sem se nasral a nasadil tezky kalibr, milion board clearu a BIG tela je konecne zchladi :D https://hsreplay.net/replay/VmpcyacGFHxJJDkymoNAAM

    a plati to zda se na vsechny kokotske decky ktere sypou smeti na board, hodne vtipne bylo, ze vsechny ctyri zbrane co maji aktivovat Deadly arsenal mi do 7 tahu prisly na ruku :-D
    Kajjak vs. Bigg - HSReplay.net
    https://hsreplay.net/replay/3mUnZTxfgv4Cksg9ifs4GG



    DOCKINEZ:

    tak at da zadost a hrajem
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam