• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ROTTWEILERHearthstone : "wild hrajou zas jen loseri co nemaji na standard"
    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    maximalni pocet tahu by v teto mete teda mohli zvednout, kazdej druhej dava do decku 10 karet a pak to po hodine hry konci plichtou :D https://hsreplay.net/replay/xivZu3q5ASZCafkY2TXET6
    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    MATHES: ja se bavil o seaforium bomber 2x a o souperove decku
    MATHES
    MATHES --- ---
    KAJJAK: 14. od minuly expanze jsem to vubec nehral, takze se pomalu prokousavam od 20.
    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    MATHES:

    na jakem ranku s tim hrajes?
    MATHES
    MATHES --- ---
    (a neni to muj deck jen pro jistotu dodavam:))
    MATHES
    MATHES --- ---
    ZAPPO: tu prvni verzi decku jsem trochu tunil, tady jedina karta, kterou si nejsem uplne jistej je Greenskin, premejslim, ze tam misto nej dam tu zminovanou "discover 5 - make 2 copies of each your deck"


    ### Da Bomb
    # Class: Warrior
    # Format: Standard
    # Year of the Dragon
    #
    # 2x (1) Eternium Rover
    # 2x (1) Omega Assembly
    # 2x (1) Town Crier
    # 2x (2) Loot Hoarder
    # 2x (2) Slam
    # 2x (2) Warpath
    # 2x (3) Augmented Elekk
    # 2x (3) Clockwork Goblin
    # 1x (3) Rabid Worgen
    # 2x (4) Omega Devastator
    # 2x (4) Wrenchcalibur
    # 2x (5) Brawl
    # 1x (5) Captain Greenskin
    # 1x (5) Darius Crowley
    # 2x (5) Dyn-o-matic
    # 1x (5) Zilliax
    # 1x (7) Blastmaster Boom
    # 1x (7) Dr. Boom, Mad Genius
    #
    AAECAQcGyAO67ALN7wKS+AKggAOblAMMS/sBsgid8AKb8wKD+wKe+wKz/AL1gAOXlAOalAOSnwMA
    #
    # To use this deck, copy it to your clipboard and create a new deck in Hearthstone
    MATHES
    MATHES --- ---
    NYRLEM: ja jsem taky nikdy nikde nerekl, ze ten deck je OP:)

    ta varianta co hraju ja je tempo deck, kterej transformuje do controlu/comba.

    nutne potrebujes tlacit na zacatku hry tempo, protoze se fakt neda spolehat na to, ze soupere zabijes bombama.

    kazdej matchup je uplne jinej, musis velmi rychle vedet jestli ses aggro nebo control a taky musis prubezne upravovat game plan. hraju verzi bez ty legendy co ti nahradi deck 10ti kartama a tak vim, ze lategame musim zas prepnout do aggro mode a alespon se pokusit hru zavrit pred fatigue, protoze nemam infinite value (hero card neni spolehliva value)

    uprimne si myslim, ze je to nejlepsi midrange deck a vsechny ostatni midrange s tim docela krajim. super fast agrro a super heavy control jsou strasne tezky hry. pokud s aggrem drzis krok do 6. kola, tak ses v klidu a pokud controlu dokazes narezat za 10-15 behem prvnich 6ti kol (bez bomb) tak se cejtim taky docela favourite.

    vcera jsem hral skvelou hru proti mech cwarrovi a vyhral jsem na to, ze jsem v HP nasel kolem 15. kola Mechathuna a od ty doby ho drzel, kdyby doslo do fatigu, kam to samozrejme doslo a diky tomu jsem vyhral.

    klasickej brainless deck proste
    NYRLEM
    NYRLEM --- ---
    MATHES: se divim, ze te este bavi diskutovat .. jinak ten tvuj warr je pro me dobrej matchup, hraju control combo maga, combo na zabijeni soch vymenou za random potvory a obvykle me bomby dodelat nestihnou, s alexstrazsou navic muzes natimovat lifegain .. handlock se zase hraje s jaraxusem. Proti cemu mas vlastne dobrej matchup? Me prijde, ze jedina karta v decku, co opravdu vyhrava hry je dr. boom hrdina..
    DUHAR
    DUHAR --- ---
    ONDRA_PATA: jj, telefon v posledni dobe zlobi, presne jak popisujes. obvykle uz ani nestiha recconnect. (lost due to dc)
    jeste to dela hrozny boty u automaticky "standardizovanejch" baliku, protihrace losuje tisic let a seka se, idealne v druhem kole (android)
    ONDRA_PATA
    ONDRA_PATA --- ---
    zlobi to nejakou dobu,cca mesic zpet, nekomu na mobilu? ted jsem mel treba 2x trech hrach zasek.cekam co se deje a vidim,ze nic.tak hru shodim,zapnu,reconnect a frajer na boardu ve 4. kole boostly beadty.takze concede...
    uz jsem takhle projel urcite 10 ranked her.
    driv to nedelalo (iphone 7 s nejnovejsim ios)
    MATHES
    MATHES --- ---
    ONDRA_PATA: druidsky smeti - token druid (jiz brzy znam jako "the new cancer on the block")

    Co zkouset - je toho mamon. Ted to momentalne vypada, ze kazda classa ma na standard alespon 2 viable straty

    Druid - token, heal
    Hunter - spell, dr mech
    Mage - big hand, tempo
    Paladin - dragon, big
    Priest - silence, reanimate
    Rogue - "other class", lackey
    Shaman - murloc, value control
    Warlock - token, zoo
    Warrior - boom, mech control

    takze si z toho vyber co se ti libi nejvic

    wild netusim
    ONDRA_PATA
    ONDRA_PATA --- ---
    pochlubte se nejakym dobry a zabavnym deckem.
    treba se tu mluvi o druidim smeti,ale jak ten deck vypada?
    co je ted fun a dobry? ja bych zkusil postavit nejakej standart sobe,wikd brachovi...malo casu na studovani a zkouseni desitky decku.
    spis si chci vyzkousetnovy moznosti,na ladder kaslu
    ONDRA_PATA
    ONDRA_PATA --- ---
    _KOFILA_: ja taky! :)
    _KOFILA_
    _KOFILA_ --- ---
    QUARATH: rikas ze mam zlatyho Darknesse vytahnout na stul? ;)
    MATHES
    MATHES --- ---
    QUARATH: ano
    MATHES
    MATHES --- ---
    KAJJAK: ta 3/4 co duplikuje umi generovat bombu sama od sebe?

    to, ze si vytahnu bomb mecha z discover spellu, nebo ability fakt neni konzistentni tak, abych do 9. kola mohl hrat jenom bomby a armor.
    QUARATH
    QUARATH --- ---
    Nevite, co se stane, kdyz Muckmorpher zkopiruje The Darkness? Bude Dormant?
    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    MATHES:

    bavil ses o to, ze tam jsou 4 karty co umi generovat bomby, ja v tehle verzi vidim tech karet proste vice nez 4, ty ne ? :-)
    MATHES
    MATHES --- ---
    KAJJAK: ano, hrajes tam kolem ty 3/4 co bomby klonuje a mas moznost pres discover najit tu 3/3 co hazi bombu. jak to s cim souvisi?
    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    myslim ze 10 a vice jich tam ten deck dostat umi...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam