• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ROTTWEILERHearthstone : "wild hrajou zas jen loseri co nemaji na standard"
    AZIM
    AZIM --- ---
    KAJJAK: na PC taky ne, android ok, už od včerejška cca 23h
    ONDRA_PATA
    ONDRA_PATA --- ---
    jen tak ze srandy jsem slozil mlady myho oblibenyho buffadina,z toho co ma. a z r20>r15 jen 3 prohry

    ### Buffer
    # Class: Paladin
    # Format: Wild
    #
    # 2x (1) Smuggler's Run
    # 1x (1) Swamp Dragon Egg
    # 1x (2) Annoy-o-Tron
    # 2x (2) Flash of Light
    # 2x (2) Grimestreet Outfitter
    # 1x (2) Immortal Prelate
    # 1x (3) Aldor Peacekeeper
    # 1x (3) Benevolent Djinn
    # 1x (3) Bronze Herald
    # 1x (3) Call to Adventure
    # 1x (3) Devilsaur Egg
    # 1x (3) Ironbeak Owl
    # 1x (3) Paragon of Light
    # 1x (3) Sword of Justice
    # 1x (3) Wickerflame Burnbristle
    # 2x (4) Chillblade Champion
    # 2x (4) Consecration
    # 1x (4) Zandalari Templar
    # 1x (5) Farraki Battleaxe
    # 2x (5) Grimestreet Enforcer
    # 2x (6) Spikeridged Steed
    # 1x (6) Val'anyr
    # 1x (7) A New Challenger...
    #
    AAEBAZ8FEKICgwWPCYUQvL0Cq8ICsukCt+kC/vMC6vcC3oYD44YD5oYD0ooDrZQDtJsDB9wDs7sClbwC97wCiMcC99AC7IYDAA==
    #
    # To use this deck, copy it to your clipboard and create a new deck in Hearthstone
    ONDRA_PATA
    ONDRA_PATA --- ---
    KAJJAK: na mobilu jo,na pc nevim
    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    jde vam hs? pise jen install a po kliku hazi chybu :( nejake reseni?
    WENDEL
    WENDEL --- ---
    AZIM: jj, jen tam je větší šance právě na ty mage karty. Něco podobnýho zkusím postavit, dost se mi to líbí :) díky
    AZIM
    AZIM --- ---
    WENDEL: jinak minimálně 5/5 body z toho dvakrát vypadne, taky jsem měl ty 5/2 charge a 4/5 divine shield taunt nebo 2/2 dr. mech že kterého bylo 7/7 mech tělo na které jsem další kolo hodil ziliaxe a heal Rush za 10 ... s kadgarem je to ještě vlhčí sen páč ten board je x2, párkrát z něj ani není full value protože se to na board nevejde
    AZIM
    AZIM --- ---
    WENDEL: to jsou všechny 6dropy, ne jen mage, já to hral takhle a roguna 2 nebo 3 krát překvapivě easy win, máš tam tři weapon removal karty, Rogue matchup lovis v mulliganu primárně ty
    WENDEL
    WENDEL --- ---
    AZIM: vypadá to dobře, jak moc to přežije Rogue nástup? Co power of creation? mage 6dropy jsou dost hrozný, navíc negativní synergie s book of spectres. Nevyplatí se místo jednoho druhej Astromancer?
    AZIM
    AZIM --- ---
    ONDRA_PATA: whizbang = 18 posledních decků made by Blizzard, prostě ten levej když se koukáš ti to nedá, prostředí a pravý pro každou class
    _KOFILA_
    _KOFILA_ --- ---
    ONDRA_PATA: covece me s nim na R5 kraji priesti jak maslo... vibec mi prijde ze na tom wildu jsou jen big priesti a obcas strasak chudak pirate warr;)
    ONDRA_PATA
    ONDRA_PATA --- ---
    _KOFILA_: to jsem bohuzel presel.podivam se na ten nabizenej.
    jinak c’thun rogue dokaze na wildu porad prekvapit :)
    _KOFILA_
    _KOFILA_ --- ---
    ONDRA_PATA: nevim jestli vsechny ale nektere tam jsou... vzdy kdyz s tim balikem vyhrajes napise ti to jak se jmenuje a kde ho najdes, resp. kde si ho vycraftis...
    ONDRA_PATA
    ONDRA_PATA --- ---
    hloupa otazka, whizbang dava decky random z tech tri moznosti, co mas, kdyz si jdes vytvorit novej deck?
    dostal jsem od nej dragon warra a dost me bavil. jde mi o to,jestli je ten treti z ty nabidky.
    snad je to pochopitelny
    DUHAR
    DUHAR --- ---
    Oh, mighty Gods of RNG!
    Dneska litaj slupky, Prophet Velen z brawlu a jeste Boommaster Flark za log! Yeeah!

    _DOMINIK_: takze vitej na palube BOOOM! decku
    BARTOK
    BARTOK --- ---
    Můžu Harrisna nahradit Arugalem?
    AZIM
    AZIM --- ---
    rank 10 > 7 a tri hvezdy ... decktracker 8:1, ted jsem chytil dvakrat shamana co silene cheatuje manu a zahraje klidne 6x jednoho miniona, jednou jsem to ustal ze se mu to odpojilo a podruhe me uz dostal, asi jsem se prokousal nekam do spatna a uz to dneska hrat nebudu ale zkuste to dokavad to kraji postup z desitky

    ### BIGmac
    # Class: Mage
    # Format: Standard
    # Year of the Dragon
    #
    # 2x (2) Acidic Swamp Ooze
    # 1x (2) Book of Specters
    # 2x (2) Firetree Witchdoctor
    # 1x (2) Khadgar
    # 1x (2) Sunfury Protector
    # 1x (3) Arcane Intellect
    # 2x (3) Conjurer's Calling
    # 2x (3) Messenger Raven
    # 1x (4) Arcane Keysmith
    # 2x (4) Scaleworm
    # 2x (4) Twilight Drake
    # 1x (5) Dragonmaw Scorcher
    # 1x (5) Harrison Jones
    # 1x (5) Rotten Applebaum
    # 1x (5) Zilliax
    # 1x (6) Safeguard
    # 1x (7) Astromancer
    # 2x (7) Crowd Roaster
    # 2x (8) Power of Creation
    # 1x (10) Kalecgos
    # 2x (12) Mountain Giant
    #
    AAECAf0EDKsE+waQB77sAs7vAsXzAsP4AqCAA+yJA8CYA5aaA4qeAwmKB+EHjQiJ8QLoiQPolAPnlQODlgOgmwMA
    #
    # To use this deck, copy it to your clipboard and create a new deck in Hearthstone
    _DOMINIK_
    _DOMINIK_ --- ---
    _DOMINIK_: ### BOOOM!
    # Class: Hunter
    # Format: Standard
    # Year of the Dragon
    #
    # 2x (1) Mecharoo
    # 2x (2) Bomb Toss
    # 2x (2) Dire Wolf Alpha
    # 2x (2) Fireworks Tech
    # 2x (2) Upgradeable Framebot
    # 2x (2) Venomizer
    # 2x (2) Whirliglider
    # 2x (3) Spider Bomb
    # 2x (3) Ursatron
    # 2x (4) Explodinator
    # 2x (4) Replicating Menace
    # 1x (5) Leeroy Jenkins
    # 1x (5) Necromechanic
    # 2x (5) Wargear
    # 1x (5) Zilliax
    # 2x (6) Missile Launcher
    # 1x (7) Boommaster Flark
    #
    AAECAR8ErwTh9QLw9QKggAMN2Qfg9QLi9QLv9QK5+AKR+wKY+wKo+wK8/AL2/QKJgAPMgQO2nAMA
    #
    # To use this deck, copy it to your clipboard and create a new deck in Hearthstone
    _DOMINIK_
    _DOMINIK_ --- ---
    dost mozna to bude jen statisticka odchylka, ale v soucasny metagame mam zatim jasne nejvetsi uspechy s mech hunterem. coz je super, protoze na hunterovi mam jasne nejmin winu a je fajn, ze je tudiz konecne nejaky hunter deck, ktery me bavi a pritom to neni v ranked hrozne underpowered

    postavil jsem to napul na bomby a napul na deathrattle. jelikoz na svym ranked (aktualne jsem dolezl z r5 na r3) potkavam predevsim token druidy, snazil jsem se to ladit tak, abych mel solidni early krivku a karty proti go-wide strategiim. a reknu vam, ze kdyz nalepite na missile launcher druhy missile launcher (nebo poison), tak druidovi zbydou jen oci pro plac. zvlast kdyz dalsi kolo pristane Boommaster Flark :D

    proti zbytku fieldu se snazim primarne tlacit. pokladat mechy, podle potreby je magnetit a kdyz se nahromadi bomby, strcit mezi ne treba direwolfa a pustit souperi zilou. zatim jsem s tim 7-0 (coz je pro me osobne teda velky prekvapeni, jsem to stavel spis jen jako takovy pokus)
    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    maximalni pocet tahu by v teto mete teda mohli zvednout, kazdej druhej dava do decku 10 karet a pak to po hodine hry konci plichtou :D https://hsreplay.net/replay/xivZu3q5ASZCafkY2TXET6
    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    MATHES: ja se bavil o seaforium bomber 2x a o souperove decku
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam