• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ROTTWEILERHearthstone : "wild hrajou zas jen loseri co nemaji na standard"
    FVMOUNTIN
    FVMOUNTIN --- ---
    KAJJAK: v tuhle chvili je v metě jediný aggro deck a to je carpet lock

    A samozřejmě jsem mluvil o průměru, občas prostě aggro není dobré. A jakýkoliv deck kde je cílem zabít protivníka je obviously combo deck.
    FIKOTEK
    FIKOTEK --- ---
    MATHES: 9.5. se to dozvis.
    MATHES
    MATHES --- ---
    kdy uz konecne bude ten single player content?
    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    ZAPPO:

    no ja se prave zarazim nad tim ze jsou castejsi kdyz mechathun na stejne tri karty zabiji za kolo :-)
    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    ZAPPO:

    ale proti mechathunovi ta vraceci nevyhraje skoro nikdy tak proc ji hrat? Mam s tim co vraci karty do decku skoro 100% winrate, jen jedenkrat mi vytahnul primo z decku mechathuna tim mechem s tauntem tak to vyhral...


    FVMOUNTIN:

    ja ti nevim, ale agrro me moc nedava pokud teda nazyvas mechathuna combo, proti agru tam mam milion healu a armoru... Nejvetsi problem mi dela mech hunter...
    FVMOUNTIN
    FVMOUNTIN --- ---
    KAJJAK: navíc, umožňuje control dekům hrát draw, který potřebují proti midrange, aggro atp. aniž by pak prohráli control match-up

    Mechathun deck není control warrior, ale combo warrior a combo>control>midrange>aggro>combo>a znova dokola

    Proto vyhravaš s Mechathun warriorem proti control warriorovi.
    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    chapete proc vsechny warrior decky hraji pridani 10 karet do decku?

    ja je jednoduse rusim mechathunem, winrate 100% proti vsem warriorum :D

    Kajjak vs. Patreg - HSReplay.net
    https://hsreplay.net/replay/HmZMGWrnD4Q3ELkxAuDDs7
    Kajjak vs. Kharmas - HSReplay.net
    https://hsreplay.net/replay/NbVhK85uuU4HipnRGsSVLQ
    BEREGOND
    BEREGOND --- ---
    _DOMINIK_: Me se tohle bohuzel deje taky.
    NAPOSPAS
    NAPOSPAS --- ---
    Me to moc bavilo hned po expanzi, prvnich par dni super, pak me to zacalo silene srat a tedka uz zase jen plnim daily a cekam na solo mode :)
    CUZMAN
    CUZMAN --- ---
    Me ta hra uz nebavi :-D
    _DOMINIK_
    _DOMINIK_ --- ---
    tak me zrovna HS fakt neskutecne vytrolil. nekdo z vas uz tu taky zminoval, ze mu HS pravidelne pada. u me se to deje taky (hraju vyhradne na mobilu, na wifi). typicky to vypada tak, ze souper prekvapive dlouho "premysli". a pak si uvedomite, ze uz mu mela spustit EOT snura. appka se sama nereconnectne. to se delo pred tim - HS si samo vsimlo, ze jste disconnected a samo vas reconnectlo, v drtive vetsine uspesne. to se mi tak dva, tri mesice zpatky ale nejak rozesralo a ted uz se proste HS odpoji "potichu" a cekate donekonecna (respektive dokud vam nedojde, ze je neco spatne). kdyz zkusite vypnout a zapnout appku, v drtive vetsine uz vam po pripojeni jen suse oznami, ze jste prohrali "due to dicconnect". asi jen jednou jsem se stihl i dostat zpatky do hry, s tak jednim az dvema zmeskanymi koly a horici snurou (prohral jsem, ofc)

    dneska jsem hral ranked r3, dlouha hra proti combo rogune (zajimavy deathrattle recruit deck) a dlouho se mi ji nedarilo ubit. ale nakonec jsem to zlomil a souper predal kolo bez tauntu na stole, takze jsem mel jisty win v tomto kole, dokonce i s luxusnim asi deseti-damagovym overkillem. stihl jsem polozit zbran a pak appka potichu disconnectla, protoze zadnou dalsi akci jsem uz udelat nemohl. tak okamzite vypnuti a restart. appka se ale loadovala neskutecne dlouho, prepokladam ze proste jen cekala, dokud to neprojedu. a tak se i stalo. kdyz konecne nabehla, tak uz jen suchy game loss report. tudiz ztrata dvou hvezdicek, na r3 celkem potesi :/
    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    Mam deck co ma furu AoD a armoru proti decky se smetim ale poradi si i s controlem

    minimalne control warry to zatim trolli se 100% uspechem :D
    Kajjak vs. Bangladoschi - HSReplay.net
    https://hsreplay.net/replay/HwjscHdaDcW9ovpj4g47pS
    Kajjak vs. farfu4ure - HSReplay.net
    https://hsreplay.net/replay/V7Hv33EQTEUq7yMNnQGpWM
    Kajjak vs. Vgta - HSReplay.net
    https://hsreplay.net/replay/NY9JJBFZdVrRhphgKaE7N9
    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    uz to slape i na pc
    AZIM
    AZIM --- ---
    KAJJAK: na PC taky ne, android ok, už od včerejška cca 23h
    ONDRA_PATA
    ONDRA_PATA --- ---
    jen tak ze srandy jsem slozil mlady myho oblibenyho buffadina,z toho co ma. a z r20>r15 jen 3 prohry

    ### Buffer
    # Class: Paladin
    # Format: Wild
    #
    # 2x (1) Smuggler's Run
    # 1x (1) Swamp Dragon Egg
    # 1x (2) Annoy-o-Tron
    # 2x (2) Flash of Light
    # 2x (2) Grimestreet Outfitter
    # 1x (2) Immortal Prelate
    # 1x (3) Aldor Peacekeeper
    # 1x (3) Benevolent Djinn
    # 1x (3) Bronze Herald
    # 1x (3) Call to Adventure
    # 1x (3) Devilsaur Egg
    # 1x (3) Ironbeak Owl
    # 1x (3) Paragon of Light
    # 1x (3) Sword of Justice
    # 1x (3) Wickerflame Burnbristle
    # 2x (4) Chillblade Champion
    # 2x (4) Consecration
    # 1x (4) Zandalari Templar
    # 1x (5) Farraki Battleaxe
    # 2x (5) Grimestreet Enforcer
    # 2x (6) Spikeridged Steed
    # 1x (6) Val'anyr
    # 1x (7) A New Challenger...
    #
    AAEBAZ8FEKICgwWPCYUQvL0Cq8ICsukCt+kC/vMC6vcC3oYD44YD5oYD0ooDrZQDtJsDB9wDs7sClbwC97wCiMcC99AC7IYDAA==
    #
    # To use this deck, copy it to your clipboard and create a new deck in Hearthstone
    ONDRA_PATA
    ONDRA_PATA --- ---
    KAJJAK: na mobilu jo,na pc nevim
    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    jde vam hs? pise jen install a po kliku hazi chybu :( nejake reseni?
    WENDEL
    WENDEL --- ---
    AZIM: jj, jen tam je větší šance právě na ty mage karty. Něco podobnýho zkusím postavit, dost se mi to líbí :) díky
    AZIM
    AZIM --- ---
    WENDEL: jinak minimálně 5/5 body z toho dvakrát vypadne, taky jsem měl ty 5/2 charge a 4/5 divine shield taunt nebo 2/2 dr. mech že kterého bylo 7/7 mech tělo na které jsem další kolo hodil ziliaxe a heal Rush za 10 ... s kadgarem je to ještě vlhčí sen páč ten board je x2, párkrát z něj ani není full value protože se to na board nevejde
    AZIM
    AZIM --- ---
    WENDEL: to jsou všechny 6dropy, ne jen mage, já to hral takhle a roguna 2 nebo 3 krát překvapivě easy win, máš tam tři weapon removal karty, Rogue matchup lovis v mulliganu primárně ty
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam