• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ROTTWEILERHearthstone : "wild hrajou zas jen loseri co nemaji na standard"
    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    kua mohl sem byt winstreakem na rank 5 a ja takhle prosvihnu lethal :( Nejhori neni porazka od soupere nebo kdyz souperi pomuze RNG God, ale vlastni blbost :D

    Kajjak vs. Frankbiza - HSReplay.net
    https://hsreplay.net/replay/doTE25LzxciN8vHad3Ern7
    MATHES
    MATHES --- ---
    Thijs gets outplayed by Twitch donation AGAIN
    https://www.youtube.com/watch?v=AY73p4aCr2I
    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    FVMOUNTIN:

    Jo, ja to beru... Proste jsem to chapal trochu jinak stylem, jaky se ten deck hraje... Neni to tak heavy lizaci deck jako casteji byvaji mechathun decky
    FVMOUNTIN
    FVMOUNTIN --- ---
    KAJJAK: fatique deck je varianta control decku, kde cílem je zabít soupeře pomocí toho, že nemá žádné další karty a dostává dmg

    control je cílem controlovat hru, získávát co nejvíc value z každé karty a vyhrát díky tomu, že soupeř nedokáže tvé value konkurovat

    combo deck vyhrává pomocí specifické kombinace karet, která mu umožňuje zabít/porazit soupeře

    Co je asi mechathun warrior? Fakt, že aby tvé combo fungovalo, musíš nejdříve se zbavit všech ostatních karet neznamená, že to není combo deck. Jenom combo deck, kde tvé combo spočívá v tom, zbavit se všech nepotřebných karet.
    MATHES
    MATHES --- ---
    KAJJAK: "ja si prave myslim ze to historicky naprosta vetsina combo decku nemela na konci..."

    dafuq?! jakoze udelas svoje kombo ve 3. kole a pak hrajete dal, wtf? vsechny HS combo decky maj kombo jako kill condition - tedy historicky maj kombo vzdycky na konci.
    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    WENDEL:

    ja si prave myslim ze to historicky naprosta vetsina combo decku nemela na konci...

    dreba druidi decky a priestovy decky to delaly v prubehu, hunter mel co si matne pamatuju ty sve vlky treba

    Ale jinak teda vzdavam se, vypada to ze to vsichni chapete podobne tak teda prejimam vase nazvoslovi :-)
    WENDEL
    WENDEL --- ---
    KAJJAK: To že na konci zahraješ kombo dělá ten kombo deck :). Historicky naprostá většina kombo decků měla control build + kombo. A je úplně jedno jestli ti v decku zůstane 5 karet nebo žádná.
    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    celou hru proste kontrolujes a to ze na konec zahrajes kombo by nemelo mit vliv na to ze jsi hral 95% casu te hry control deck... U combo decku si prubeh predstavuju tak ze h zahrajes kdykoliv je sance dat instakill ne ze cekas na konec baliku...
    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    FVMOUNTIN:

    otazka je jestli se tak da nazvat deck, kde se musis dostat do fatigue, abys combo mohl zahrat... Me to teda prijde vice jako control nebo fatigue deck, kdyz stejne vse co na tebe souper ma vlastne stihne vytahnut nez toho mechathuna zahrajes...
    FVMOUNTIN
    FVMOUNTIN --- ---
    KAJJAK: v tuhle chvili je v metě jediný aggro deck a to je carpet lock

    A samozřejmě jsem mluvil o průměru, občas prostě aggro není dobré. A jakýkoliv deck kde je cílem zabít protivníka je obviously combo deck.
    FIKOTEK
    FIKOTEK --- ---
    MATHES: 9.5. se to dozvis.
    MATHES
    MATHES --- ---
    kdy uz konecne bude ten single player content?
    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    ZAPPO:

    no ja se prave zarazim nad tim ze jsou castejsi kdyz mechathun na stejne tri karty zabiji za kolo :-)
    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    ZAPPO:

    ale proti mechathunovi ta vraceci nevyhraje skoro nikdy tak proc ji hrat? Mam s tim co vraci karty do decku skoro 100% winrate, jen jedenkrat mi vytahnul primo z decku mechathuna tim mechem s tauntem tak to vyhral...


    FVMOUNTIN:

    ja ti nevim, ale agrro me moc nedava pokud teda nazyvas mechathuna combo, proti agru tam mam milion healu a armoru... Nejvetsi problem mi dela mech hunter...
    FVMOUNTIN
    FVMOUNTIN --- ---
    KAJJAK: navíc, umožňuje control dekům hrát draw, který potřebují proti midrange, aggro atp. aniž by pak prohráli control match-up

    Mechathun deck není control warrior, ale combo warrior a combo>control>midrange>aggro>combo>a znova dokola

    Proto vyhravaš s Mechathun warriorem proti control warriorovi.
    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    chapete proc vsechny warrior decky hraji pridani 10 karet do decku?

    ja je jednoduse rusim mechathunem, winrate 100% proti vsem warriorum :D

    Kajjak vs. Patreg - HSReplay.net
    https://hsreplay.net/replay/HmZMGWrnD4Q3ELkxAuDDs7
    Kajjak vs. Kharmas - HSReplay.net
    https://hsreplay.net/replay/NbVhK85uuU4HipnRGsSVLQ
    BEREGOND
    BEREGOND --- ---
    _DOMINIK_: Me se tohle bohuzel deje taky.
    NAPOSPAS
    NAPOSPAS --- ---
    Me to moc bavilo hned po expanzi, prvnich par dni super, pak me to zacalo silene srat a tedka uz zase jen plnim daily a cekam na solo mode :)
    CUZMAN
    CUZMAN --- ---
    Me ta hra uz nebavi :-D
    _DOMINIK_
    _DOMINIK_ --- ---
    tak me zrovna HS fakt neskutecne vytrolil. nekdo z vas uz tu taky zminoval, ze mu HS pravidelne pada. u me se to deje taky (hraju vyhradne na mobilu, na wifi). typicky to vypada tak, ze souper prekvapive dlouho "premysli". a pak si uvedomite, ze uz mu mela spustit EOT snura. appka se sama nereconnectne. to se delo pred tim - HS si samo vsimlo, ze jste disconnected a samo vas reconnectlo, v drtive vetsine uspesne. to se mi tak dva, tri mesice zpatky ale nejak rozesralo a ted uz se proste HS odpoji "potichu" a cekate donekonecna (respektive dokud vam nedojde, ze je neco spatne). kdyz zkusite vypnout a zapnout appku, v drtive vetsine uz vam po pripojeni jen suse oznami, ze jste prohrali "due to dicconnect". asi jen jednou jsem se stihl i dostat zpatky do hry, s tak jednim az dvema zmeskanymi koly a horici snurou (prohral jsem, ofc)

    dneska jsem hral ranked r3, dlouha hra proti combo rogune (zajimavy deathrattle recruit deck) a dlouho se mi ji nedarilo ubit. ale nakonec jsem to zlomil a souper predal kolo bez tauntu na stole, takze jsem mel jisty win v tomto kole, dokonce i s luxusnim asi deseti-damagovym overkillem. stihl jsem polozit zbran a pak appka potichu disconnectla, protoze zadnou dalsi akci jsem uz udelat nemohl. tak okamzite vypnuti a restart. appka se ale loadovala neskutecne dlouho, prepokladam ze proste jen cekala, dokud to neprojedu. a tak se i stalo. kdyz konecne nabehla, tak uz jen suchy game loss report. tudiz ztrata dvou hvezdicek, na r3 celkem potesi :/
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam